home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Rollup tekstylny

description='

Rollup reklamowy tekstylny - innowacyjna forma promocji 

Oferowane przez nas rollup reklamowy tekstylny to wyjątkowe narzędzie promocyjne, które zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także funkcjonalność i wszechstronność. Dzięki różnorodności dostępnych opcji możesz skupić się na wyborze idealnego rozwiązania dla Twojej marki lub wydarzenia. Nowoczesne, tekstylne rollupy to sposób na innowacyjną reklamę, która dotrze do szerszego grona odbiorców. Materiałowe narzędzia promocyjne znajdą swoje zastosowanie w każdej branży jako narzędzie marketingowe, informacyjne czy handlowe.

'

Rollup reklamowy i jego rodzaje

W kategorii tekstylnej znajduje się zarówno  roll up dwustronny oraz jednostronny. Obie opcje są niezwykle praktyczne i umożliwiają prezentację informacji z daleka. To doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać powierzchnię reklamową i zwiększyć widoczność Twojej treści. Dzięki roll upom dwustronnym możesz prezentować różne oferty, promocje lub przekazywać komunikaty bez konieczności posiadania wielu stojaków reklamowych. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się baner reklamowy stojący, podświetlany diodami LED - dostajesz nowoczesną wersję klasycznych rozwiązań, która przyciąga uwagę z daleka. 

Baner reklamowy stojący - prosty i szybki montaż

Rollupy reklamowe, które oferujemy, to nie tylko solidne konstrukcje, ale także łatwość montażu i przenoszenia. Idealnie sprawdzają się na różnego rodzaju wydarzeniach, gdzie chcesz wyróżnić się w tłumie i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Mobilność tych rozwiązań pozwala na elastyczne korzystanie z nich, dostosowując prezentowaną treść do zmieniających się potrzeb promocyjnych.Nasze rollupy reklamowe wyróżniają się wysoką jakością druku oraz trwałością materiałów, co gwarantuje długotrwałą i efektywną ekspozycję Twojej marki. Możesz liczyć na różnorodność rozmiarów i opcji personalizacji, aby idealnie dopasować rollup do Twoich indywidualnych potrzeb reklamowych. To nie tylko sposób na zwrócenie uwagi klientów, ale także na stworzenie profesjonalnej i przemyślanej kampanii marketingowej, która zostanie zapamiętana.

Dlaczego tekstylny rollup reklamowy?

Tekstylia odgrywają istotną rolę w branży systemów wystawienniczych. Jako zamiennik papierowych i nieekologicznych rozwiązań sprawdzają się jako długotrwała reklama, której nie trzeba wymieniać przed każdym wydarzeniem. Tekstylny roll up dwustronny i jednostronny to rozwiązanie, którego nie będziesz musiał wyrzucać po zakończonym evencie. Jeśli potrzebujesz wymienić swój przekaz reklamowy i grafikę, wystarczy, że zamówisz nowy materiał, bez konieczności zamawiania kolejnej konstrukcji. Dzięki temu jeden produkt posłuży na lata i będzie towarzyszył przez wiele okazji i wydarzeń.

Systemy roll up – jak to działa?

Tekstylną reklamę może rozłożyć nawet niedoświadczona hostessa. Dlaczego? Systemy roll up, to najprostsze rozwiązania reklamowe w historii. Baner reklamowy stojący typu Vario posiadają stelaż z rurek aluminiowych łączonych na wcisk, na który następnie zakłada się tekstylny pokrowiec. Instrukcje montażu umieszczone są na stelażu, dzięki czemu można je opanować w kilka chwil! Co więcej, do naszych roll upów możesz zamówić dodatkowe oświetlenie LED, które wyróżni Cię z tłumu i poprawi widoczność w ciemnych pomieszczeniach! Masz pytania? Zadzwoń do naszego doradcy, który wyjaśni Ci wszystkie zawiłości związane z naszymi produktami. W ten sposób bez problemu będziesz mógł zdecydować, które rozwiązanie jest dla Ciebie idealne.