home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Tekstylia użytkowe

Reklama codziennego użytku.

Oferujemy druk na tkaninie – kolorystykę, wzór lub grafikę ustalasz samodzielnie, dlatego masz pewność, że efekt finalny zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania. Ponczo reklamowe, ręcznik oraz koc ze zdjęciem lub indywidualnym nadrukiem to nie tylko idealny dodatek do wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych. Indywidualnie zadrukowany koc czy ręcznik świetnie sprawdzą się również jako prezent, czy drobny upominek dla pracowników lub klientów. Taki "drobiazg" z pewnością pozwoli zabrać wspomnienia o naszej firmie na plażę, na siłownię, do parku, czy do salonu.

Co najważniejsze, zarówno koc z indywidualnym nadrukiem, jak i ręcznik nie wydziela przykrego zapachu, nie uczula i można go prać w pralce w temperaturze 30°C. Dlatego koce reklamowe lub ręczniki z nadrukiem logo będą nośnikiem reklamy Twojej firmy przez długi okres eksploatacji. Zapewniamy druk na tkaninie, który nie zniknie wraz z upływem czasu, ani też nie utraci swojego koloru.

 

Naprawdę praktyczny gadżet!

Koc reklamowy lub ręcznik z nadrukiem to bardzo subtelny, a zarazem praktyczny produkt. Mamy więc pewność, że obdarowana osoba z pewnością go wykorzysta i zapamięta nas na dłużej. Indywidualnie zadrukowany koc reklamowy świetnie sprawdzi się w chłodne dni, wypady za miasto, czy podczas ognisk (nie tylko tych służbowych). Z pewnością doceni go każda osoba udająca się w plener.

Warto również rozważyć połączenie koca reklamowego z leżakiem, czy flagą – możemy w ten sposób wprowadzić naszą markę na plażę, basen, czy do tak popularnych w ostatnich latach beach barów. Ręcznik reklamowy w takim miejscu to Twoja darmowa reklama, którą chcąc nie chcąc zauważą wszystkie osoby. Ale ręcznik z indywidualnym nadrukiem to z kolei świetny gadżet nie tylko dla kąpielisk, czy innych miejsc związanych z wodą. Indywidualnie zadrukowane ręczniki idealnie odnajdą się na siłowniach, w klubach oraz związkach sportowych.

Zarówno kocyk reklamowy z logo, jak i ręcznik reklamowy to produkty niezwykle praktyczne, będące w użyciu na co dzień. Dzięki nim w prosty sposób i stosunkowo niskim nakładem finansowym możemy wypromować się i wpłynąć na postrzeganie nas przez potencjalnych klientów oraz gości. Równocześnie budujesz i utrwalasz świadomość swojej marki.

Szeroki wybór rozmiarów

Oferujemy ręczniki w pięciu różnych rozmiarach – od większego po mniejszy, doskonale nadający do wycierania rąk. Dobrym pomysłem jest wybranie całego kompletu, który będzie spójnie reklamować Twoje usług i takie komplety można wręczać np. jako wygrane w organizowanych przez Twoją firmę konkursach.

Ponczo reklamowe to najwyższej jakości materiał, a jego uniwersalny rozmiar i luźny krój umożliwiają noszenie go każdej osobie, niezależnie od sylwetki. Koc ma jeden rozmiar, wynoszący 145 x 200 cm. W każdym przypadku druk na tkaninie jest wyraźny i nie traci kolorów w miarę użytkowania.

Ponieważ ceny za druk na tkaninie są bardzo przystępne, możesz stosunkowo niewielkim kosztem stworzyć szereg praktycznych gadżetów reklamowych do wykorzystania zarówno w biurach i firmach, jak i mieszkaniach prywatnych oraz na otwartej przestrzeni. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami! A zamówienia przez naszą stronę internetową możesz złożyć w dowolnym momencie.