yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Podświetlana zabudowa targowa

Jak wykonana jest zabudowa targowa podświetlana SEGO?

Chociaż zabudowa targowa LED wykonana w systemie SEGO jest efektywnym nośnikiem reklamy i stanowi komfortowe miejsce pracy, to jej  konstrukcja nie nie jest skomplikowana. Zobacz, jak wykonana jest zabudowa targowa podświetlana.

Aluminiowa konstrukcja z diodami LED

Podstawą konstrukcji prezentowanego tu systemu są aluminiowe ramy. Szerokość profilu to aż 12 cm. Dzięki temu możliwe jest takie osadzenie diod LED, aby paski świetlne równomiernie oświetlały wydruki zamontowane z dwóch stron konstrukcji. W rezultacie twoje stoisko będzie prezentować się znakomicie z każdej strony. Elementy oświetlenia są osadzone w krawędziach bocznych konstrukcji. Do przygotowania konstrukcji stosujemy solidne aluminium, które sprawia, że system jest wytrzymały, a twoje stoisko targowe podświetlane jest wielokrotnego użytku.

Co ważne, stoisko targowe LED tego typu jest wyposażone w specjalne łączniki, za pomocą których zestawisz ze sobą poszczególne moduły. Aby wykonać to zadanie, nie musisz używać jakichkolwiek narzędzi.

Tekstylne wydruki

Właściwym nośnikiem reklamy na naszych boksach handlowych wolnostojących, są wydruki z grafikami. Przygotowujemy je na starannie dobranym tekstylnym materiale z dodatkiem stretchu. Tkanina nie tylko dobrze rozprasza światło, co poprawia efekt wizualny podświetlenia, ale też nie gniecie się i jest lekka. Na krawędziach wydruków umieścimy silikonowe gumki, za pomocą których zamocujesz wydruki na konstrukcji. To bardzo intuicyjny system montażu.

Do przygotowania wydruków na stoiska targowe LED stosujemy sublimacyjną metodę druku. To ekologiczna technika, która zapewnia bardzo dobre odwzorowanie kolorów oraz wysoką jakość grafiki. Dzięki temu zabudowa targowa LED stanie się elegancką wizytówką twojej marki.

zabudowa targowa podświetlana

Stoisko targowe LED - gdzie je wykorzystasz?

Stoisko targowe podświetlane SEGO to dość uniwersalny system, który znajdzie zastosowanie na różnych wydarzeniach, gdzie możesz pokazać się przed potencjalnymi klientami. Zobacz, w jakich okolicznościach modułowe stoisko SEGO będzie ci pomocne.

Targi

W halach targowych z reguły dzieje się bardzo dużo. Wystawcy konkurują o uwagę klientów na różne sposoby. Co zatem zrobić, aby stoisko przyciągnęło uwagę? Świetną odpowiedzią na tak postawione pytanie jest podświetlona grafika tekstylna, czyli właśnie zabudowa targowa LED. Prezentowany tu system SEGO zapewnia oświetlenie wydruków z dwóch stron. To oznacza, że twoje stoisko będzie dobrze widoczne z różnych zakątków hali targowej.

Promocje w centrach handlowych i galeriach

Kolejnym dobrym sposobem na wykorzystanie stoiska targowego podświetlanego, jest użycie go w trakcie promocji w centrach handlowych. We wnętrzach tego typu również nie brakuje wzorów i kolorów, dlatego barwna grafika może być niewystarczająca. W takim przypadku element, który dodatkowo przyciąga uwagę, to właśnie światło. Co więcej, zabudowa targowa podświetlana wytyczny granice twojego stanowiska promocyjnego.

 

Stoiska targowe podświetlane to nasza specjalność od wielu lat. W oparciu o proponowane przez nas systemy jesteśmy w stanie przygotować dla ciebie naprawdę efektowne pawilony handlowe, wyróżniające się boksy i stoiska targowe. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz zabudowę targową LED, która spełni twoje oczekiwania.