home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ścianki Pop-up

description='

Ścianka wystawiennicza pop up - System, który przyciągnie uwagę z daleka

System wystawienniczy typu pop up od lat cieszy się uznaniem przy promocji marki, produktu, czy wydarzenia. Produkty wystawowe odznaczają się solidnością, stabilnością i bezpieczeństwem konstrukcji. Materiały użyte w produkcji są trwałe i pozwalają na wieloletnie użytkowanie, które w każdym przypadku objęte jest odpowiednią gwarancją.

W adsystem dostajesz nie tylko najlepszy produkt dostępny na rynku, ale także masz pewność skutecznej reklamy swojej usługi. Ścianka reklamowa rozkładana sprawdzi się perfekcyjnie na konferencje, targi, imprezy firmowe i plenerowe, prezentacje, degustacje, promocje, czy też dekorację pomieszczeń firmy.

'

Ścianka reklamowa pop-up - prosta i intuicyjna forma promocji

W naszej ofercie znajdują się m.in. ścianki z wydrukiem PCV, które w prosty i łatwy sposób rozłożysz podczas swojego wydarzenia. Ścianka pop up magnetyczna ma uniwersalny kształt i  proste łączenia co sprawia, że jej montaż nie powinien sprawić nikomu problemów. Poradzi sobie z nią każdy nawet bez znajomości produktów. Dzięki temu jest odpowiednim narzędziem dla każdej branży, która potrzebuje prostych, lecz efektownych narzędzi wystawienniczych.

Ścianka reklamowa rozkładana – lekkość i stabilność

Ścianki reklamowe pop-up charakteryzują się składaną konstrukcją i wytrzymałym wydrukiem PCV. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancję, funkcjonalność i trwałość. Ścianka pop up magnetyczna zawsze będzie wyglądać elegancko, a co więcej, łatwo możesz wymienić wydruk bez konieczności wymiany całej konstrukcji. Nasza firma od lat produkuje materiały reklamowe, dlatego wiemy, jakie rozwiązania są najlepsze w danej kategorii. Dopasujesz grafikę do swojego wydarzenia, w każdej chwili i stworzysz unikatową przestrzeń dla swojej marki.

Ścianki reklamowe pop-up – zastosowanie

Patrząc na historię reklamy, ścianka wystawiennicza pop up jest jednym z najstarszych, ale również najczęściej używanych rozwiązań. Zastosujesz ją nie tylko jako część stoiska targowego, ale także w galeriach handlowych, podczas publicznych wystąpień czy organizowania spotkań. Doskonale sprawdzają się także jako powierzchnia reklamowa w sklepie. Natomiast możliwość łatwej i szybkiej wymiany grafiki dodatkowo pozwala na stworzenie uniwersalnego baneru reklamowego, który możesz zabrać ze sobą wszędzie. Torba transportowa ułatwia jego przenoszenie i przechowywanie, co pomaga w użytkowaniu na każdym etapie.

Bez względu na to, czy organizujesz wydarzenie, chcesz oddzielić przestrzenie w biurze czy stworzyć kameralny kącik na targach handlowych, ścianki pop-up są rozwiązaniem, które daje Ci swobodę kształtowania Jeśli szukasz elastycznych rozwiązań do kreacji przestrzeni, będą idealnym wyborem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Odwiedź naszą stronę, by zobaczyć  pełną gamę ścianek pop-up i zainspiruj się możliwościami, jakie oferują