home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Blog

Outdoor
Namioty wystawowe - jaki wybrać?
Namiot reklamowy dmuchany czy może ekspresowy? Jeśli szukasz namiotu, który będzie wsparciem twoich działań promocyjnych i posłuży ci przez długi czas, zobacz przegląd modeli zgromadzonych w ofercie adsystem.
Porównanie namiotów reklamowych: adTent Express Pro czy adTent Express - który wybrać?
Wzmocniona, cięższa konstrukcja do zadań specjalnych czy lżejszy namiot do okazjonalnego użytkowania? Który namiot ekspresowy z oferty adsystem będzie lepszym wyborem dla twojego biznesu? Sprawdźmy!
Namiot adTent V i namiot ekspresowy Pro - dwie nowości w outdoorowej ofercie adsystem
Namioty handlowe adTent V i adTent Express Pro to kolejne nowości w ofercie adsystem. Tym razem przygotowaliśmy produkty do zadań specjalnych, czyli model, który świetnie sprawdzi się nawet podczas bardzo trudnych warunków atmosferycznych oraz wariant, który w nieszablonowy sposób wyeksponuje twoją markę. Zobacz, który z nich będzie lepszą opcją dla twojej marki!
Eventy plenerowe - jak przygotować się do organizacji imprezy na świeżym powietrzu?
Planujesz event plenerowy? Dobrze się do niego przygotuj. Jako organizator musisz zadbać nie tylko o atrakcje, jedzenie czy leżaki reklamowe. Jeśli twoje wydarzenie kwalifikuje się jako impreza masowa, spoczywają na tobie dodatkowe obowiązki. Oto garść wskazówek, dzięki którym zadbasz o bezpieczeństwo, dobrą organizację i skuteczną promocję w plenerze.
Co łączy adsystem oraz klub sportowy GVT?
Od zawsze najważniejsi w naszej firmie są dla nas ludzie. Nie tylko klienci czy pracownicy. Lubimy angażować się w ciekawe i ambitne projekty, które uczą oraz rozwijają.

Jedną z takich inicjatyw są treningi i wydarzenia organizowane przez klub sportowy GVT, który zrzesza miłośników aktywnego spędzania czasu. Jako sponsor tej grupy pasjonatów cieszymy się, że możemy uczestniczyć w organizacji eventów promujących zdrowy tryb życia.
Zimowe wydarzenia sportowe a skuteczna reklama

Niskie temperatury i opady śniegu sprzyjają organizacji imprez sportowych, na których licznie pojawiają się wystawcy, sponsorzy i reklamodawcy. Zawody zimowe w narciarstwie, snowboardzie czy skeletonie cieszą się coraz większym uznaniem publiczności. Jak skutecznie reklamować się na tego typu eventach? Jakich akcesoriów będziesz potrzebować reklamując się w outdoorze?