home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Stojaki reklamowe – Twoja oferta bliżej ludzi

Stojaki reklamowe stały się nieodłącznym atrybutem wykorzystywanym w marketingu bezpośrednim. Stosowane są przez małe i duże firmy, a także potentatów rynkowych. Mimo że do tego rozwiązania mającego na celu poprawić rozpoznawalność firmy przekonuje się coraz więcej osób, to stojaki reklamowe jeszcze nie są tak doceniane. Warto zaznaczyć, że to bardzo skuteczne narzędzie w promocji marki i mogące mocno przyczynić się do jej rozwoju. Eksperci od marketingu podkreślają, że powinny być one podstawowym narzędziem każdej firmy do sprzedaży bezpośredniej swoich usług i produktów.

Klient na wejściu może zapoznać się z ofertą

O korzystnym wpływie z używania stojaków reklamowych przekonało się już wiele przedsiębiorców. Wykorzystywane są, na przykład przez redakcje. Stojaki stawia się też w sklepach i umieszcza na nich najnowsze wydanie gazety, dzięki temu potencjalny zainteresowany na pewno ją zauważy. Podobnie jest wchodząc, na przykład do sklepu meblowego, gdzie przy wejściu umieszczony jest stojak reklamowy z bieżącą ofertą sklepu. Taki sam mechanizm działa w supermarketach oraz galeriach handlowych.

Coraz częściej wykorzystywane w firmach

Stojaki reklamowe, dzięki swojej uniwersalności, posiadają szereg zastosowań, co jest ich niewątpliwie ogromną zaletą. Mogą być stosowane w wielu sytuacjach. Przedsiębiorcy coraz częściej umieszczają stojaki reklamowe w większości pomieszczeniach swoich firm, gdzie umieszczane są ulotki ze szczegółową ofertą przedsiębiorstwa. Jest to doskonałe rozwiązane z kilku powodów. Klient odwiedzając przedsiębiorstwo i czekając na spotkanie z prezesem czy innym pracownikiem, może zapoznać się ze szczegółową ofertą, a także zabrać broszurę do domu.

Wybieraj stojaki reklamowe od najlepszych producentów

Tego typu rozwiązanie stosowane w marketingu bezpośrednim oferuje wiele firm, jednak stojaki reklamowe warto zamawiać u liderów, którzy są najlepsi w branży. Do nich zalicza się firma Adsystem, która świadczy profesjonalne usługi z zakresu marketingu bezpośredniego. Kupując produkty u nas można mieć pewność, że są trwałe i wykonane z najlepszych materiałów. Wiąże się to z tym, że możemy cieszyć się ich długim okresem eksploatacji. Dzięki temu, że wyprodukowane są z najwyższej jakości tworzyw, mogą być wykorzystywane również na zewnątrz budynków, co jest ich zaletą docenianą przez przedsiębiorców. Fakt ten pozwala nam na wystawienie stojaków reklamowych z umieszczonymi w nich ulotkami – jeśli pozwalają na to warunki atmosferyczne – przed siedzibą naszej firmy czy sklepu.