yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Targi Salmed – targi medyczne, na których powinna być Twoja firma

Na to wydarzenie przyszło nam czekać przeszło cztery lata. Ale już 23-25 marca w Poznaniu obędzie się kolejna edycja międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego Salmed. Dlaczego warto w nich uczestniczyć? Jak się przygotować? Podpowiadamy!

Co to za targi Salmed?

Salmed to najważniejsze wydarzenie w branży medycznej w Polsce. Podczas imprezy prezentowane są oferty dostawców oraz producentów instrumentów i aparatury medycznej, wyposażenia klinik, gabinetów medycznych i szpitali, a także sprzęt rehabilitacyjny czy laboratoryjny. Nieodłącznym elementem targów Salmed jest również program specjalistycznych konferencji, seminariów, wykładów, warsztatów i spotkań biznesowych, cieszących się szczególnym zainteresowaniem odwiedzających.

Podczas tegorocznej edycji wystąpienia zostaną podzielone na cztery bloki: Zarządzanie, Medycynę Ratunkową, Rehabilitację, Laboratorium, Pielęgniarstwo i inne. Będzie to doskonała okazja do wymiany wiedzy oraz doświadczeń pomiędzy osobami ze świata medycyny, nauki i biznesu.

Targi Salmed – Strefa Startupów

Targi Salmed 2022 będą wzbogacone o coś zupełnie nowego, a mianowicie o strefę Startupów. Zostaną na niej zaprezentowane innowacyjne rozwiązania, które zakończyły już fazę testów i można je wprowadzić na rynek. Organizatorzy postarali się, aby były to produkty nie tylko wpływające na rozwój branży medycznej, ale przede wszystkim stworzone z myślą o potrzebach pacjenta.

Mówi się, że Polska jest jednym z liderów Europy Środkowej w obszarze startupów. Rynek młodych, innowacyjnych przedsiębiorstw ma w naszym kraju bardzo duży potencjał. Za szczególnie obiecujące dla rodzimej technologii uznawane są właśnie startupy medyczne. Te najciekawsze będzie można zobaczyć na targach Salmed 2022. Ilość miejsc dla wystawców jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już dziś. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są tutaj.

Dlaczego warto?

Już zostało wyjaśnione, czym są targi Salmed, ale dlaczego warto w nich uczestniczyć? Jednym z najważniejszych powodów jest możliwość nawiązania osobistych kontaktów z klientami. W specjalistycznych, branżowych wydarzeniach uczestniczą tylko osoby naprawdę zainteresowane medycyną, co znacznie zwiększa szanse realizacji celów biznesowych. Salmed to jednak nie tylko targi, na których w krótkim czasie można utworzyć nawet kilkaset nowych relacji z kontrahentami. Organizatorzy oferują wystawcom także inne, atrakcyjne formy promocji, przedstawione poniżej.

Salmed – wystawcy i ich korzyści

Istnieje wiele korzyści z uczestnictwa w targach Salmed. Wystawcy mogą w ten sposób się wypromować, zdobyć kompleksowe informacje o potrzebach klientów, a także zaznaczyć swoją pozycją na rynku medycznym. Na Salmed obecne są najważniejsze organizacje, instytucje i stowarzyszenia z branży, dlatego już sam udział w wydarzeniu zwiększa prestiż przedsiębiorstwa, które zdecyduje się na utworzenie stoiska.

Targi Salmed 2022 to także świetna okazja do pogłębiania fachowej wiedzy. W końcu wydarzenie uświetnią czołowi przedstawiciele świata medycyny, nauki oraz biznesu, którzy zaprezentują rozwiązania i technologie będące innowacjami w skali światowej. Na targach Salmed zostanie także pokazana bogata ekspozycja specjalistycznego sprzętu, co da uczestnikom możliwość zapoznania się z najwyższymi standardami wyposażenia placówek medycznych.

Jak się przygotować do targów Salmed?

Jak się przygotować do targów Salmed? Chcąc wziąć udział wydarzeniu medycznym o tak dużym prestiżu, warto starannie zaplanować wygląd stoiska i skorzystać z usług doświadczonego wykonawcy. Wówczas będzie on mógł pomóc w projekcie i zaproponować innowacyjne rozwiązania dostosowane do potrzeb danej firmy. Produkcją mobilnych systemów wystawienniczych wysokiej jakości zajmuje się właśnie Adsystem. Planujesz uczestnictwo w targach Salmed? Na Twoje życzenie wykonamy dowolny nośnik reklamowy lub doradzimy jaki rodzaj produktów wybrać. W przygotowaniach do wydarzenia pomocny okazać się może także artykuł, w którym opisaliśmy 5 najważniejszych aspektów zakupu systemów wystawienniczych.