home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Kasetony LED wolnostojące

description='

Kasetony świetlne — wyróżnij się wśród konkurencji

Podświetlany kaseton wolnostojący to oryginalna reklama i promocja Twojej marki. Dzięki możliwości zagospodarowania dwóch stron lightboxa możesz efektywniej docierać do swoich klientów.  Podświetlany, wolnostojący stojak LED adFrame dostępny jest w kilku wariantach zarówno w z góry ustalonych rozmiarach, jak i również wersjach personalizowanych. Z drugiej strony posiadamy całą gamę produktów, które w znacznym stopniu odpowiadają na potrzeby współczesnego rynku, oferując zadowalającą kompaktowość oraz łatwość transportu i montażu.

'

Baner reklamowy podświetlany na eventy i targi

Konstrukcja i możliwości adaptacji do potrzeb klienta sprawiają, że kasetony świetlne wykraczają poza granice najpopularniejszych na rynku rozmiarów tego typu produktów. Podświetlana rama może być w pełni spersonalizowana, z komponentami dobranymi specjalnie pod konkretny rozmiar ramy tak, by efektem była konstrukcja idealnie odpowiadająca potrzebom użytkownika. W odpowiedzi na trendy w produkcji produktów lekkich i przenośnych opracowaliśmy również kasetony Plug and Play. Ich konstrukcja pozwala na całkowicie beznarzędziową obsługę. Do montażu i demontażu nie potrzeba żadnych specjalnych umiejętności. Kaseton podświetlany Plug and Play od adsystem w większości przypadków posiada torby transportowe w cenie produktu, co zwiększa ich funkcjonalność oraz wygodę częstego użytkowania.

Jak wykorzystać stojak LED?

Wolnostojąca reklama to idealne narzędzie, które wykorzystasz na różnego rodzaju wydarzeniach takich jak targi czy festiwale. Dzięki wysokiej jakości oświetleniu LED, kasetony świetlne widoczne są z daleka, co sprawia, że goście, którzy wchodzą na halę wystawienniczą, już z daleka zobaczą Twoją reklamę. Oprócz tego baner reklamowy podświetlany idealnie nada się jako narzędzie, które umieścisz m.in. w witrynie sklepowej. Dzięki wymienności wydruków, dostosujesz go do sezonu, promocji czy wizji marketingowej, którą aktualnie chcesz reklamować.

Kaseton podświetlany - zwiększona widoczność Twojego pomysłu

Specjalne oświetlenie LED wykorzystywane w naszych kasetonach jest energooszczędne, co pozwala na długie użytkowanie produktu, bez obawy o koszty. W swoim asortymencie posiadamy również podświetlane ramy wolnostojące, na baterię. To pozwala stworzyć widoczną reklamę dla Twojego biznesu, bez konieczności dostępu do źródła zasilania. Dzięki temu możesz używać kaseton podświetlany LED w dowolnym miejscu, nawet w trudnych warunkach. Jest to szczególnie przydatna opcja, kiedy na targach wykupiłeś miejsce bez źródła zasilania.