home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ścianki reklamowe

Ścianka reklamowa to profesjonalne rozwiązania reklamowe

Ścianki reklamowe to profesjonalne i sprawdzone narzędzia, które dzięki prezentacji wielkoformatowej grafiki reklamowej skutecznie promują firmę i jej produkty. Dają one nieograniczone możliwości przedstawiania marki, produktu lub idei w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Ścianki ekspozycyjne tego typu to niewątpliwie jedne z najefektowniejszych i największych przenośnych systemów wystawienniczych. Nasze ścianki wystawiennicze sprawdzą się doskonale, jeśli zależy Ci na jakości.

Gama zastosowań, w których sprawdzi się ścianka ekspozycyjna, obejmuje konferencje, targi, imprezy firmowe, prezentacje, promocje, dekorację pomieszczeń firmy, mobilne studia do nagrań czy zdjęć oraz wiele innych. Własna ścianka promocyjna nie tylko sprawia, że zwiększa się świadomość marki i jest ona lepiej widoczna na danej imprezie, ale także podnosi jej prestiż. Dlatego ścianki ekspozycyjne to świetny sposób na wyrobienie sobie dobrej opinii wśród obecnych i potencjalnych odbiorców.

 

Oferujemy ścianki reklamowe najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie

Ścianki reklamowe są ogólnym określeniem całej grupy oferowanych przez nas produktów. Znajdują się wśród nich ścianki mobilne banerowe i pop-up, ścianki ekspozycyjne proste, łukowe, okrągłe, podłużne, typu serpentyna, „tower” i inne. Każda ścianka reklamowa ma swoje unikalne zalety i cechy, a wszystkie łączy jedno – wysoka jakość wykonania oraz stabilna konstrukcja. W najnowszych konstrukcjach ścianka reklamowa zbudowana jest z kalandrowanych tkanin. Starsze modele są natomiast wykonane na bazie banerów, PCV i folii, a także papieru dwustronnie laminowanego. Nie bez powodu mówi się o nich „ścianki mobilne” – łatwo je złożyć i przewieźć. Cięższe i większe ścianki systemowe wyposażone są w kufer a mniejsze w torbę transportową. Taką ściankę można zatem włożyć do bagażnika i przewieźć w każde miejsce.

Istnieje możliwość domówienia oświetlenia, które dodatkowo wzmacnia siłę przekazu – stosujemy silne i energooszczędne oświetlenie LED. Wybierając opcję podświetlenia, możesz mieć pewność, że ściana mobilna będzie jeszcze lepiej wyeksponowana i przyciągnie wzrok. Oferujemy lampy LED różnej mocy i o odmiennych barwach – dzięki właściwemu wyborowi Twoja ścianka promocyjna zyska na estetyce. Na tym nie koniec zalet, jakie oferują ścianki reklamowe. Jeden system można zaopatrzyć w kilka rodzajów wymiennej grafiki – dlatego jednorazowa inwestycja umożliwia Ci prezentowanie dziesiątek reklam w zależności od rodzaju wydarzenia. A biorąc pod uwagę fakt, że cena za ścianki prezentacyjne jest w naszej firmie bardzo przystępna, można powiedzieć, że niewielkim nakładem kosztów zyskujesz duże możliwości. Postaw na funkcjonalne rozwiązania w dobrej cenie.

