zestaw a05. adSet Vario

OPIS

Zestaw promocyjny av05. adSet 05 Vario składa się ze ścianki tekstylnej v11. Vario łukowe F o szerokości 230 cm, trybunki vt01. adTribune CASE oraz stojaka ulotki f01. adFolder.

v11. Vario łukowe F to ścianka reklamowa charakteryzująca się nowoczesnym designem, innowacyjnością, niewielką wagą i wysoką jakością. Konstrukcja ściany składa się z aluminiowych rurek połączonych ze sobą na zatrzaski, a montaż odbywa się w sposób intuicyjny bez użycia narzędzi. Medium to tkanina poliestrowa.Grafika może być umieszczona z dwóch stron ścianki. Kompletny zestaw zawiera składaną konstrukcję, wydruk jednostronny oraz torbę transportową.

vt01. adTribune CASE jest produktem reklamowym wielokrotnego użytku. Charakteryzuje ją doskonała stabilność oraz łatwośc montażu. Medium to tkanina poliestrowa kalandrowana, zadrukowana w technologi ekologicznej sublimacji. System składa się do kufra transportowego, co pozwala na szybkie i łatwe przemieszczanie. Atutem jest możliwość wielokrotnego wykorzystywania dzięki wymienności grafik.

f01. adfolder jest wykonany z aluminium i wypełniony plexi. Wyróżnia się oryginalnym, przyciągającym uwagę nowoczesnym designem. Można go szybko złożyć i rozłożyć. Foldery można układać z obu stron stojaka co czyni go bardzo praktycznym. Wraz ze stojakiem zestaw tworzy aluminiowa walizka, wygodna do transportowania i jednocześnie zabezpieczająca przed zniszczeniem i porysowaniem konstrukcji stojaka.

Istnieje możliwość zamawiania samych elementów graficznych, co umożliwia kilkakrotne wykorzystanie danego systemu.

SKŁAD ZESTAWU:

v11. Vario łukowe F 230
vt01. adTribune Case
f01. AdFolder A4

GALERIA