home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Modułowe zabudowy targowe

Stoisko targowe modułowe mFrame - zabudowa targowa typu premium

Prezentowany tu system jest jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań targowych. Przekonaj się, jak wykonujemy zabudowę targową tego typu i z czego składać się będzie twoje stoisko.

Materiały i technologie

Podstawę systemu zabudowy stoisk wystawowych mFrame stanowią aluminiowe ramy. Co ważne, są one już złożone, aby ułatwić ci montaż i demontaż systemu. Dzięki temu wystarczy je połączyć za pomocą łączników dołączonych do systemu. Obok tych podstawowych elementów, mFrame to także stopy podporowe, łączniki, clampy oraz maskownice. Całość tworzy solidny i trwały zestaw wielokrotnego użytku, który posłuży ci na kolejnych wydarzeniach i promocjach.Kolejnym ważnym aspektem jest fakt, że ramy nie są spawane, a skręcane. Ma to znaczenie, jeśli pojawi się potrzeba np. transportu samolotowego na zagraniczne wydarzenia.

Zwieńczeniem modułowej zabudowy targowej są wydruki. Z reguły przygotowujemy je na materiale tekstylnym, który zajmuje niewiele miejsca i nie gniecie się w transporcie. Okazjonalnie wykonujemy je także na plexi i dibondzie. Do przygotowania wydruków stosujemy zaawansowane technologicznie techniki drukarskie. Dzięki temu uzyskujemy wysokiej jakości grafiki oraz bardzo dobre odwzorowanie kolorów. W efekcie zabudowa stoisk targowych w systemie mFrame będzie prezentować się bardzo efektownie, a całość wpisze się w system identyfikacji graficznej twojej marki. Dzięki temu zyskasz wizytówkę brandu, która umocni wizerunek firmy premium.

Przykłady użycia

MFrame jest jednym z chętniej wybieranych modułowych stoisk targowych przez naszych klientów. Odbiorcy doceniają ten system za efektowny wygląd, solidne wykonanie oraz modułowy układ. Stawiając na zabudowę stoisk targowych w wariancie mFrame, zyskasz stanowisko wystawiennicze, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Stoisko modułowe w salonie usługowym lub showroomie

Kolejny sposób na wykorzystanie zabudowy stoisk targowych poza ich typowym, wystawienniczym zastosowaniem, jest użycie systemu w salonie usługowym lub showroomie. MFrame umożliwi wydzielenie przestrzeni do prezentacji produktów i usług oraz spotkań z klientami. Jednocześnie za pomocą wydruków system stanie się nośnikiem reklamy i informacji, który będzie dodatkowo umacniał wizerunek marki w świadomości odbiorców - zarówno odwiedzających firmę, jak i klientów.

Stoisko targowe modułowe jako ścianka brandingowa

Ciekawym pomysłem na wykorzystanie zabudowy stoisk targowych poza targami, jest użycie systemu jako ścianki brandingowej. Jeśli przestrzeń w siedzibie twojej firmy na to pozwala, stoiska modułowe mogą posłużyć jako ścianka do zdjęć czy nagrań, które następnie wykorzystasz w social mediach. Takie zastosowanie sprawi, że budowa stoiska targowego będzie jeszcze bardziej opłacalna, ponieważ możliwe będzie użycie systemu wystawienniczego także poza targami.

FAQs

  • Czy system można zamontować samodzielnie? Tak, nasze modułowe stoiska targowe mFrame są zaprojektowane tak, aby można je było zamontować je nawet samodzielnie. Ramy są już połączone i aby wznieść konstrukcję należy zestawić ze sobą poszczególne elementy za pomocą łączników. Nie musisz w tym celu stosować żadnych dodatkowych narzędzi.

  • Czy można zamówić produkt z własnym nadrukiem? Tak, oferujemy pełną personalizację grafik, aby Twoje stoisko idealnie odzwierciedlało wizerunek Twojej marki.

  • Jakie są dostępne rozmiary i warianty? Nasze stoiska dostępne są w różnych rozmiarach i konfiguracjach, aby sprostać indywidualnym potrzebom każdego klienta.

  • Czy montaż wymaga specjalnych narzędzi? Nie, większość naszych stoisk jest zaprojektowana z myślą o łatwym montażu bez potrzeby użycia specjalistycznych narzędzi.

  • Jakie są typowe zastosowania produktów? Typowe zastosowania obejmują targi branżowe, konferencje, wystawy handlowe, prezentacje produktów oraz wydarzenia promocyjne.

Podsumowanie

Wybierz nasze stoisko targowe modułowe mFrame, aby zapewnić sobie profesjonalną i efektywną prezentację na każdej wystawie. Nasza szeroka oferta i możliwości personalizacji sprawiają, że każde stoisko może być dostosowane do specyficznych potrzeb Twojej marki, niezależnie od rodzaju wydarzenia. Zapewniamy kompleksową obsługę od projektu po montaż, co pozwala skupić się na kluczowych aspektach Twojej działalności podczas targów.