home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Bramy reklamowe

description='

Dmuchana brama startowa - zwróć na siebie uwagę 

Bramy startowe są idealnym narzędziem do wyróżnienia się podczas wydarzeń, imprez sportowych, festiwali czy targów. Ich efektowny wygląd i imponujący rozmiar przyciągają wzrok odwiedzających, czyniąc Twoją firmę centralnym punktem każdego eventu. Z łatwością przyciągniesz dzięki nim uczestników wydarzenia w swoją stronę, zachęcając do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Atrakcyjna i wytrzymała dmuchana brama

Dmuchana brama to jeden z bardziej interesujących systemów reklamowych oferowanych przez naszą firmę. Dzięki swojej konstrukcji nośniki pneumatyczne znajdą zastosowanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Stąd często wykorzystuje się bramy dmuchane na targach, koncertach, imprezach plenerowych, sportowych, piknikach rodzinnych, jako stoiska handlowe oraz w wielu innych okolicznościach.

Wodoodporna tkanina poliestrowa z własną grafiką lub logo pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji i dostosować system do własnych potrzeb. Dodatkową korzyścią jest możliwość wymiany wydruków na inne bez potrzeby zakupu nowego systemu. Brama targowa to prosty sposób na pokazanie światu swojej marki oraz przyciągnięcie nowych klientów na wielu imprezach.

'

Brama targowa – reklama, która przyciągnie oko klienta.

Bramy startowe dostępne w sklepie adsystem, napełnione raz powietrzem cały czas utrzymują stałe ciśnienie. Tym samym nie wymagają podłączenia sprężarki powietrznej do zasilania. Oznacza to, że reklamy pneumatyczne nie tylko zapewnią ciekawą prezentację na targach, ale także pozwolą zaoszczędzić na kosztach związanych z energią elektryczną.

W swoich dolnych częściach każda brama startowa pneumatyczna wyposażona jest w zawory do napełniania/opróżniania konstrukcji, co czyni całą czynność niezwykle prostą i intuicyjną. Do rozłożenia wystarczy zastosować pompkę elektryczną bądź ręczną. Oprócz tego brama targowa w zestawie posiada kompletne akcesoria niezbędne do jego użytkowania zaraz po rozpakowaniu. Wszystkie produkty dostarczamy wraz z torbami transportowymi, które pozwalają na wygodne przechowywanie oraz przewożenie.

Brama startowa pneumatyczna - zalety systemów dmuchanych

Dmuchane bramy kojarzą nam się przede wszystkim z maratonami, wyścigami rowerowymi lub innego rodzaju imprezami o charakterze sportowym. Warto jednak mieć na uwadze, że są to bardzo uniwersalne narzędzie reklamowe, które można wykorzystać również wewnątrz budynku, na przykład podczas imprez targowych. W naszej ofercie znajdują się dwa modele bram dmuchanych — adGate Air Square oraz adGate Air Triangle. Różnią się jedynie kształtem – wysoka jakość wykonania pozostaje taka sama w obu przypadkach. W każdym z nich możesz zdecydować się na wersję z nadrukiem lub bez niego. Ze względu na swoją konstrukcję, bramy dmuchane mają zawsze nadruk dwustronny – logo Twojej firmy lub grafika reklamowa będą widoczne z każdej strony! Wystarczy tylko napompować konstrukcję i przytwierdzić ją do podłoża. Wspomnianą grafikę można w prosty sposób wymienić samodzielnie i wykorzystać ponownie. Dlatego dmuchana brama posłuży Ci podczas wielu imprez i sezonów. 

Bramy pneumatyczne znajdujące się w naszej ofercie są niezwykle mobilne i po wypompowaniu powietrza można przewozić je samochodem osobowym. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja jest wzmocniona i niezwykle trwała.

Nadmuchiwane bramy to świetny sposób na zareklamowanie swojej firmy, na targach, czy podczas imprez plenerowych. Pneumatyczna konstrukcja pasuje do każdej przestrzeni, w której chcesz stworzyć zachęcającą atmosferę. Bramy stałociśnieniowe są dostępne w różnych stylach i rozmiarach, więc możesz wybrać taką, która będzie najlepiej pasować do Twoich potrzeb.

Brama targowa – przyciągnij uwagę swoich klientów

Reklamowe bramy nadmuchiwane są świetne do promowania firmy i przyciągania uwagi klientów. Tego typu bramy reklamowe są używane w wielu różnych firmach, w tym w sklepach detalicznych, restauracjach, barach czy galeriach handlowych. Co więcej,  brama doskonale zapadnie w pamięć wszystkim, którzy ją zobaczą, a Ty poszerzysz świadomość o swojej marce.

Brama startowa pneumatyczna – lekka i wygodna reklama

Brama targowa to świetny sposób na stworzenie markowego wejścia dla Twojej firmy. Mogą być używane jako pole startowe, a także jako bramki wyznaczające kierunek przemieszczania się dla osób odwiedzających event. Wszystkie warianty są przenośne, co sprawia, że łatwo je przemieścić z miejsca na miejsce. Do rozłożenia produktu nie potrzebujesz ekipy montażowej. Całość wystarczy umieścić, w miejscu, w którym bramka ma znaleźć się docelowo, a następnie podłączyć nadmuch i włączyć. Brama sama ustawi się tam, gdzie powinna. Na koniec należy odpowiednio zabezpieczyć i gotowe. Po zakończonej imprezie wystarczy odpiąć zawór, by zeszło z niej powietrze, zwinąć zgodnie z instrukcją i spakować!