home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Reklama zewnętrzna

Innowacyjna reklama outdoor na cały rok


Systemy wystawiennicze to nie tylko ścianki reklamowe, zabudowy targowe czy trybunki degustacyjne. Przez cały rok jednymi z najpomocniejszych narzędzi promocyjnych są namioty, kolumny, bramy, leżaki czy flagi. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie te produkty w wielu różnych wariantach i konfiguracjach, tak aby dopasować je do Twoich potrzeb.


W adsystem dajemy Ci szansę na dobranie całego zestawu potrzebnego do organizacji imprezy plenerowej. Wszystkie produkty dmuchane są stałociśnieniowe, co oznacza, że wystarczy napełnić je tylko raz, aby cieszyć się stałą konstrukcją przez cały dzień. Jednorazowe napełnienie pozwala Ci uniknąć uciążliwego korzystania z przenośnych źródeł prądu, które generują zbędny hałas i narażają na dodatkowe koszty.

Namioty reklamowe
Bramy reklamowe
Słupki reklamowe
Flagi i windery reklamowe
Trybunki
Leżaki reklamowe
Potykacze reklamowe
Pufy reklamowe i siedziska
description=''

Reklama zewnętrzna, producent systemów wystawienniczych 

Jako lider w branży systemów wystawienniczych, nasze rozwiązania zostały przygotowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Wysokiej jakości namiot imprezowy, brama dmuchana czy kolumna reklamowa to doskonałe urozmaicenie wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń na świeżym powietrzu. Innowacyjna reklama outdoor dostarcza niezapomnianych doznań oraz gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Dzięki możliwości wymiany wydruków przy wielu modelach inwestujesz w produkt na lata. Jeden zakup starczy na wiele eventów.

Prosty i szybki montaż reklamy outdoor

Lata doświadczeń pozwoliły nam dopracować produkty tak, aby były jak najbardziej intuicyjne i proste w montażu. Dzięki specjalnej technologii z rozłożeniem namiotu, flagi czy bramy, poradzisz sobie bez ekipy montażowej. Wystarczy napełnić je raz, aby działały podczas całego wydarzenia. Outdoorowe meble reklamowe i gadżety promocyjne w naszej ofercie pozwalają zaoszczędzić czas potrzebny na przygotowanie eventów i imprez plenerowych. 

Reklama zewnętrzna rodzaje

Chociaż namioty stałociśnieniowe stanowią największy procent naszych rozwiązań outdoorowych, w swojej ofercie posiadamy również flagi, namioty rurowe, a także kolumny dmuchane, bez których nie obejdzie się żaden event na świeżym powietrzu. Wszystkie namioty reklamowe i inne produkty outdoor od adsystem posiadają wymienny wydruk na powlekanym materiale odpornym na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki temu możesz być pewien, że namioty imprezowe adsystem to inwestycja na wiele sezonów.

 

Outdoor - reklama na wydarzenia plenerowe

 

Reklama wykorzystywana tylko na świeżym powietrzu, nie jest tylko i wyłącznie stosowana podczas wydarzeń letnich czy wiosennych. Innowacyjna reklama outdoor to także świetne narzędzie podczas zimowych olimpiad, eventów czy promocji.

Namioty, flagi czy kolumny idealnie sprawdzą się na stokach narciarskich w restauracjach czy hotelach, przyciągając gości do skorzystania z usług lokalu. Dodatkową, atrakcyjną formą reklamy outdoorowej jest również wykorzystanie mebli promocyjnych. Leżaki z nadrukiem, rollery czy siedzisko z granulatem posłużą jako narzędzia do stworzenia strefy chillu.