home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
logo-white

Tekstylne ścianki Vario

Ścianki wystawiennicze na każdą okazję.

Stylowa i jednocześnie profesjonalna ścianka tekstylna to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę oraz prostotę obsługi urządzeń reklamowych. To właśnie baner tekstylny łączy w sobie łatwość zastosowania z wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną, o czym najlepiej świadczy cennik Adsystem. Nasze ścianki tekstylne zbudowane są z aluminiowych stelaży, na których opinana jest tkanina poliestrowa. Systemy te są proste w montażu i lekkie, również dzięki zastosowaniu lekkich materiałów. Każdy sprzedawca i marketer będzie więc w stanie poradzić sobie z przygotowaniem stanowiska i zaaranżowaniem przestrzeni targowej. Nawet jeżeli promujesz się w mieście stołecznym Warszawa, gdzie konkurencja jest duża, nasze ścianki tekstylne pomogą Ci wygrać każdą batalię o Klienta.

 

Ścianka tekstylna sprawi, że twoja reklama będzie skuteczna i nowoczesna.

Estetyczny wygląd, niezawodna budowa i siła przekazu spowodują, że ścianki tekstylne przykują wzrok każdego odbiorcy. Grafika może być umieszczona z dwóch stron konstrukcji. Nasze ścianki tekstylne cechują się największą powierzchnią ekspozycji wśród wszystkich systemów wystawienniczych – a także najmniejszą wagą. Dzięki temu potencjalny Klient na pewno odnajdzie logo i bez kłopotów wypatrzy Twoje stoisko nawet na najbardziej zatłoczonych targach organizowanych w największych miastach. Nawet Warszawa ze swoim nasyconym rynkiem nie będzie przeszkodą dla promocji firmy! Niektóre dwustronne ścianki tekstylne mogą mieć nawet kilkadziesiąt metrów kwadratowych powierzchni reklamowej. Medium to tkanina poliestrowa kalandrowana, zadrukowana w procesie ekologicznej sublimacji. Dobrze wykorzystany baner tekstylny to gwarancja, że nikt nie przejdzie obok Twojego stoiska obojętnie.

Ścianka tekstylna to niezwykle proste w montażu, mobilne i ponadczasowe rozwiązanie promujące każdy biznes. Taki system idealnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju eventach, podczas których ścianka tekstylna znajdzie szerokie zastosowanie. W ofercie mamy ponad 40 modeli, w różnych kształtach, więc na pewno uda się znaleźć produkt dostosowany do Państwa potrzeb.