home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
logo-white

Tekstylne ścianki Vario

Ścianki wystawiennicze na każdą okazję.

Stylowa i jednocześnie profesjonalna ścianka tekstylna to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę oraz prostotę obsługi urządzeń reklamowych. To właśnie baner tekstylny łączy w sobie łatwość zastosowania z wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną, o czym najlepiej świadczy cennik Adsystem. Nasze ścianki tekstylne Vario zbudowane są z aluminiowych stelaży, na których opinana jest tkanina poliestrowa.

Systemy te są proste w montażu i lekkie, również dzięki zastosowaniu lekkich materiałów. Każdy sprzedawca i marketer będzie więc w stanie poradzić sobie z przygotowaniem stanowiska i zaaranżowaniem przestrzeni targowej. Dzięki temu każda ścianka wystawiennicza to dosłownie moment na przygotowanie. Nawet jeżeli promujesz się w mieście stołecznym Warszawa, gdzie konkurencja jest duża, nasze ścianki tekstylne pomogą Ci wygrać każdą batalię o Klienta.

 

Ścianka tekstylna sprawi, że twoja reklama będzie skuteczna i nowoczesna.

Estetyczny wygląd, niezawodna budowa i siła przekazu spowodują, że ścianki tekstylne przykują wzrok każdego odbiorcy. Grafika może być umieszczona z dwóch stron konstrukcji. Nasze ścianki tekstylne cechują się największą powierzchnią ekspozycji wśród wszystkich systemów wystawienniczych – a także najmniejszą wagą. Dzięki temu potencjalny Klient na pewno odnajdzie logo i bez kłopotów wypatrzy Twoje stoisko nawet na najbardziej zatłoczonych targach organizowanych w największych miastach. Ścianki tekstylne będą oczywiście prezentować to, co tylko sobie zażyczysz. Nie ma problemu, aby taka ścianka targowa prezentowała logo i nazwę Twojego biznesu lub niosła przekaz tekstowy, np. opis świadczonych przez firmę usług lub prezentowała branżę, w której działa. Dzięki naszej ofercie ścianki wystawiennicze możesz dokładnie dopasować do tego, co chcesz przekazać o swojej firmie światu. Ścianka sponsorska da z kolei możliwość zaprezentowania sponsora danego wydarzenia, zaś ścianka prasowa jest wręcz niezbędna podczas różnego rodzaju konferencji. Ścianki wystawowe sprawią, że nawet Warszawa – z jej nasyconym rynkiem – nie będzie przeszkodą dla promocji firmy! Niektóre dwustronne ścianki tekstylne mogą mieć nawet kilkadziesiąt metrów kwadratowych powierzchni reklamowej. Medium to tkanina poliestrowa kalandrowana, zadrukowana w procesie ekologicznej sublimacji. Dobrze wykorzystany baner tekstylny to gwarancja, że nikt nie przejdzie obok Twojego stoiska obojętnie.

Zalety ścianek tekstylnych Vario

Ścianka tekstylna to niezwykle proste w montażu, mobilne i ponadczasowe rozwiązanie promujące każdy biznes. Taki system idealnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju eventach, podczas których ścianka tekstylna znajdzie szerokie zastosowanie. Vario to nazwa rodziny, w skład której wchodzą różnego rodzaju ścianki targowe. W ofercie mamy ponad 40 modeli, w różnych kształtach, więc na pewno uda się znaleźć produkt dostosowany do Państwa potrzeb. Ścianka wystawowa może mieć różne formy i kształty – bramy, łuku, tunelu. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby ścianka tekstylna służyła za przebieralnię. Najbardziej zaawansowane ścianki wystawowe to możliwość stworzenia wydzielonej strefy dla firmy. Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych klientów, dlatego w naszej ofercie znalazły się m.in. ścianka prasowa, ścianka sponsorska oraz ścianki konferencyjne. W Adsystem jesteśmy gotowi na każde wyzwanie – zaufaj nam i ciesz się satysfakcją z przyciągającej wzrok ścianki!

Wysoka jakość za przystępną cenę

Każda ścianka wystawowa w naszej ofercie ma bardzo przystępną, atrakcyjną cenę. Zarówno przeznaczona dla firm ścianka wystawiennicza, jak i przeznaczona na wydarzenia specjalne ścianka prasowa czy dedykowane konkretnym wydarzeniom ścianki konferencyjne mogą mieć kilka wersji rozmiarowych. Pozwoli to na dopasowanie najlepszej gabarytowo do pomieszczenia lub terenu, na którym zostaną postawione. Ścianki konferencyjne i targowe możesz zobaczyć na naszych stronach lub w na żywo, w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu. Każda ścianka targowa prezentuje się świetnie samodzielnie, jak również w otoczeniu innych dostępnych u nas gadżetów reklamowych, jak kostki i pufy reklamowe.