home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Gotowe zestawy stoisk podświetlanych LED

Marzy Ci się proste, ale jednocześnie efektowne gotowe stoisko targowe z efektem WOW? Właśnie je znalazłeś! W naszej ofercie prezentujemy proste w obsłudze, składane, tekstylne kasetony podświetlane listwą LED.

Gotowe stoiska targowe – prostota i wygoda w jednym

Produkowane przez nas gotowe stoiska targowe to połączenie prostoty i wygody. Całość opiera się na solidnej i wytrzymałej ramie z tworzywa sztucznego, która można zmontować bez żadnych narzędzi. Na nią zakłada się nakładki tekstylne z wysokiej jakości wydrukiem. Ścianka od wewnątrz podświetlona jest kasetonem z listwą LED, dzięki czemu całość prezentuje się doskonale w każdych warunkach.

Co więcej, gotowe stoisko targowe pozwala się równie sprawnie złożyć, a następnie spakować w dołączone do zestawu pokrowce. Całość bezproblemowo można przewieźć nawet w samochodzie osobowym. Dzięki temu odchodzą koszty specjalistycznego transportu, ponieważ przedstawiciel jadący na targi może zabrać stoisko ze sobą, jak i bez problemu może sam je na miejscu złożyć i rozłożyć!

Jakie zalety mają gotowe stoiska targowe?

Prostota i wygoda to nie jedyne zalety, jakie posiadają nasze gotowe stoiska targowe. Tekstylne ścianki są nie tylko bardzo efektowne, ale także nie wymagają nadmiernej pracy – nie gniotą się, nie odbarwiają i łatwo się składają do niewielkich rozmiarów. A dzięki kompleksowej obsłudze klienta, w każdej chwili możesz zamówić nowe, z inną grafiką, bez konieczności wymiany stoiska! Nie musisz także obawiać się o ich przechowywanie.

Stoisko łatwo się składa i można je przechowywać w torbach transportowych, które nie zajmują dużo miejsca.Oferujemy także usługę magazynowania stoisk. W naszych magazynach będą one całkowicie bezpieczne i przechowywane z należytą starannością! Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie do naszej oferty – zadzwoń do nas! Nasi opiekunowie klienta odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, rozwieją wątpliwości oraz pomogą w doborze najlepszych rozwiązań do Twoich potrzeb!