home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Outdoor

Namioty, kolumny i bramy to jedne z najbardziej rozpoznawalnych materiałów do wsparcia sprzedaży dostępnych na rynku. W Adsystem znajdziesz każdy z tych produktów.

Oferujemy namioty wystawowe oraz kolumny czy bramy dmuchane w wielu wariantach i atrakcyjnych cenach. Podstawową zaletą jest to, że nasze outdoorowe produkty dmuchane są stało-ciśnieniowe. Co to oznacza? Dzięki temu namiot reklamowy czy bramę startową wystarczy napełnić tylko raz, po czym jego kształt i właściwości utrzymują się przez cały okres użytkowania. Z drugiej strony, dzięki jednorazowemu napełnieniu unikniesz uciążliwego korzystania z przenośnych źródeł prądu, które generują zbędny hałas i narażają na dodatkowe koszty.

 

Nie tylko systemy pompowane...

Chociaż namioty stałociśnieniowe stanowią największy procent naszych rozwiązań outdoorowych, w swojej ofercie posiadamy również flagi, namioty rurowe, a także leżaki reklamowe, bez których nie obejdzie się żaden event na świeżym powietrzu. Wszystkie namioty reklamowe i inne produkty outdoor od Adsystem posiadają wymienny wydruk na powlekanym materiale odpornym na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki temu możesz być pewien, że namioty imprezowe Adsystem to inwestycja na wiele sezonów.