brama a03. AIR Gate Square

WYMIARY SYSTEMU

  • Szerokość:
    450 cm
  • Wysokość:
    320 cm
  • Głębokość:
    40 cm

MATERIAŁY

  • tworzywo sztuczne, poliester


OPIS

Nadmuchiwana brama reklamowa to jeden z najciekawszych systemów reklamowych oferowanych przez naszą firmę. Dzięki swojej konstrukcji znajdzie on zastosowanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Stąd często wykorzystuje się te systemy na targach, koncertach, imprezach plenerowych, sportowych, piknikach rodzinnych, również jako stoiska handlowe oraz wielu innych.

Wodoodporna tkanina poliestrowa z własną grafiką lub logo pozwoli się Państwu wyróżnić na tle konkurencji i dostosować system do własnych potrzeb. Dodatkową korzyścią jest możliwość wymiany wydruków na inne, bez potrzeby zakupu nowego systemu.

O jego oryginalności stanowi przede wszystkim to, że jako jedyny obecnie na rynku napełniony raz powietrzem cały czas utrzymuje stałe ciśnienie. Tym samym nie wymaga podłączenia sprężarki powietrznej na stale podłączonej do zasilania.

W dolnych częściach znajdują się zawory do napełniania / opróżniania namiotu, co czyni całą czynność niezwykle prostą. Do pompowania stosujemy załączonej do zestawu pompki.

Namiot pneumatyczny w zestawie posiada kompletne akcesoria niezbędne do jego użytkowania zaraz po rozpakowaniu. Zestaw pakowany jest do torby transportowej oraz dedykowanego kartonu, który zabezpiecza namiot na czas transportu.

GALERIA