yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Reklama na każdą okazję? Zainwestuj w systemy wystawiennicze!

Często zdarza się, że chcielibyśmy brać udział w wielu targach i imprezach branżowych, jednak nasz budżet firmowy na to nie pozwala. W końcu na takie wydarzenia także trzeba się dobrze przygotować. Istnieje rozwiązanie tego problemu – wystarczy, że tylko jeden raz zainwestujesz w funkcjonalny i uniwersalny zestaw systemów wystawienniczych, aby móc cieszyć się dobrą promocją na wielu wydarzeniach. Nasze ścianki reklamowe są wykonane z największą starannością i dbałością o szczegóły. Dzięki doświadczeniu w tej branży dobrze wiemy, jakie rozwiązania sprawdzają się najlepiej i chętnie doradzamy naszym klientom podczas dobierania odpowiedniego sprzętu marketingowego. Systemy wystawiennicze to naszym zdaniem jeden z najlepszych wyborów na początek, ponieważ sprawdzają się w wielu okolicznościach i są bardzo uniwersalne.

Uniwersalne, czyli jakie? Gdzie sprawdzą się systemy wystawiennicze?

Duże wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Dlatego jeśli planujesz wielkie otwarcie sklepu, punktu sprzedaży, a może imprezę z okazji dziesięciolecia - warto pomyśleć nad inwestycją w ścianki wystawiennicze, lady czy stojaki, aby nadać wydarzeniu wyjątkowości. Zazwyczaj takim imprezom towarzyszą balony i muzyka. Naszym zdaniem warto do tego zestawu dorzucić jeszcze rollupy z kolorową grafiką i ścianki z logo sklepu czy firmy. Przed nimi dobrze jest postawić lady z poczęstunkiem, a katalogi czy ulotki wystawić na oryginalnych stojakach. Świetnym gotowym zestawem z naszego asortymentu będzie AdSet 03 oraz 08. Niezależnie od tego czym zajmuje się Twoja firma - stojaki reklamowe przydadzą się na każdą okazję. Chcesz zorganizować akcję reklamową i postawić swoje stoisko w galerii handlowej? Nasze systemy pos idealnie się do tego nadają! A może wybierasz się na jakąś imprezę na teren uczelni wyższej, aby dać się poznać studentom i absolwentom? Bez problemu tam też wykorzystasz stojaki, rollupy i ścianki. Jak stworzyć taki uniwersalny zestaw, aby naprawdę nadawał się na każdą okazję?

Uniwersalny, funkcjonalny, a jednocześnie inny niż wszystkie

Razem z nami stworzysz idealny i funkcjonalny zestaw na każdą okazję. Jak sprawić, aby taki zestaw był jednocześnie wyjątkowy i uniwersalny? To już kwestia zabawy grafiką. Wystarczy, że na rollupy - zamiast standardowo logotypu - naniesiesz motto, jakim kieruje się marka. Ścianki wystawiennicze zaprojektuj w kolorach odpowiadającym firmie, w końcu według psychologii kolorów w biznesie to właśnie poprzez barwy często rozpoznajemy dane marki. Samo logo nanieś jedynie na lady - dzięki takiemu zabiegowi klient bez problemu rozpozna Twoje stanowisko, a jednocześnie całość będzie wyglądała minimalistycznie i nie będzie przesadzona. Naszym zdaniem to recepta na uniwersalne zestawy marketingowe.