home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Kasetony ścienne

description='

Szyld reklamowy podświetlany — maksymalna widoczność

Kasetony na ścianę pomagają w maksymalnym zagospodarowaniu przestrzeni. Pozwalają przenieść część treści na niewykorzystane dotąd ściany. W naszej ofercie posiadamy ramy reklamowe podświetlane LED wewnętrzne, jak i te do użytku zewnętrznego. W połączeniu z szerokim zakresem dostępnych rozmiarów kasetony reklamowe na ścianę stają się produktem dającym niewiarygodne możliwości. Wykorzystasz je przed jako promocję swojej marki przed sklepem, na targach, w biurze czy showroomie.

'

Podświetlane tablice informacyjne — najwyższa jakość konstrukcji

Wszystkie nasze kasetony na ścianę są stworzone z wytrzymałego aluminium. Kształt profilu z dostępnych rodzajów w połączeniu z dobranymi indywidualnie komponentami pozwalają maksymalnie wykorzystać potencjał produktu. Potrzebujesz okazałego lightboxa do Twojego biura? Urządzasz swój sklep, w którym masz dużo niewykorzystanej przestrzeni na ścianach? A może masz pomysł na nietuzinkowy obraz do własnego mieszkania? Zapraszamy do kontaktu!
 
Nasz kaseton reklamowy jednostronny na ścianę jest wydrukowany na tkaninie poliestrowej w technologii eko sublimacji. Dzięki składowi materiału oraz tej technice druku jesteśmy w stanie uzyskać wytrzymałe wydruki w odpowiednio nasyconych kolorach. Sama tkanina jest montowana za pomocą silikonowej gumki, dzięki czemu grafika perfekcyjnie opina ramę. Ta metoda pomaga również w wymianie wydruków, kiedy zajdzie taka potrzeba. To sprawia, że przy odpowiednim użytkowaniu podświetlane tablice informacyjne adsystem są produktami na lata.

Reklama świetlna w galerii - jak wykorzystać jej potencjał?

Podświetlane tablice informacyjne, mają ogromny potencjał, szczególnie dla marek, które szukają narzędzia, które przyciągnie uwagę szerokiej publiczności. Kaseton, który umieścisz na ścianie możesz dopasować do swoich potrzeb. Jego rozmiar będzie zależał od wielkości przestrzeni, którą posiadasz u siebie. Zaprojektuj grafikę, którą wymienisz w przypadku nowych wydarzeń w Twojej firmie. Wykorzystaj przestrzeń reklamową, aby pokazać korzyści związane z produktem lub usługą.