home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Szybka realizacja zamówień to nasza specjalność - zobacz, jak to robimy!

Czy wiesz, że klienci oceniają czas realizacji zamówień złożonych w naszym sklepie na 4,9 w pięciostopniowej skali, a jakość indywidualnej obsługi klienta 5/5?* W adsystem dobrze wiemy, że w marketingu często liczy się każda chwila, dlatego oferujemy najszybszy termin realizacji zamówień na polskim rynku. Jest to możliwe, bo chociaż działamy globalnie, to pracujemy lokalnie. 

 

W naszej podwrocławskiej fabryce nie tylko przygotowujemy systemy wystawiennicze, które widzisz na naszej stronie. Pod jednym dachem zebraliśmy cały zastęp specjalistów, którzy zapewnią Ci wsparcie na każdym etapie zamówienia - doradztwo graficzne, kontrolę DTP czy opiekę w procesie zakupowym. W efekcie Twoje zamówienie może znaleźć się na linii produkcyjnej już na następny dzień od akceptacji plików i opłacenia koszyka. 

Miej na uwadze, że aby tak się stało, zamówienie musi wpłynąć do nas do godziny 10 rano. Ponadto nasz dział Customer Care zadba, aby na każdym kroku realizacji dotarła do Ciebie wiadomość o statusie zamówienia. 

 

W adsystem szybka realizacja zamówienia idzie w parze z jakością produktów. Zanim systemy wystawiennicze ruszą w drogę do siedziby Twojej firmy, dokładnie je sprawdzimy w pięcioetapowym procesie kontroli jakości.

 

  • Drukarnia to pierwszy przystanek Twoich projektów w podróży przez linię produkcyjną adsystem. To właśnie tutaj pierwszy raz możemy się przekonać, jak projekt graficzny prezentuje się w rzeczywistości w formie wydruku. Drukarze porównują projekt z wydrukiem i w razie potrzeby mogą się skonsultować z działem graficznym, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

  • Następnie wydruk na papierze transferowym trafia na kalander. Tam w procesie sublimacji grafiki są przenoszone na docelowy nośnik. W trakcie tego procesu nasi specjaliści sprawdzają, czy na materiale nie występują skazy, a wydruk jest idealnie przeniesiony na tkaninę. Dzięki temu wiemy, że twój projekt graficzny znajdzie dokładne odzwierciedlenie w finalnym wydruku.

 

  • Kolejny etap kontroli jakości naszych produktów odbywa się podczas krojenia materiału. Gdy wydruki trafią na stół krojczych, możemy się przekonać, czy grafiki mają właściwe wymiary i kształty. To pozwala uniknąć ryzyka, że wydruk mógłby nie pasować do konstrukcji.

 

  • Po wykrojeniu grafik ich dalsza droga wiedzie przez szwalnię adsystem. Tutaj następuje kolejny, bardzo ważny etap kontroli jakości - po zszyciu wydruków sprawdzamy, jak tkaniny leżą na konstrukcji. Nasi specjaliści nakładają wydruki na konstrukcje i robią im zdjęcia. Dzięki temu mamy pewność, że wyślemy do Ciebie idealnie skomponowany produkt.

 

  • Ostatni przystanek produktów przed wysyłką, to etap kompletowania i pakowania. W tym momencie upewniamy się, że w paczce znajdą się wszystkie elementy Twojego zamówienia.

 

Jak widzisz, jesteśmy w stanie przygotować Twoje zamówienie naprawdę szybko i dostarczyć ci w rekordowym tempie systemy wystawiennicze, które staną się efektowną wizytówką Twojej marki. Najszybszy czas realizacji zamówień w Polsce to powód, dla którego wybierają nas najbardziej wymagający klienci. 

Planując swoje zamówienie pamiętaj, że do czasu realizacji zamówienia przez nas, trzeba doliczyć jeszcze dni potrzebne na transport paczek przez firmę kurierską.

Zobacz, jakie produkty przygotowaliśmy dla Ciebie i wybierz system, który pomoże Ci dotrzeć do odbiorców i przyciągnąć ich uwagę.
*Na podstawie przeprowadzonych badań NPS _ luty 2024 )