Poznaj sposób na jeszcze lepszą promocję na targach

Stoiska promocyjne produkowane przez Adsystem stanowią nieodzowne narzędzie w pracy profesjonalnych sprzedawców i marketerów. Przy ich zastosowaniu każdy przekaz reklamowy znajdzie swojego potencjalnego odbiorcę. Gwarantujemy także, że odpowiednio zaplanowana akcja promocyjna wiele zyska na zaangażowaniu akcesoriów naszej marki. Stoiska degustacyjne doskonale sprawdzą się chociażby w czasie różnego typu promocji i degustacji oraz wszędzie tam, gdzie efektownemu przekazowi promocyjnemu towarzyszy bezpośredni kontakt z Klientem. Nasza oferta skierowana jest nie tylko na Wrocław, gdzie mieści się jedna z naszych siedzib, ale na całą Polskę. Niezależnie zatem od tego, w jakim mieście znajduje się Twoja firma, zgłoś się do nas – przygotujemy stoiska promocyjne idealnie prezentujące ofertę!GALERIA


Stoiska promocyjne marki Adsystem są lekkie, łatwe w obsłudze i poręczne. Sprawdź sam!

Do niewątpliwych zalet, jakie niesie ze sobą stoisko promocyjne od Adsystem, należy łatwość i szybkość montażu. Ponieważ produkt zbudowany jest w oparciu głównie o profile aluminiowe, do jego składania nie są konieczne żadne specjalistyczne narzędzia. Dodatkowo stoiska degustacyjne wyposażono w funkcjonalną półkę, zaś blat z płyty meblowej może być wykonany w wielu dostępnych kolorach. Także dodający powierzchni reklamowej toper sprawia, że nasze wysiłki marketingowe będą bardziej owocne i więcej osób dostrzeże nasz produkt. Całość konstrukcji zabezpieczona jest poprzecznymi wzmocnieniami, dzięki czemu stoisko promocyjne zyskuje na trwałości i żywotności. Odwiedź naszą siedzibę – nie musisz w tym celu przejeżdżać przez Wrocław, gdyż znajdujemy się na obrzeżach miasta w pobliżu autostrady A4. Stoiska degustacyjne wyposażone są również w kółka, które pozwalają na ich dowolne i wygodne przemieszczanie. Optymalne gabaryty i zgrabna konstrukcja sprawiają, że po złożeniu całość zmieści się w niewielkiej torbie transportowej.

Zalety i atuty stoisk reklamowych

Stoisko reklamowe jest niezastąpionym dodatkiem do wszelkiego rodzaju promocji, czy degustacji z udziałem klientów lub osób odwiedzających sklep, targi, czy biuro. Stoiska degustacyjne są proste w montażu, więc nawet osoba bez doświadczenia świetnie sobie poradzi. Aby rozłożyć nasze stoisko degustacyjne nie są potrzebne narzędzia, czy wiedza techniczna.

Oferowane stoiska promocyjne wykonane są z solidnego stelaża oraz najwyższej jakości płyty meblowej. Gwarantuje to trwałość oraz stabilność systemu. Nie bez znaczenia pozostaje również wydruk, który można dowolnie zadrukować. Dzięki temu każde stoisko degustacyjne ma swój indywidualny charakter i może utożsamiać się z daną marką, czy produktem. Jednym z największych atutów naszych stoisk degustacyjnych jest możliwość wymiany wydruku, który przytwierdzamy do konstrukcji za pomocą mocnych rzepów. Takie rozwiązanie pozwala nam wykorzystać jedną konstrukcję do promocji różnych produktów i wydarzeń. Ponadto stoisko promocyjne posiada praktyczną półkę.

Wyróżnij się! Atrakcyjne stoiska reklamowe i degustacyjne

Aby wyróżnić się na tle konkurencji, czy innych wystawców nasze stoisko degustacyjne posiada topper, co znacznie poprawia widoczność. Rzecz jasna, wydruk na toperze również można wymienić. Każde stoisko reklamowe ma wbudowane kółka, które pozwalają na szybkie przemieszczenie go po zakończeniu promocji.

Każde stoisko reklamowe pakujemy do poręcznej torby transportowej, która mieści się do samochodu osobowego. Oferowane przez stoisko promocyjne jest wykonane w Polsce z dbałością o jakość oraz trwałość.