yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Zakup systemów wystawienniczych zawsze się opłaca!

Co decyduje o wyrazistości i sile przekazu? Czy połączenie dźwiękowego tła z przekazem wizualnym, umiejętne zastosowana gra skojarzeń ? Czy wręcz przeciwnie - skromność środków, proste, krótkie hasła. Wydaje się, że w celach reklamowych, wszystkie chwyty dozwolone. Co jednak zrobić, gdy musimy uzyskać efekt mając do dyspozycji jedynie bodźce wzrokowe? Jak wzbudzić zainteresowanie odbiorcy, kierując jego spojrzenie w stronę naszej firmy? Przekonajmy się o wartości dobrej reklamy, umieszczonej we właściwym miejscu.

Minimalizm środków - maksymalny efekt

Dobrą reklamę wyróżnia wiele cech, które są: wypadkową obserwacji odbiorców, znajomości branży, pasji wykonywania swojej pracy i wielu innych. Odbiorcy podziwiają jedynie jej efekty. W przypadkach dobrej reklamy zawsze widoczne. A jak sprawy się mają z działaniem mniejszych, nośników reklamy jakimi są różnego rodzaju ścianki reklamowe, trybunki, stojaki, czy reklama outdoorowa. Co jest tutaj siłą przekazu, jaka magia porusza w tym przypadku odbiorców? Znakomitym przykładem są systemy wystawiennicze, a wśród nich modele podwieszane, które samym faktem umiejscowienia mogą spowodować, że z zainteresowaniem będziemy zadzierać głowy do góry.

Reklama do zadań specjalnych

Tylko przemyślane, najlepsze rozwiązania systemów ekspozycyjnych przyciągają uwagę klientów. Centralnym punktem naszej oferty są systemy pos będące gotowym do użycia, funkcjonalnym stoiskiem sprzedażowym. W naszej ofercie dostępne są takie ciekawe rodzaje podwieszanych systemów wystawienniczych. Vario Ringfloat, Vario Trifloat, czy Vario Quadfloat to tylko przykłady tego typu rozwiązań. Wszystkie łączy jedna cecha – pozwalają na oryginalne wyróżnienie się na tle konkurencji. Będą grały pierwsze skrzypce, a na pewno pierwsze dadzą się zauważyć, zwłaszcza w zestawieniu ich z innymi produktami reklamowymi z naszego bogatego katalogu. Stojaki, lady sprzedażowe, ścianki reklamowe, stoiska i wiele innych dają nieograniczone możliwości stworzenia dowolnej przestrzeni reklamowej. Niebanalne kształty, a także możliwości umieszczenia dowolnej grafiki na wysokiej jakości materiale tekstylnym, zdecydowanie ściągają uwagę zaciekawionych odbiorców.

Wysoka jakość - wielokrotne używanie

Systemy wystawiennicze Adsystem posiadają całą gamę atutów. Jednym z nich jest łatwy montaż i demontaż, a wszystko to dzięki składanej, lekkiej, ale solidnej konstrukcji. W wielu przypadkach, dla dodatkowego ułatwienia specjalnie oznaczamy elementy konstrukcyjne. Składanie naszych produktów odbywa się bez korzystania z narzędzi, jest banalne, ponieważ w wielu przypadkach odbywa się dzięki funkcjonalnym zatrzaskom. Nasze systemy wystawiennicze zostały przetestowane z sukcesem wielokrotnie na wielu imprezach handlowych.