yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Blog

Klasyczne systemy
Jaki roll-up reklamowy wybrać? Porównanie bannerów reklamowych rollup
Bannery reklamowe typu roll up to marketingowe klasyki. Od lat cieszą się niesłabnącą popularnością i wspierają najróżniejsze promocyjne inicjatywy. Jeśli ty również szukasz produktu tego typu, zobacz, jakie rodzaje roll-upów dostępne są na rynku oraz jakie dają możliwości ekspozycji.
Zimowe wydarzenia sportowe a skuteczna reklama

Niskie temperatury i opady śniegu sprzyjają organizacji imprez sportowych, na których licznie pojawiają się wystawcy, sponsorzy i reklamodawcy. Zawody zimowe w narciarstwie, snowboardzie czy skeletonie cieszą się coraz większym uznaniem publiczności. Jak skutecznie reklamować się na tego typu eventach? Jakich akcesoriów będziesz potrzebować reklamując się w outdoorze?

Jak kupować systemy reklamowe przez internet?

Zastanawiasz się jak kupować przez internet systemy wystawiennicze? W tym artykule podpowiadamy w jaki sposób możesz szybko i wygodnie wyszukiwać, sortować i dokonywać zakupu najpotrzebniejszych artykułów reklamowych. Sprawdź na co zwracać uwagę oraz gdzie szukać pomocy przy wyborze odpowiednich rozwiązań.

Stoisko reklamowe w bagażniku? To możliwe

Wyjazd na targi branżowe czy inne eventy, podczas których planujesz jak najlepiej zaprezentować Twoją firmę, produkt czy usługę, nie musi wiązać się z ciągłym przepakowywaniem ciężkiego sprzętu i wynajmowania całej ekipy do rozstawiania stoiska promocyjnego. To, czego potrzebujesz to mobilne stoisko reklamowe. Łatwo je przewieziesz, błyskawicznie zamontujesz i nie zajmie Ci ono zbyt wiele miejsca. Kompaktowe systemy reklamowe bez trudu zapakujesz do bagażnika służbowego auta.

Co to jest rollup i jak go wykorzystać?
Rollup należy do grupy najpopularniejszych systemów wystawienniczych – jest wybierany głównie ze względu na swoją funkcjonalność. Szybki i prosty w montażu, a do tego mobilny. Idealnie sprawdza się na targach, eventach, wystawach czy wyjazdach firmowych. Jak go wyko...
Mobilne stoiska – jakie wybrać i jak je wykorzystać?
Mobilne stanowiska reklamowe to świetne narzędzia promocyjne, które sprawdzą się podczas degustacji, pokazów produktu oraz na rozmaitych eventach, czyli wszędzie tam, gdzie odbiorca może spotkać się z Twoją firmą. Reklamy przenośne są proste w montażu i transporcie, p...