home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
logo-white
Blog
Meble reklamowe
09 grudzień, 2021
Stoiska reklamowe na targach pracy

Targi pracy to cykliczne eventy w wielu miastach Polski, które dają szansę nawiązania współpracy firmom z wielu branż z grupą potencjalnych pracowników. Misją targów pracy jest często budowanie oraz rozwój relacji między środowiskiem akademickim a biznesem. Jak zaprezentować firmę na takim wydarzeniu i wyróżnić się wśród tłumu innych pracodawców? Zaaranżuj pomysłowe i atrakcyjne stoiska reklamowe, aby przyciągnąć do siebie najlepszych kandydatów!

26 sierpien, 2021
Dlaczego reklama jest skuteczna?

Każdego dnia ludzie bombardowani są ogromną ilością reklam. Nie dałoby się chyba od nich całkowicie odciąć, a wiele billboardów czy spotów reklamowych ma tak mocny przekaz, że nie można pozostać wobec niego zupełnie obojętnym. Dlaczego tak się dzieje? Jak działa reklama? Co sprawia, że systemy reklamowe i wystawiennicze wywierają wpływ na ludzi? Sprawdź, co tak naprawdę decyduje o tym, czy reklama jest skuteczna.

12 sierpien, 2021
Akcje promocyjne w szkołach i na uczelniach

Jak dobrze prowadzić akcje marketingowe i ważne działania promocyjne na terenie placówek oświatowych i obiektów edukacyjnych? Informacje o nowych kierunkach studiów, eventach, warsztatach czy szkoleniach również potrzebują nagłośnienia! Wykorzystaj potencjał akcesoriów reklamowych, aby jak najlepiej zaprezentować ofertę i przykuć uwagę uczniów i studentów.

12 sierpien, 2021
Jak uatrakcyjnić eventy w plenerze dla obserwatorów?

Spraw, by impreza outdoorowa, którą organizujesz zachwyciła wszystkich jej uczestników! Wykorzystaj potencjał marketingowy eventów, zwłaszcza w wakacyjnych, letnich miesiącach, kiedy na zewnątrz jest ciepło i przyjemnie. Na popularności wciąż zyskują m.in. konwenty tematyczne, miejskie gry terenowe czy niekonwencjonalne imprezy sportowe. Systemy wystawiennicze Adsystem pomogą Ci uatrakcyjnić wizualnie Twoje wydarzenie.

12 sierpien, 2021
Impreza plenerowa w skali mikro i makro – z nami łatwiej!

Lato to wprost idealny czas na imprezy w plenerze. Zastanawiasz się jak dobrze zorganizować takie wydarzenie? Z pewnością przydadzą Ci się odpowiednie systemy wystawiennicze, które ułatwią gościom orientację w terenie, a także pomogą zrealizować cele, na których najbardziej Ci zależy. Jak możesz w dobrym stylu przygotować zarówno niewielki event outdoorowy, jak i dużą imprezę zorganizowaną? Podpowiadamy!

06 lipiec, 2021
Wyróżnij się! Akcesoria reklamowe idealne dla restauracji i baru

W sezonie letnim lokale gastronomiczne pękają w szwach. Ogródki na świeżym powietrzu, relaks, zimne napoje i ulubione dania w towarzystwie najbliższych osób to właśnie to, czego najbardziej pragnie się w czasie wakacji. W tym okresie szczególnie powinno się zadbać o skuteczny marketing restauracji, aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej klientów. W jakie akcesoria reklamowe do baru warto zainwestować?