yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Odkryj mobilne stoisko handlowe ukierunkowane na efekt

Spośród licznych systemów wystawienniczych, które opanowały konferencje, targi, wydarzenia kulturalne i korytarze galerii handlowych, trudno jest wybrać ten najlepszy. Podpowiemy Ci, jakie cechy powinno mieć stoisko handlowe nastawione na sukces. Taki punkt reklamowy pozwoli wypromować firmę w subtelny, ale skuteczny sposób. Oto sekret aktywnego oddziaływania na potencjalnego klienta, który przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki.

Stoisko handlowe zachęcające do odwiedzin

Na popularność systemów wystawienniczych wpływa głównie ich otwartość: punkty handlowe są dostępne dla wszystkich, nawet jeśli prezentowana oferta dotyczy tylko wybranej grupy odbiorców. Takie stanowisko każdy może odwiedzić, dopytać się hostessy o szczegóły usługi lub po prostu zajrzeć i zabrać ulotkę. Stoisko handlowe może być zabudowane lub otwarte, mieć wielowarstwową konstrukcję złożoną z kilku elementów albo ograniczać się do jednej ścianki tekstylnej z logiem firmy. Jednak żeby stoisko handlowe zachęcało, by je odwiedzić, powinno w jakiś sposób się wyróżniać. Ładna kolorystyka czy układ systemów są ważne, ale czynnikiem, który szczególnie przyciąga uwagę są gratisy. Na ladzie punktu handlowego często można zauważyć darmowe słodycze lub gadżety. To bardzo dobra metoda na zapadnięcie klientowi w pamięć. Osoba poczęstowana cukierkiem będzie bowiem miło wspominać odwiedziny na naszym stoisku handlowym. Prawdopodobne jest też, że wspomni o nim komuś znajomemu.

Zdradzamy, czemu nasze stoisko handlowe jest inne niż wszystkie

Zdajemy sobie sprawę, że budowanie strategii marketingowej to niezwykle istotny element rozwoju firmy. Dlatego tworzymy systemy wystawiennicze, które ułatwiają promowanie działalności. A wszystko to odbywa się bez prowadzenia nieczystych działań, mających na celu wyeliminować konkurencję. Przemyślane i przenośne stoisko handlowe ADSYSTEM samo w sobie jest na tyle atrakcyjne wizualnie, że bije na głowę inne projekty. Oferujemy punkty handlowe, które pomagają w sprzedaży i promocji. Każda konstrukcja, która powstaje w naszej pracowni, charakteryzuje się precyzyjnym wykończeniem. Dostarczamy mobilne systemy z możliwością umieszczenia na nich dowolnej grafiki i napisu, zapewniając przy tym znakomitą jakość produktów. Wybierając stoisko handlowe Adsystem przy każdej okazji będziesz mógł promować swoją działalność, bez obaw o stylowy wygląd stanowiska oraz jego wytrzymałość. Warto wspomnieć, że dostępne u nas zabudowy handlowe nie są skomplikowane w montażu i mieszczą się w dedykowanych torbach dołączanych do zestawu.