home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ścianki banerowe

Prościej się już nie da.

Nasza banerowa ścianka reklamowa to jedna z najprostszych konstrukcji w tym rodzaju – przypomina trochę mapy ścienne, które pamiętamy z czasów szkolnych. Zwraca uwagę użytkownika zarówno swoją funkcjonalnością, prostotą jak i łatwością montażu. Optymalnie dobrana waga stalowych stóp stabilizuje system a giętkie maszty z włókna szklanego rozpinają wydruk pomiędzy listwami. Ścianka reklamowa mieści się do podłużnej torby. Adwall L to profesjonalne i sprawdzone narzędzie, które dzięki prezentacji wielkoformatowej grafiki reklamowej skutecznie prezentuje firmę i promuje jej produkty. Standy tego typu są najbardziej ekonomicznymi nośnikami reklamowymi.

 

Niezawodny stojak reklamowy polskiej produkcji.

Nasze standy reklamowe z serii L są stworzone dla wszystkich tych, którzy od ścianki reklamowej oczekują przed wszystkim prostoty i bezawaryjności. Jest to stabilny i lekki stojak w kształcie litery L składający się z wytrzymałych, aluminiowych listew i stopy podporowej, wydruku oraz masztu z włókna szklanego. Takie połączenie jest receptą na niezawodny stand.

Ekonomicznie nie znaczy gorzej.

Ścianki banerowe są nieocenionym dodatkiem do każdej prezentacji produktu i konferencji. Dzięki nim powierzchnia przekazu reklamowego Twojej marki rośnie, niezależnie, czy siedzibą firmy jest Warszawa, Wrocław czy któraś z mniejszych miejscowości. Wydając niewielkie pieniądze, jesteś w stanie przyciągnąć do siebie więcej potencjalnych Klientów. Proponowane przez nas systemy banerowe oferują najwyższą jakość, nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż są robione w Polsce. Nasze ścianki banerowe będą nieocenione przy bezpośrednim kontakcie z klientem. Przede wszystkim przekonują odbiorcę przekazu reklamowego o naszym profesjonalizmie i fachowym podejściu. Warto więc rozważyć wzbogacenie swojej akcji promocyjnej, czy konferencji o ten produkt. Tym bardziej że ich cena jest niezwykle atrakcyjna. Spoglądając na cennik Adsystem, można wysnuć wniosek, że to rozwiązanie jest strzałem w dziesiątkę.
Często podróżujesz z prezentacją swojej firmy albo bierzesz udział w konferencjach, gdzie nie masz możliwości rozstawienia pełnego stoiska lub ścianki? Ścianka banerowa AdWall L jest dla Ciebie! To najprostsze, najlżejsze i najłatwiejsze w rozstawieniu z naszych rozwiązań.

Ścianka banerowa – niczym szkolny stojak!

Wielu naszych klientów miało problem z dostosowaniem ścianek reklamowych do swoich rozwiązań. Okazuje się, że nie wszędzie można ustawić ściankę pop-up czy inną ściankę reklamową. Dlatego powstała ścianka banerowa AdWall L. To rozwiązanie, które znamy od lat. Na podobnych stelażach wiesza się mapy w szkole, czy ekrany do rzutników. My poszliśmy krok dalej. Lekki stelaż z włókna szklanego jest niezwykle wytrzymały, a jego rozstawienie zajmuje mniej niż pięć minut. To rozwiązanie idealne wszędzie tam, gdzie nie ma czasu, miejsca i przestrzeni dla klasycznych rozwiązań, co więcej, po złożeniu można łatwo całość zmieścić w prostej tubie transportowej, nie większej niż tuba na rysunki. Jest to jedna z naszych najbardziej ekonomicznych propozycji.