home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
logo-white

Roll-up reklamowy

Roll-up – klasyka reklamy, która nie wychodzi z mody.

Rollup reklamowy jest jednym z najpopularniejszych nośników reklamowych. Jaką rolę pełni roll up? Banner jest tu najlepszym porównaniem. Roll-up zajmuje większą powierzchnię, zdecydowanie odcinając się od otoczenia, jednak ma pozycję pionową, a nie poziomą. Dzięki prostej konstrukcji i wysokiej dostępności, z roll upami spotkasz się w wielu miejscach – od stoiska na lokalnym targu, aż po sklepy wielkopowierzchniowe. Roll up to bardzo uniwersalny produkt dla każdego.

Montaż roll-upa jest intuicyjny i nie powinien nikomu sprawić większych trudności. Jeśli poszukujesz prostego i przystępnego cenowo produktu do promocji swojego biznesu, warto rozważyć zakup rollupa. Nasza oferta obejmuje rollupy w zróżnicowanych cenach, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ cena za roll-up zawsze jest bardzo przystępna.

 

Rollup - wymiary.

W swojej ofercie posiadamy rollupy reklamowe w kilku rodzajach, których wymiary są na tyle różnorodne, aby zadowolić wielu użytkowników. Poszczególne rodzaje różnią się swoją konstrukcją. Niektóre z naszych produktów to np. roll-up banner lub modele, które posiadają regulowany maszt. Dzięki temu możemy rozłożyć wydruk na wysokość nawet 250 centymetrów, co znacząco zwiększy naszą widoczność w porównaniu z innymi wystawcami korzystającymi ze standardowych rozwiązań reklamowych. Gwarantuje to, że rollup będzie miał wymiary odpowiadające konkretnym potrzebom.

Roll up może mieć także dedykowane mu podświetlenie, dzięki czemu będzie widoczny niezależnie od warunków oświetleniowych otoczenia. Taki podświetlony roll up reklamowy szczególnie efektownie wygląda nocą – światło wydobywa go z mroku, automatycznie przyciągając do niego wzrok każdej przechodzącej osoby. Co za tym idzie – widzi ona Twoją reklamę roll up. Tego typu rozwiązania często spotyka się w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań i inne większe metropolie. Na targach i eventach marketingowych sprawdzi się roll-up dwustronny. Dzięki temu, że nasze rollupy są widoczne z obu stron, znacznie lepiej docierają do potencjalnych klientów oraz kontrahentów.

Niemal każdy oferowany przez nas nośnik typu roll-up wymiary ma co najmniej dwa. Wiele propozycji to także możliwość wykonania ich na wymiar podany przez Ciebie. Dlatego możesz mieć roll up, który perfekcyjnie będzie wpasowywać się w posiadaną przez Ciebie, wolną przestrzeń. To rozwiązanie dedykowane przede wszystkim dla sklepów oraz stałych miejsc ekspozycji. Taki dopasowany roll up reklamowy nie tylko niesie ze sobą wartość informacyjną, ale również podnosi estetykę pomieszczenia.

Wytrzymałe materiały, roll up reklamowy na lata

Kolejną cechą odróżniającą nasze rollupy od innych tego typu produktów na rynku jest materiał wykorzystany przez nas do druku. Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń niemal każdy nasz roll-up reklamowy został wyposażony w specjalny banner o zwiększonej gramaturze. Ten solidny materiał skutecznie zapobiega niepożądanemu zawijaniu się boków, znanym z innych roll-upów dostępnych na rynku. Istnieje również możliwość wykonania nadruku na rollupy na standardowym materiale typu blockout, który nie przepuszcza światła.

Rollup reklamowy jest nie tylko praktyczny, ale również bardzo uniwersalny. To reklama mobilna, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie – posłuży na wielu imprezach. A my, niezależnie od tego, czy jest to roll up banner, czy inny, zawsze zapewniamy, najwyższą jakość. Dajemy gwarancję na konstrukcję i wydruk, a także kompleksową obsługę posprzedażową, w ramach której wymieniamy wydruki oraz serwisujemy roll-upy. Cena jest zróżnicowana, ale zawsze korzystna, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy pewni swoich produktów i ich jakości. Wiemy, że są to rozwiązania, które mogą służyć przez lata. Dlatego zadbaj o to, aby skutecznie docierać do klientów – pomoże Ci w tym solidnie wykonany roll up. Nasz roll-up wymiary może mieć dokładnie takie, jakich potrzebujesz – wszystko w Twoich rękach! Świadczymy usługi na terenie całego kraju – stawiamy rollupy w takich miastach jak Wrocław, Warszawa, Poznań czy Kraków. Sprawdź, jaka będzie cena za roll-up z twoją reklamą i skontaktuj się z nami już dziś!