home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-form.contact-form')}}
{{this.$translate('product.additional-info')}}
{{contactMessage.message}}
logo-white

Roll-up

Roll-up – klasyka reklamy, która nie wychodzi z mody.

Rollup reklamowy jest jednym z najpopularniejszych nośników reklamowych. Dzięki prostej konstrukcji i wysokiej dostępności z roll upami spotkasz się w wielu miejscach – od stoiska na lokalnym targu, aż po sklepy wielkopowierzchniowe. Roll up to bardzo uniwersalny produkt dla każdego. Montaż roll-upa jest intuicyjny i nie powinien nikomu sprawić większych trudności. Jeśli poszukujesz prostego i przystępnego cenowo produktu do promocji swojego biznesu, warto rozważyć zakup rollupa. Nasza oferta obejmuje rollupy w zróżnicowanych cenach, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Rollup - wymiary.

W swojej ofercie posiadamy rollupy reklamowe w kilku rodzajach, których wymiary są na tyle różnorodne, aby zadowolić wielu użytkowników. Niektóre z naszych produktów to np. Roll-up banner lub modele, które posiadają regulowany maszt. Dzięki temu możemy rozłożyć wydruk na wysokość nawet 250 centymetrów, co znacząco zwiększy naszą widoczność w porównaniu z innymi wystawcami korzystającymi ze standardowych rozwiązań reklamowych. Zapewnia to, że rollup będzie miał wymiary odpowiadające konkretnym potrzebom.

Wytrzymałe materiały, roll up reklamowy na lata

Kolejną cechą odróżniającą nasze rollupy od innych tego typu produktów na rynku jest materiał wykorzystany przez nas do druku. Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń niemal każdy nasz roll-up reklamowy został wyposażony w specjalny banner o zwiększonej gramaturze. Ten solidny materiał skutecznie zapobiega niepożądanemu zawijaniu się boków, znanym z innych roll-upów dostępnych na rynku. Istnieje również możliwość wykonania nadruku na standardowym materiale typu blockout, który nie przepuszcza światła. Niezależnie od tego, czy jest to roll up banner, czy inny zawsze zapewniamy, najwyższą jakość. Zapewniamy gwarancję na konstrukcję i wydruk a także kompleksową obsługę posprzedażową, w ramach której wymieniamy wydruki oraz serwisujemy roll-upy. Cena jest zróżnicowana, ale zawsze korzystna, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy pewni swoich produktów i ich jakości. Wiemy, że są to rozwiązania, które mogą służyć przez lata.