home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ścianki reklamowe

Profesjonalne rozwiązania reklamowe.

Ścianki reklamowe to profesjonalne i sprawdzone narzędzia, które dzięki prezentacji wielkoformatowej grafiki reklamowej skutecznie promują firmę i jej produkty. Dają one nieograniczone możliwości przedstawiania firmy, produktu lub idei w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Ścianki ekspozycyjne tego typu to niewątpliwie jedne z najefektowniejszych i największych przenośnych systemów wystawienniczych.

Gama zastosowań, których sprawdzi się ścianka ekspozycyjna, obejmuje konferencje, targi, imprezy firmowe, prezentacje, promocje, dekorację pomieszczeń firmy, mobilne studia do nagrań czy zdjęć oraz wiele innych. Własna ścianka promocyjna nie tylko sprawia, że zwiększa się świadomość marki i jest ona lepiej widoczna na danej imprezie, ale także podnosi to jej prestiż. Dlatego ścianki ekspozycyjne to świetny sposób na wyrobienie sobie dobrej opinii.

 

Oferujemy ścianki reklamowe najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

Ścianki reklamowe są ogólnym określeniem całej grupy oferowanych przez nas produktów. Znajdują się wśród nich ścianki mobilne banerowe i pop-up, ścianki ekspozycyjne proste, łukowe, okrągłe, podłużne, typu serpentyna, „tower” i inne. Każda ścianka reklamowa ma swoje unikalne zalety i cechy, a wszystkie łączy jedno – wysoka jakość wykonania oraz stabilna konstrukcja. W najnowszych konstrukcjach ścianka reklamowa zbudowana jest z kalandrowanych tkanin. Starsze modele są natomiast wykonane na bazie banerów, PCV i folii, a także papieru dwustronnie laminowanego. Nie bez powodu mówi się o nich „ścianki mobilne” – łatwo je złożyć i przewieźć. Cięższe i większe ścianki systemowe wyposażone są w kufer a mniejsze w torbę transportową. Spokojnie można je zatem włożyć do bagażnika samochodu i przewieźć w każde miejsce.

Istnieje możliwość domówienia oświetlenia, które dodatkowo wzmacnia siłę przekazu – stosujemy silne i energooszczędne oświetlenie LED. Dzięki niemu ściana mobilna będzie jeszcze lepiej wyeksponowana i przyciągnie wzrok. Oferujemy lampy LED różnej mocy i o odmiennych barwach – dzięki właściwemu wyborowi Twoja ścianka promocyjna zyska na estetyce! Na tym nie koniec zalet, jakie oferują ścianki mobilne. Jeden system można zaopatrzyć w kilka rodzajów wymiennej grafiki – dlatego jednorazowa inwestycja umożliwia Ci prezentowanie dziesiątek reklam w zależności od rodzaju wydarzenia. A biorąc pod uwagę fakt, że cena za ścianki prezentacyjne jest w naszej firmie bardzo przystępna, można śmiało powiedzieć, że niewielkim nakładem kosztów zyskujesz duże możliwości.

Ścianka promocyjna – wybierz najlepsze rozwiązania dla swojej firmy

Ścianki reklamowe wykorzystuje się najczęściej wewnątrz pomieszczeń. Każda taka ścianka ekspozycyjna ma zazwyczaj kilka wersji wymiarowych, co pozwala Ci na dobranie najlepiej dopasowanej do miejsca zastosowania. A to, co znajdzie się na powierzchni ścianki – zależy wyłącznie od Ciebie. Możemy wykonać nadruk zarówno jednostronny, jak i dwustronny – ścianka ekspozycyjna będzie dokładnie taka, jaką chcesz. A jeśli masz już materiał, możesz zamówić samą ramę, dopasowaną rozmiarowo do posiadanego nośnika. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to Wrocław jest miejscem, gdzie można dowiedzieć się o niej nieco więcej i zobaczyć niektóre produkty w naszej siedzibie na żywo. Wszystkie dostępne aktualnie w ofercie ścianki ekspozycyjne prezentujemy na naszej stronie. Ponieważ działamy w pełni przejrzyście, każda ścianka ekspozycyjna ma podaną dokładną cenę, wymieniamy także ceny dodatków, jak wspomniane wcześniej oświetlenie LED. Oczywiście nie musisz ograniczać swojego wyboru tylko do jednej ścianki – dobrze jest mieć ścianki reprezentacyjne dostosowane na różne okazje. Ponieważ są to ścianki mobilne, możesz korzystać z nich na różnego rodzaju imprezach dosłownie na terenie całego świata. Każda ściana mobilna pozwoli na utrwalenie świadomości Twojej firmy we wszystkich miejscach, w których stanie.

Mamy ścianki reklamowe dla Ciebie!

Zobacz, które ścianki mobilne z naszej oferty będą dla Ciebie najlepsze i zamów odpowiednie już dzisiaj. Zamówiona u nas ścianka reklamowa na pewno da Ci pełną satysfakcję i nie pożałujesz zakupu. Tym bardziej, że ich przystępna cena na pewno Cię zaskoczy! A jeśli masz dodatkowe pytania – zapraszamy do kontaktu.

Chcesz wyróżnić swój produkt lub usługę? Ścianki promocyjne sprawdzą się w tym celu idealnie! Niezależnie od tego, gdzie ich użyjesz: na targach, w sklepie, biurze czy podczas konferencji.

Ścianki promocyjne – wyróżnij się wśród tłumu

Jesteśmy zdania, że ścianki promocyjne, które prezentujemy w naszym asortymencie, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Łatwa w montażu, jednocześnie lekka i wytrzymała konstrukcja pozwala na szybki montaż ścianki w każdych warunkach, nawet przez jedną osobę. Natomiast różnego rodzaju pokrycia są ekologiczne. Po pierwsze są wielorazowego użytku – prosty demontaż i montaż pokrycia unika uszkodzeń i pozwala na ich ponowne zakładanie. Można je także po zużyciu wykorzystać w innych celach, na przykład oddając do firm, które zajmują się ich przerobem na rzeczy użytkowe (jak torby czy pokrowce).

Ścianka eventowa – na każdą imprezę

Czekają Cię targi, kilka konferencji, a na koniec chcesz jeszcze nagrać reklamę do wrzucenia na social media? Nasza ścianka eventowa sprawdzi się w każdym z tych zastosowań! Dzięki możliwości złożenia jej w kilka chwil (bez żadnych narzędzi!) oraz spakowania w torbę przewozową, bez problemu przewieziesz ją z miejsca na miejsce. W dodatku transporter do ścianki zmieści się w bagażniku auta osobowego. Oznacza to, że mogą ją przewozić ze sobą Twoi pracownicy, bez konieczności najmowania drogiego transportu!

Ścianki eventowe najwyższej jakości!

W naszej firmie stawiamy na jakość i uniwersalność. Dlatego też mamy pewność, że nasze ścianki eventowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie są potrzebne. Jednocześnie dajemy Ci pewność, że będą służyć Ci długie lata i wytrzymają większość ekstremalnych sytuacji. Co więcej: nasi klienci mają możliwość zamówić u nas nowe pokrycie, bez konieczności wymiany stelaża. Kupując nasze ścianki eventowe, masz pewność, że dokonujesz inwestycji na długie lata! Kup już dziś i ciesz się unikalnym i łatwym w eksploatacji elementem reklamowym w swojej firmie.