yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Konferencja prasowa – zaopatrz się w ściany mobilne

Zorganizowanie spotkania z mediami to jeden z najszybszych i najskuteczniejszych sposobów na poinformowanie opinii publicznej, na przykład o realizowanym przez nas wydarzeniu, które odbędzie się za kilka tygodni. Z tego typu rozwiązań często korzystają przedstawiciele firm czy różnych organizacji, którzy chcą przekazać wieści odnośnie nowej inwestycji bądź innej prowadzonej inicjatywie. Konferencja prasowa umożliwia dotarcie do szerokiej grupy odbiorców. Zorganizowanie takiego spotkania wymaga dość dużo czasu i trzeba odpowiednio się do niego przygotować. Należy dopilnować wiele ważnych spraw: wybrać miejsce, zrobić listę gości oraz pamiętać o napisaniu informacji prasowej dla uczestników spotkania. Priorytetową kwestią przy organizowaniu konferencji jest zadbanie o promocję wizerunkową naszej firmy.

Ściana mobilna – doskonale rozwiązanie do promocji

W pierwszej kolejności należy zaopatrzyć się w narzędzia wykorzystywane w marketingu bezpośrednim. Załóżmy, że jesteśmy organizacją zrzeszającą pasjonatów wypraw rowerowych. Konferencja dotyczy akcji mającej na celu przekonanie władzy do podjęcia działań zmierzających do zwiększenia ilości ścieżek dla miłośników dwóch kółek. W takim przypadku warto zamówić ulotki, na których będą wypisane kluczowe informacje odnośnie naszej inicjatywy. Podczas spotkania można je ustawić na stojaku reklamowym, dzięki temu każdemu uczestnikowi briefingu zapewnimy dostęp do broszur, będzie można je wziąć i na spokojnie przeczytać w domu czy redakcji. Warto zaopatrzyć się w ściany mobilne, na których tle będzie przeprowadzana konferencja. Pamiętajmy, aby znajdowało się na nich duże logo naszej organizacji oraz powinny zostać wypisane najważniejsze kwestie związane z instytucją, którą reprezentujemy.

Korzystaj z asortymentu najlepszych firm z branży

Ścianki reklamowe to jedno z najbardziej skutecznych i popularnych rozwiązań stosowanych w działaniach marketingu bezpośredniego. Tego typu profesjonalny sprzęt oferuje firma Adsystem. Produkty będące w naszej ofercie charakteryzują się trwałością i funkcjonalnością, dlatego cieszą się tak dużym powodzeniem. Mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, ponieważ wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne. Plusem ścian mobilnych jest fakt, że posiadają uniwersalną budowę, można je szybko przenieść w inne miejsce, a także z łatwością mieszczą się w niewielkiej torbie, co umożliwia je bezproblemowe przetransportowanie samochodem. Pamiętajmy także o tym, aby przygotować projekt graficzny naszych ścian mobilnych. Gwarantujemy, że tego typu narzędzie marketingowe może być wykorzystywane przy różnych okazjach, na przykład podczas imprez promocyjnych.