yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Siedziska beanbag zdobywają serca Klientów

Wykorzystywane są przy urządzeniach wnętrz mieszkań czy gabinetów, a także podczas różnego rodzaju przedsięwzięć wystawienniczych. Dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu stały się bardzo popularne i szybko przekonały do siebie szerzę Klientów. Mają mnóstwo zalet, głównym atutem jest ich uniwersalność. Produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także trwałe, więc nic dziwnego, że cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Jak mówią eksperci, najlepiej kupować beanbagi od najlepszych producentów, wtedy będziemy mieć pewność, że zostały stworzone w oparciu o najnowocześniejsze metody technologiczne.

Nadają oryginalnego designu pomieszczeniom

Sami dekoratorzy wnętrz twierdzą, że drewniane cztery krzesła wraz ze stołem w salonie, to coraz rzadszy widok, teraz ludzie stawiają na oryginalny i nowoczesny widok. Pufy reklamoweczęsto wykorzystywane są przy urządzaniu wnętrz. Najlepiej sprawdzają się przy tworzeniu aranżacji małych pokoi. Takie sofy sprawiają, że pomieszczenie jest nie tylko bardziej przestronne, ale także nietuzinkowe, a wszystko zawdzięczają swojemu oryginalnemu wyglądowi. Najlepiej do beanbagów pasują szklane stoły, które świetnie wkomponują się w całą aranżację salonu czy gabinetu. Tego typu meble nadają pomieszczeniu lekki, komfortowy i niestandardowy styl.

Trwałe siedziska od najlepszych producentów

Siedziska beanbag wypełnione są granulatem, dostosowują się do kształtu użytkownika, są wygodne i swobodnie się na nich siedzi. Dodatkową zaletą sof jest fakt, że bardzo dobrze wpływają na nasze zdrowie, gdyż odciążają kręgosłup. Profesjonalne i oryginalne beanbagi, które swoim Klientom oferuje jeden z kluczowych producentów w branży, czyli firma Adsystem, charakteryzują się przede wszystkim niesamowitą trwałością. Wykonane są z najlepszej jakości tworzyw, odpornych między innymi na ścieranie, co przekłada się na to, że możemy cieszyć się długim okresem ich użytkowania.

Wykorzystywane w promocjach firmy

Nietuzinkowe sofy wypełnione granulatem stosowane są często przez przedstawicieli firm podczas różnego rodzaju imprez wystawienniczych. To doskonałe dopełnienie działań marketingu wizerunkowego. Tego typu rozwiązanie promocyjne świetnie sprawdza się między innymi w trakcie targów. Możemy na nich usiąść z potencjalnym Klientem i dokładnie przedstawić mu ofertą naszego przedsiębiorstwa. Często także beanbagi umieszczane są w sekretariatach przedsiębiorstw. Pamiętajmy, aby wysłać do producenta również stworzony przez nas projekt graficzny siedzisk, najlepiej, żeby był maksymalnie dwukolorowy i posiadał duże logo naszej firmy czy organizacji, warto zadbać, aby było ono duże i z daleka rzucało się w oczy.