Dlaczego kasetony podświetlane to dobry wybór?

Kasetony podświetlane i zwyczajne AdFrame to produkty wykonane na bazie anodowanych profili aluminiowych. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza kaseton podświetlany lightbox, który zwraca na siebie uwagę niezależnie od pory dnia i miejsca, w którym się znajduje. Nawet w bardzo uczęszczanych miejscach pełnych innych reklam, Twój przekaz zostanie zauważony. Kaseton LED jest zaprojektowany tak, aby można było go łatwo zdemontować i zainstalować w nowym miejscu. Montaż i wymiana grafiki są szybkie i nie sprawiają kłopotu. Wydruk uszyty na wymiar obszyto gumką, dzięki czemu materiał dobrze opina całość i prezentuje się efektownie. Warto zapoznać się z naszym cennikiem, gdyż kasetony podświetlane i bez oświetlenia charakteryzuje korzystna i atrakcyjna cena. Dlatego właśnie kaseton świetlny – czyli popularny lightbox – to rozwiązanie dla Ciebie.

Kasetony typu lightbox od Adsystem to bezkonkurencyjna budowa i gwarancja satysfakcji.

Bazę, na której opiera się każdy kaseton reklamowy lightbox, stanowi tkanina poliestrowa, zadrukowana w procesie sublimacji. Nasza firma to wiodący producent akcesoriów reklamowych na rynku. Oferowane przez nas kasetony podświetlane wykonujemy ze specjalnych tkanin o gęstszym zadruku, a mniej elastycznych, które zwiększają kontrast i nasycenie kolorów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, natomiast klient otrzymuje produkt w pełni spersonalizowany, dostosowany do własnych potrzeb i możliwości. Ponadto kasetony LED projektujemy tak, aby można było je łatwo demontować i zainstalować w innym miejscu, co daje uniwersalny, przenośny produkt.

Większe modele zaopatrujemy w specjalne wsporniki i wzmocnienia usztywniające konstrukcję. Niektóre kasetony mogą zostać zaopatrzone w oświetlenie LED zapewniające energooszczędność, trwałość i żywotność (nawet do 5 lat pracy). Taki „lightbox” będzie doskonale prezentować Twoją ofertę o każdej porze dnia i nocy. Wybrane kasetony podświetlane mogą być składane i rozkładane za pomocą specjalnych łączników. Jeżeli interesuje Cię nasza oferta, odwiedź Wrocław, gdzie stacjonują eksperci Adsystem i obejrzysz nasze kasetony świetlne.

Poznaj zalety podświetlanych kasetonów

Kasetony LED pozwalają na uzyskanie różnorodnych wzorów i efektów. Szeroki wybór modeli sprawia, że tego rodzaju sposób reklamy jest często wykorzystywany na różnego rodzaju eventach, targach, ale również jako forma reklamy stacjonarnej do umieszczenia w galeriach, centrach handlowych lub w innej, dogodnej lokalizacji. Kasetony reklamowe z funkcją podświetlania sprawiają, że ścianka będzie widoczna również nocą. Kasetony LED są podświetlane, dzięki czemu zwracają na siebie uwagę, a pięknie iluminowany kaseton LED prezentuje się okazale – reklama na takim tle zawsze wygląda ciekawiej i efektowniej.

Kasetony świetlne mają również tę zaletę, że można je umieścić w różnych, nawet trudno dostępnych miejscach, gdzie zwykła reklama byłaby słabo widoczna, podczas gdy kaseton LED charakteryzuje się dobrą widocznością.

Kaseton podświetlany od Adsystem charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Materiały wykorzystane do produkcji cechują się dużą wytrzymałością, dzięki czemu posłużą przez naprawdę długi czas. Kasetony reklamowe są odporne na warunki atmosferyczne, niestraszna im wilgoć ani prażące słońce. Kaseton reklamowy jest łatwy do utrzymania w czystości – wystarczy go od czasu do czasu przetrzeć, by znów odzyskał swój blask, nawet po bardzo długiej ekspozycji.

Co wyróżnia te produkty?

Każdy kaseton LED jest produktem spełniającym wymagania pod względem jakości wykonania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty nie tylko spełniły oczekiwania naszych klientów, ale nawet je przewyższyły, aby można było z przyjemnością polecić kasetony reklamowe (producent Adsystem). Oferujemy różnorodne rozwiązania, aby każdy znalazł coś dla siebie i wybrał najbardziej odpowiednie pod dane zastosowanie kasetony. Cena naszych produktów zależy od konkretnego modelu i zastosowania, w każdym przypadku zapewniamy jednak, że będzie ona atrakcyjna.

Sprawdź i przetestuj nasze propozycje. Na zdjęciach i filmikach reklamowych prezentowanych na naszej stronie możesz obejrzeć, jak prezentują się omawiane kasetony świetlne, a jeżeli chcesz je obejrzeć na żywo, zapraszamy do naszego showroomu we Wrocławiu, gdzie na wystawach obejrzysz każdy kaseton reklamowy z osobna.