Ścianka promocyjna – wybierz najlepsze rozwiązania dla swojej firmy

Ścianki reklamowe wykorzystuje się najczęściej wewnątrz pomieszczeń. Każda taka ścianka ekspozycyjna ma zazwyczaj kilka wersji wymiarowych, co pozwala Ci na dobranie najlepiej dopasowanej do miejsca zastosowania. A to, co znajdzie się na powierzchni ścianki – zależy wyłącznie od Ciebie. Możemy wykonać nadruk zarówno jednostronny, jak i dwustronny – ścianka ekspozycyjna będzie dokładnie taka, jaką chcesz. A jeśli masz już materiał, możesz zamówić samą ramę, dopasowaną rozmiarowo do posiadanego nośnika. Korzystając z naszej oferty, możesz więc dobrać ściankę reklamową do Twoich indywidualnych preferencji.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, Wrocław to miasto, które trzeba odwiedzić. W tym miejscu możesz określić, jakie produkty z oferty sprawdzą się w przypadku Twojej firmy najlepiej. We Wrocławiu znajduje się siedziba firmy adsystem. Wszystkie dostępne aktualnie w ofercie ścianki ekspozycyjne prezentujemy na naszej stronie. Ścianka wystawiennicza pop? A może coś innego? Oferta jest wyjątkowo różnorodna. Ponieważ działamy w pełni przejrzyście, każda ścianka ekspozycyjna ma podaną dokładną cenę, wymieniamy także ceny dodatków, jak wspomniane wcześniej oświetlenie LED. Oczywiście nie musisz ograniczać swojego wyboru tylko do jednej ścianki – dobrze jest mieć ścianki reprezentacyjne dostosowane na różne okazje. Ponieważ są to wersje mobilne, możesz korzystać z nich na różnego rodzaju imprezach dosłownie na terenie całego świata. Każda ściana mobilna pozwoli na utrwalenie świadomości Twojej firmy we wszystkich miejscach, w których stanie. Jest to doskonały sposób na prostą i jednocześnie skuteczną reklamę, która z pewnością zapadnie w pamięć Twoich odbiorców.

Mamy ścianki reklamowe dla Ciebie

Zobacz, które ścianki mobilne z naszej oferty będą dla Ciebie najlepsze i zamów odpowiednie już dzisiaj. Szeroki wybór asortymentu, różnorodne realizacje oraz dostosowanie wymogów do indywidualnych potrzeb klienta - to wszystko sprawia, że ścianki reklamowe od Adsystem cieszą się dużą popularnością. A jeśli masz dodatkowe pytania – zapraszamy do kontaktu. Zastanawiasz się, jak zaprezentować wybraną grafikę? A może nie wiesz, czy warto zdecydować się na funkcję trybunki? Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Skuteczne działania marketingowe? Ścianki promocyjne sprawdzą się w tym celu idealnie. Niezależnie od tego, gdzie stanie ścianka reklamowa: na targach, w sklepie, biurze czy podczas konferencji, w każdym miejscu skutecznie spełni swoją rolę i zapewni Twojej firmie rozpoznawalność.

Ścianki promocyjne – wyróżnij się wśród tłumu

Jesteśmy zdania, że ścianki promocyjne, które prezentujemy w naszym asortymencie, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ścianka reklamowa łatwa w montażu, jednocześnie lekka i wytrzymała to strzał w dziesiątkę. Aluminiowa konstrukcja jest szybka i łatwa w montażu. Natomiast różnego rodzaju pokrycia są ekologiczne. Po pierwsze są wielorazowego użytku – prosty demontaż i montaż pokrycia pozwala uniknąć uszkodzeń. Nasze ścianki tekstylne to gwarancja zadowolenia. Można je także po zużyciu wykorzystać w innych celach, na przykład oddając do firm, które zajmują się ich przerobem na rzeczy użytkowe. Warto wspomnieć, że oferujemy zarówno tradycyjne rozwiązania, jak i nieco bardziej nowoczesne technologie.

Ścianka eventowa – na każdą imprezę

Czekają Cię targi, kilka konferencji, a na koniec chcesz jeszcze nagrać reklamę do wrzucenia na social media? Nasza ścianka eventowa sprawdzi się w każdym z tych zastosowań. Dzięki możliwości złożenia jej w kilka chwil (bez żadnych narzędzi) oraz spakowania w torbę przewozową, bez problemu przewieziesz ją z miejsca na miejsce. W dodatku transporter do ścianki zmieści się w bagażniku auta osobowego, a więc nie trzeba wynajmować specjalnego transportu. Takie systemy wystawiennicze to świetna opcja.

Ścianki eventowe najwyższej jakości

W adsystem stawiamy na jakość i uniwersalność. Dlatego też mamy pewność, że nasze ścianki eventowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie są potrzebne. Jednocześnie dajemy Ci pewność, że będą służyć Ci długie lata i wytrzymają większość ekstremalnych sytuacji. Co więcej: nasi klienci mają możliwość zamówić u nas nowe pokrycie, bez konieczności wymiany stelaża. Kupując ścianki eventowe w adsystem, masz pewność, że z łatwością wymienisz wydruk i będziesz mógł użytkować konstrukcję podczas różnorodnych wydarzeń.