yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Stoiska wystawiennicze – główne narzędzie marketingu bezpośredniego

Jesteś przedstawicielem organizacji zbierającej podpisy pod danym projektem w samym centrum rynku lub członkiem schroniska chcącym zorganizować w galerii czy innym miejscu happening? Nie wiesz, jak się wyróżnić, żeby być zauważonym i nie zniknąć w tłumie? Podpowiadamy, jakie działania podjąć, aby osiągnąć założony cel. Idealnym narzędziem wykorzystywanym przy tego typu inicjatywach jest stoisko wystawiennicze, które zalicza się do jednego z najbardziej skutecznych rozwiązań stosowanych w marketingu bezpośrednim. Dzięki użyciu tego typu sprzętu, cieszącego się dużym powodzeniem w działach promocji, będziemy mogli być pewni, że nikt nie przejdzie obok nas obojętnie. Jednak to tylko kilka zalet stoisk wystawienniczych.

Najbardziej użyteczne i skuteczne w promocji

Stoiska wystawiennicze posiadają wiele atutów, które zostały mocno docenione przez osoby zajmujące się marketingiem. Na wstępie warto zaznaczyć, żeby tego typu sprzęt wybierać i zamawiać od sprawdzonych i cenionych liderów w branży. Produkty tworzone w oparciu o zastosowanie nowoczesnych technologii oraz najwyższej jakości tworzywa zapewnia firma Adsystem. Nasi specjaliści służą kompleksową pomocą, począwszy od doradztwa a kończąc na realizacji danego zlecenia. Dzięki temu, że stoiska wystawiennicze oferowane przez firmę Adsystem wykonywane są z zachowaniem najwyższych standardów produkcji, możemy cieszyć się ich użytkowaniem przez długi czas, bez konieczności serwisowania. Nasze stoiska wystawiennicze są bezkonkurencyjne na rynku nie tylko ze względu na ich wysoką jakość, ale także z uwagi na cenę. Ich atutem jest również to, że są one bardzo funkcjonalne i z łatwością można je zmontować i zdemontować.

Zadbaj o inne narzędzia używane w marketingu bezpośrednim

Jest bardzo duży wybór stoisk wystawienniczych, wszystko zależy od naszych potrzeb. Możemy zamówić ściankę prostokątną czy w kształcie okręgu. Ogromne możliwości mamy również w kwestii projektu graficznego. Firma Adsystem wykonuje napisy i wzory na tego typu sprzęcie przy użyciu druku sublimacyjnego, który gwarantuje, że tekst jest trwały i nie będzie się ścierał. Przy organizacji różnego rodzaju akcji, warto zadbać także o stojaki reklamowe, na których umieścimy ulotki. Każdy zainteresowany będzie mógł podejść i wziąć broszurę. Dopełnieniem naszego stoiska może być stand reklamowy, który charakteryzuje się dużą funkcjonalnością i z łatwością można go przenieść w każde miejsce. Zapewniamy, że użycie wyżej wymienionych narzędzi z zakresu marketingu bezpośredniego, z pewnością przyczynią się do osiągnięcia założonych sobie celów, które ma przynieść nam organizowane przedsięwzięcie.