home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Podwieszane

Daj się dostrzec i wyróżnić na tle innych.

Projektujesz stoisko targowe. Masz już idealnie zagospodarowaną całą przestrzeń - zabudowa na wymiar, efektownie wyklejona podłoga, przykuwająca uwagę grafika... Jednak brakuje czegoś jeszcze. Czegoś, co przyciągnie odbiorców do Twojego stoiska z drugiego końca hali. Tutaj pojawia się miejsce na nasze kasetony podwieszane. Ten produkt wzniesie Twoje stoisko na wyżyny - i to dosłownie. Kaseton podświetlany podwieszany do sufitu jest rzeczą, która może stać się czymś widocznym z daleka, punktem orientacyjnym na mapie eventu, w którym bierzesz udział.

 

Podwieszany kaseton na suficie doprowadzi odbiorcę do celu, którym jesteś Ty.

Podstawą lightboksa podwieszanego na suficie jest najczęściej rama AdFrame LMD. Ten najpopularniejszy kaseton LED w naszej ofercie sprawdza się nie tylko jako kaseton wolnostojący - po zamontowaniu dodatkowych haków możliwym jest powieszenie go na suficie za pomocą stalowych lin dołączonych do zestawu. Ten kaseton może być również jednostronny. Wystarczy, że zamienimy jeden z wydruków na materiał blockout nie przepuszczający światła. Na specjalne zamówienie do produkcji kasetonu podwieszanego na suficie możemy również wykorzystać profil LMS. Kostka reklamowa - podwieszany kwadrat, czy coś więcej?

Innym ciekawym rozwiązaniem do wykorzystania na suficie jest rama CTF. Dzięki tej aluminiowej ramie z narożnikami wykonanymi z wytrzymałego plastiku jesteśmy w stanie wykonać konstrukcje przestrzenne w kształcie sześcianu czy prostopadłościanu. Ten pomysł czyni podwieszany kaseton reklamowy jeszcze bardziej wyjątkowym. Wydruk na materiale tekstylnym może być zamontowany na wszystkich sześciu bokach, lub tylko na kilku z nich. Ponadto podwieszany CTF może posiadać wewnętrzne oświetlenie lub występować bez lampki LED. Możliwości ramy CTF nie kończą się w tym miejscu. Jeśli ten produkt wpadł Ci w oko, jednak zamiast bujać w obłokach twardo stąpasz po ziemi, konstrukcja z ramy CTF może posłużyć Ci jako trybunka lub stoisko degustacyjne. Wystarczy, że dołączymy do niej blat z płyty meblowej wraz z wydrukiem. Kreatywne wykorzystanie produktów to nasza specjalność!