home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Blog

Trybunki
AdTribune pop-up - kolejna nowość w ofercie adsystem
Szukasz trybunki reklamowej, która jest nie tylko świetnym narzędziem marketingowym, ale także jest wygodna w użytkowaniu i transporcie? Polecamy ci nowość w naszej ofercie, czyli AdTribune pop-up - pierwszą na rynku, samoskładającą się trybunkę promocyjną. Zobacz, czym charakteryzuje się nasz nowy produkt oraz podczas jakich działań promocyjnych może ci się przydać.
Chcesz coś z Avonu? Czyli jak duże marki skutecznie promują nowe produkty.
Dobry produkt obroni się sam? A może nie ma sprzedaży bez reklamy?

Wypuszczenie nowego towaru na rynek powinno wiązać się z ciągiem marketingowych działań. Analizy, badania, prognozowania - wszystko, aby odpowiedzieć na potrzeby klienta. Oczywiście możemy pominąć proces promocji, ale przebicie się na tle ciągle rosnącej konkurencji,, może sprawić nam dużo kłopotów. Dlatego większość firm decyduje się na lokowanie widoczności swoich produktów online i offline.
Stoiska reklamowe na targach pracy

Targi pracy to cykliczne eventy w wielu miastach Polski, które dają szansę nawiązania współpracy firmom z wielu branż z grupą potencjalnych pracowników. Misją targów pracy jest często budowanie oraz rozwój relacji między środowiskiem akademickim a biznesem. Jak zaprezentować firmę na takim wydarzeniu i wyróżnić się wśród tłumu innych pracodawców? Zaaranżuj pomysłowe i atrakcyjne stoiska reklamowe, aby przyciągnąć do siebie najlepszych kandydatów!

Co warto wiedzieć przed wzięciem udziału w targach?
Słyszałeś o wielu wydarzeniach branżowych, na których spotkać możesz swoich klientów? Nie jesteś pewien, czy to dobra decyzja wziąć udział w takim wydarzeniu? Jak sprawdzić zwrot z inwestycji?
Akcje promocyjne w szkołach i na uczelniach

Jak dobrze prowadzić akcje marketingowe i ważne działania promocyjne na terenie placówek oświatowych i obiektów edukacyjnych? Informacje o nowych kierunkach studiów, eventach, warsztatach czy szkoleniach również potrzebują nagłośnienia! Wykorzystaj potencjał akcesoriów reklamowych, aby jak najlepiej zaprezentować ofertę i przykuć uwagę uczniów i studentów.

Jak zbudować profesjonalne stoisko wystawiennicze?
Podczas targów oraz innych eventów branżowych masz możliwość zaprezentowania swojej oferty, ale również zwiększenia rozpoznawalności firmy. Wygląd stoiska wystawienniczego ma wpływ na to, jak uczestnicy, a więc potencjalni klienci i partnerzy, będą odbierać Twoją firm...