yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Blog

Meble reklamowe
Stoiska reklamowe na targach pracy

Targi pracy to cykliczne eventy w wielu miastach Polski, które dają szansę nawiązania współpracy firmom z wielu branż z grupą potencjalnych pracowników. Misją targów pracy jest często budowanie oraz rozwój relacji między środowiskiem akademickim a biznesem. Jak zaprezentować firmę na takim wydarzeniu i wyróżnić się wśród tłumu innych pracodawców? Zaaranżuj pomysłowe i atrakcyjne stoiska reklamowe, aby przyciągnąć do siebie najlepszych kandydatów!

Dlaczego reklama jest skuteczna?

Każdego dnia ludzie bombardowani są ogromną ilością reklam. Nie dałoby się chyba od nich całkowicie odciąć, a wiele billboardów czy spotów reklamowych ma tak mocny przekaz, że nie można pozostać wobec niego zupełnie obojętnym. Dlaczego tak się dzieje? Jak działa reklama? Co sprawia, że systemy reklamowe i wystawiennicze wywierają wpływ na ludzi? Sprawdź, co tak naprawdę decyduje o tym, czy reklama jest skuteczna.

Akcje promocyjne w szkołach i na uczelniach

Jak dobrze prowadzić akcje marketingowe i ważne działania promocyjne na terenie placówek oświatowych i obiektów edukacyjnych? Informacje o nowych kierunkach studiów, eventach, warsztatach czy szkoleniach również potrzebują nagłośnienia! Wykorzystaj potencjał akcesoriów reklamowych, aby jak najlepiej zaprezentować ofertę i przykuć uwagę uczniów i studentów.

Jak uatrakcyjnić eventy w plenerze dla obserwatorów?

Spraw, by impreza outdoorowa, którą organizujesz zachwyciła wszystkich jej uczestników! Wykorzystaj potencjał marketingowy eventów, zwłaszcza w wakacyjnych, letnich miesiącach, kiedy na zewnątrz jest ciepło i przyjemnie. Na popularności wciąż zyskują m.in. konwenty tematyczne, miejskie gry terenowe czy niekonwencjonalne imprezy sportowe. Systemy wystawiennicze Adsystem pomogą Ci uatrakcyjnić wizualnie Twoje wydarzenie.

Impreza plenerowa w skali mikro i makro – z nami łatwiej!

Lato to wprost idealny czas na imprezy w plenerze. Zastanawiasz się jak dobrze zorganizować takie wydarzenie? Z pewnością przydadzą Ci się odpowiednie systemy wystawiennicze, które ułatwią gościom orientację w terenie, a także pomogą zrealizować cele, na których najbardziej Ci zależy. Jak możesz w dobrym stylu przygotować zarówno niewielki event outdoorowy, jak i dużą imprezę zorganizowaną? Podpowiadamy!

Wyróżnij się! Akcesoria reklamowe idealne dla restauracji i baru

W sezonie letnim lokale gastronomiczne pękają w szwach. Ogródki na świeżym powietrzu, relaks, zimne napoje i ulubione dania w towarzystwie najbliższych osób to właśnie to, czego najbardziej pragnie się w czasie wakacji. W tym okresie szczególnie powinno się zadbać o skuteczny marketing restauracji, aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej klientów. W jakie akcesoria reklamowe do baru warto zainwestować?