home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Zapraszamy na degustację – organizacja stanowisk promocyjnych

W trakcie organizacji różnego typu promocji, degustacji, czy pokazów, zawsze jest mnóstwo pracy. Właściwe rozplanowanie działań, przygotowanie akcesoriów, zebranie personelu, wymaga czasami wiele zachodu. Najlepsi radzą sobie jednak nawet z najtrudniejszymi sytuacjami. Doświadczony specjalista ds. marketingu potrafi sprawnie zrealizować każdą kampanię promocyjną. Jak?

Grunt to dobre zorganizowanie

Warunkiem bez którego nie uda się z całą pewnością przeprowadzić profesjonalnej prezentacji, akcji promocyjnej czy degustacji będzie dysponowanie odpowiednim wyposażeniem. Posiadanie kompletnego zestawu promocyjnego będzie odróżniać profesjonalną kampanię od zwykłego, mało efektownego pokazu. Zakup sprzętu, który można łatwo zmontować, szybko rozstawić, a w razie potrzeby sprawnie zmienić miejsce promocji jest tutaj absolutną podstawą. Z pewnością transport ułatwia mała torba transportowa dołączona do kompletu.

Najlepiej zawsze w zestawie

Podstawą wyposażenia każdego specjalisty są standy i trybunki lub stojaki. W naszej ofercie najbardziej popularne, a zarazem najprostsze systemy wystawiennicze to Standy Adposter L. To narzędzie wyjątkowo uniwersalne, dające możliwości różnorodnego użycia i wielokrotności zastosowań. Aby wszystko ładnie się komponowało i trzymało spójnej całości, zakup trybunki lub stojaka będzie trafionym wyborem i najlepszą decyzją. Godne polecenia są trybunki: adTribune HIT lub adTribune HIT C, których stabilna konstrukcja wykonana z profili aluminiowych z blatem i półką gwarantuje długie użytkowanie. Elementy te wykonane są z płyty meblowej w dowolnie wybranym kolorze. Na uwagę zasługuje również łatwość przemieszczania się z całym asortymentem, dzięki zamontowaniu solidnych kółek. Nie ma zatem potrzeby demontowania grafiki i wypakowywania rzeczy z wewnętrznej półki. Z kolei stand Ad Poster L można wykorzystać w dowolny sposób – szereg jego zastosowań, czyni z niego narzędzie bardzo uniwersalne, niezbędne w pracy osób specjalizujących się w organizowaniu pokazów, prezentacji, szkoleń, czy odczytów. Przy takich okazjach, służyć on może jako efektowna ścianka reklamowa albo tło do ekspozycji. Stand zaprojektowano tak, by była również możliwość zawieszenia samego wydruku na ścianie.

Dobra widoczność – cecha wyróżniająca

Z uwagi na funkcjonalność, komfort, łatwość użytkowania jest to produkt, godny polecenia, a niewygórowana cena za wysoką jakość produktu jest dodatkowym atutem. Przy trybunkach z kolei zastosowano stosunkowo dużą powierzchnię do umieszczenia grafiki reklamowej, co potęguje efektywność przekazu. W naszej ofercie dbałość o wielkość powierzchni reklamowej produktów jest kwestią szczególnie ważną, co da się zauważyć niemal w każdym produkcie. Przemyślane rozwiązania zastosowane w naszych artykułach, skutkują wieloma walorami, tak pożądanymi w marketingu i biznesie. Standy, stojaki, trybunki cieszą się dzięki temu wielkim powodzeniem wśród klientów.