home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ramy tekstylne podświetlane LED

Dlaczego kasetony LED to dobry wybór?

Kaseton podświetlany (lightbox) wykonany z aluminiowych profili to szczególny produkt. Zwraca na siebie uwagę niezależnie od pory dnia i miejsca, w którym się znajduje. Posiadamy w swojej ofercie kilka rodzajów ram w atrakcyjnych cenach. Niezależnie od tego, czy to mają być kasetony świetlne wolnostojący z wydrukiem dwustronnym, czy może potrzebujesz kasetonu reklamowego na ścianę – mamy zarówno jedno, jak i drugie. Potrzebujesz nośnika informacji na akcje promocyjne, czy targi? Zależy Ci na tym aby przyćmić konkurencje? Jesteś we właściwym miejscu.

 
Podświetlane ramy tekstylne to świetny sposób na zareklamowanie swojej firmy. Ramy te są często wykorzystywane przez firmy lokalne w celu przyciągnięcia nowych klientów. Doskonale nadają się również do reklamowania swoich produktów lub usług.

Rama LED – idealna dla każdego!

Ramy reklamowe są popularnym wyborem dla wielu firm, ponieważ są lekkie i łatwe w montażu. Można je umieszczać na ścianach lub oknach, nie powodując uszkodzeń. Wersje stojące można natomiast ustawić w dowolnym miejscu. Rama LED ma podobne zalety jak baner, ale oferują też kilka dodatkowych korzyści. Ramy reklamowe są dostępne w wielu różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można wybrać taką, która najlepiej pasuje do potrzeb i budżetu. Ramy te mają kilka paneli, które pozwalają na łatwą zmianę przekazu bez konieczności demontażu części samej ramy. Dzięki temu można łatwo zmienić wiadomość, gdy jest to konieczne, bez konieczności używania jakichkolwiek narzędzi. Z tym poradzi sobie każdy Twój pracownik, po odpowiednim przeszkoleniu, które zapewniamy.

Podświetlane ramy tekstylne – widoczne z daleka

Podświetlane znaki reklamowe są idealne, jeśli chcesz coś bardziej zauważalne niż tylko baner lub ramka z napisem na nim! Podświetlane ramy tekstylne widoczne są z daleka, niezależnie czy ustawisz je wokół stoiska w czasie targów, czy powiesisz w swojej witrynie. Podświetlana rama reklamowa wykorzystuje diody LED, które zmieniają przekaz w świecący neon, widoczny w dzień, jak i w nocy. Jaskrawe kolory przyciągają wzrok ludzi, którzy zatrzymują się i sprawdzają, co masz do zaoferowania. Dlatego, jeśli chcesz zaznaczyć swoją obecność w przestrzeni publicznej, to wybranie podświetlanego kasetonu będzie najlepszym wyborem. Dzięki niemu będziesz doskonale widoczny z daleka, a każdy, kto choć raz zobaczy Twój banner z bliska, będzie mógł do niego trafić w każdym miejscu. Chcesz wyróżnić się z tłumu? Postaw na podświetlane kasetony! Dzięki nim zyskasz widoczność – a doskonała widoczność marki, to także jej rozpoznawalność.

Rama LED – zaufaj producentowi

Jako producent rozwiązań reklamowych, od lat dążymy do stworzenia produktów idealnych, które będą doskonale wpasowywać się w oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Dlatego też nasza rama LED wykonana jest z lekkich materiałów, posiada prosty system montażu oraz wygodne, tekstylne pokrowce, które można zmienić w każdej chwili, bez użycia narzędzi. W naszej ofercie prezentujemy najpopularniejsze modele kasetonów podświetlanych. Natomiast, jeśli nie znalazłeś nic, co by pasowało idealnie do twoich oczekiwań – odezwij się do nas. Jako producent zapewniamy możliwość realizacji indywidualnych zamówień, które będą doskonale odpowiadać Twoim potrzebom i wymaganiom. Nasze doświadczenie pozwala także podpowiedzieć najlepsze rozwiązania do określonych zastosowań, dzięki czemu możesz skorzystać z naszej wiedzy i doradztwa. To właśnie wyróżnia nas na tle konkurencji, która zajmuje się jedynie redystrybucją gotowych rozwiązań.