Profesjonalne rozwiązania reklamowe

Ścianki reklamowe Adwall to profesjonalne i sprawdzone narzędzia, które dzięki prezentacji wielkoformatowej grafiki reklamowej skutecznie promują firmę i jej produkty. Dają one nieograniczone możliwości przedstawiania firmy, produktu lub idei w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Nasze ścianki systemowe sprawdzają się zarówno w mniejszych miastach, jak i w miejscach, gdzie trzeba dołożyć starań, żeby pokonać konkurencję. Przykładami mogą tutaj być Warszawa i Wrocław. Ścianki ekspozycyjne tego typu to niewątpliwie jedne z najefektowniejszych i największych przenośnych systemów wystawienniczych. Ścianka reklamowa łukowa oraz prosta to dwa podstawowe rodzaje produktu. Powierzchnia ekspozycji wynosi w zależności od systemu kilkanaście metrów kwadratowych w przypadku systemów jednostronnych i kilkadziesiąt przy systemach dwustronnych. Gama zastosowań obejmuje konferencje, targi, imprezy firmowe, prezentacje, promocje, dekorację pomieszczeń firmy i wiele innych, organizowanych zarówno w mieście stołecznym Warszawa, jak i w pozostałych polskich miastach.

GALERIA


Oferujemy ścianki reklamowe najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie

W najnowszych konstrukcjach ścianka reklamowa zbudowana jest z kalandrowanych tkanin. Starsze modele są natomiast wykonane na bazie banerów, PCV i folii, a także papieru dwustronnie laminowanego. Cięższe i większe ścianki systemowe wyposażone są w kufer a mniejsze w torbę transportową. Spokojnie można je zatem włożyć do bagażnika samochodu i przewieźć w każde miejsce. Załączone pod niektóre ścianki systemowe oświetlenie dodatkowo wzmacnia siłę przekazu - tylko w Adsystem stosujemy silne i energooszczędne oświetlenie LED. Jeden system można zaopatrzyć w kilka rodzajów wymiennej grafiki. Ścianki reklamowe wykorzystuje się najczęściej wewnątrz pomieszczeń. Niewątpliwą zaletą produktów Adsystem pozostaje też przystępna cena, dlatego zachęcamy do zwrócenia uwagi na cennik naszych wyrobów. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to Wrocław jest miejscem, gdzie można dowiedzieć się o niej nieco więcej. Zapraszamy do kontaktu.

Poznaj zalety i zastosowanie ścianek reklamowych

Ścianka ekspozycyjna to niezwykle uniwersalne narzędzie do promocji marki, produktu, czy brandu. Przy wyborze ścianki reklamowej, należy pamiętać o kilku istotnych aspektach:

Ważne jest, aby ścianki ekspozycyjne były proste w montażu. Przed akcją promocyjną lepiej skupić się na produktach, czy personelu, niż na mozolnym i skomplikowanym rozkładaniu systemów. Oferowane przez nas ścianki reklamowe montujemy bez narzędzi, a produkt mieści się do torby transportowej. Nie musimy się dzięki temu martwić, czy spakowaliśmy wszystkie elementy.

Ścianki prezentacyjne mają nadruk, który musi ładnie leżeć na konstrukcji, bez zagnieceń, czy fałd. Jest to przecież jeden z pierwszych punktów styczności z potencjalnym klientem. Wszystkie nasze ścianki reklamowe są sprawdzane pod kątem dopasowania wydruku przed zakończeniem procesu produkcji. Sam wydruk zawiera w sobie stretch, dzięki temu możemy złożyć go w kostkę do transportu, oszczędzając tym samym miejsce, a po rozłożeniu idealnie dopasuje się do konstrukcji.

Niezwykle istotnym aspektem jest cena. W swojej ofercie posiadamy około 50 różnych kształtów o różnej rozpiętości cenowej. Dzięki temu każdy znajdzie ściankę reklamową dopasowaną do swojego budżetu. Ścianki prezentacyjne charakteryzują się prostym montażem, na podobnej zasadzie, jednak to my możemy zdecydować, czy najlepiej sprawdzi się u nas ścianka reklamowa łukowa, prosta, czy o niestandardowym kształcie.

Warto wspomnieć o możliwości wymiany wydruku. Rzecz jasna nie są do tego potrzebne narzędzia, a jedna konstrukcja może być nośnikiem dla różnych wydruków. Dzięki temu jeden stelaż może służyć do promocji wielu produktów. Należy pamiętać o czyszczeniu grafiki. Wszystkie wydruki można prać w zwykłej pralce, dzięki temu cena ich odświeżenia jest ograniczona do minimum.

Jeden model, wiele zastosowań

Ścianka reklamowa może służyć do wielokrotnego wykorzystania. Odnajdzie się ona na imprezach targowych, promocjach w sklepach, podczas wywiadów, czy imprez firmowych. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że nasze ścianki prezentacyjne mogą być zadrukowane z dwóch stron.

Z dumą możemy powiedzieć, że jako jedni z pierwszych oferowaliśmy tekstylne ścianki ekspozycyjne w Europie. Mamy ogromne doświadczenie z tego typu systemami, a niektóre z oferowanych kształtów posiadają ochronę patentową.