home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Trybunki pop-up

description='

Trybunka pop up - samnorozkładające się stoisko na targi i promocje

Trybunka pop up to wyjątkowy produkt w naszej ofercie. Dzięki niej nie tylko zwrócisz uwagę klientów i przyciągniesz ich do swojego stoiska wystawienniczego, ale też szybko i sprawnie przygotujesz się do pracy. Trybunka pop up wyróżnia się innowacyjnym systemem rozkładania, który pozwala na postawienie kosntrukcji jednym płynnym ruchem. To szczególnie ważne, gdy wybierasz się na targi lub promocje, gdzie z reguły dużo się dzieje. Zastosowanie naszej trybunki pop up ułatwi ci pracę. Jeśli więc chcesz postawić na wygodne rozwiązanie i produkt, który będzie ci służył efektywnie przez wiele lat, koniecznie poznaj nasze trybunki reklamowe pop up.

'

Trybunka pop up - co to tak naprawdę jest?

To, co wyróżnia nasze trybunki wystawiennicze pop up od innych produktów tego typu, to charakterystyczna, konstrukcja. Wystarczy jeden płynny ruch i uniesienie konstrukcji ku górze, aby jej poszczególne elementy połączyły się ze sobą. Z obu stron tyrbunki umieścisz wydruki z twoimi firmowymi grafikami. Dodatkowo, aby wzmocnić twój przekaz reklamowy, trybunkę wyposażyliśmy w oświetlenie led. Dzięki niemu wydruki są efektownie podświetlone i zdecydowanie lepiej widoczne. To sprawia, że klienci już z daleka zobaczą twoje stoisko na targach lub promocjach.

Trybunki reklamowe pop up -  jakie mają zalety?

W adsystem oferujemy wiele sprawdzonych produktów, które mogą pełnić rolę stoisk promocyjnych. W  naszym asorymencie znajdziesz nie tylko trybunki pop up, ale również wiele innych ich odpowiedników. Musisz jednak wiedzieć, że omawiane tu trybunki są szczególnie praktycznymi produktami. Zobacz, dlaczego warto postawić właśnie na takie rozwiązanie.

Prosty montaż  

Jak już ustaliliśmy w jednym z wcześniejszych paragrafów, nasze trybunki pop up wyróżniają się błyskawicznym montażem, który szacujemy na dosłownie kilka sekund. Co więcej, musisz wiedzieć, że złożenie produktu jest możliwe, nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia w pracach manualnych. Produkt składa się bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Dzięki temu jeśli przygotowujesz się do wyjazdu na targi, nie musisz ze sobą zabierać żadnych dodatkowych narzędzi.

Mobilność i wygodne przenoszenie 

Trybunka targowa typu pop up jest dość lekka i po włożeniu jej do poręcznej torby transportowej, którą dołączamy do zestawu, łatwo przeniesiesz ją w docelowe miejsce. Co więcej, zasobnik sprawia, że trybunka jest udporna na uszkodzenia mechaniczne.

Wysokiej jakości grafiki na wydruku 

Stoiska promocyjne to z jednej strony miejsce pracy, które musi być wygodne w użytkowaniu oraz montażu. Z drugiej strony trybunki są też elementem promocji marki, dlatego dokładamy starań, aby grafiki na trybunkach prezentowały się znakomicie. W druku stosujemy ekologiczną metodę sublimacji. Jest ona nie tylko przyjazna dla środowiska, ale też zapewnia świetne odwzorowanie kolorów oraz wyrazisty wydruk. W efekcie nasze trybunki będą efektowną wizytówką twojej marki. Prezentacja informacji o asortymencie i usługach w takich warunkach będzie jeszcze lepsza.

Oświetlenie led 

Zwieńczeniem naszej trybunki jest oświetlenie led. Dzięki niemu stoisko będzie przyciągać wzrok i prezentować się znacznie lepiej. To szczególnie ważne, jeśli twoje działania marketingowe będą odbywać się np. w supermarketach czy galeriach, czyli we wnętrzach pełnych innych kolorów i bodźców.


Gdzie i kiedy przydadzą ci się trybunki wystawiennicze pop up?

Podczas planowania efektywnych stoisk na targi i promocje, bardzo ważne jest, aby dostosować produkty do swoich potrzeb. Zobacz, w jakich sytuacjach nasz produkt pup pu będzie dobrym rozwiązaniem i dlaczego warto postawić właśnie na trybunkę reklamową tego typu.

Trybunka pop up jako wsparcie przedstawicieli hanglowych

Trybunka reklamowa pop up będzie świetnym wsparciem w pracy wystawców, którzy często się przemieszczają i prowadzą prezentację produktów oraz usług w różnych miejscach. Naszą trybunkę możesz zabierać ze sobą nawet jeśli podróżujesz samochodem, ponieważ produkt po złożeniu spokojnie zmieści się do auta osobowego. Co więcej, szybkie składanie i rozkładanie oraz wygodne przenoszenie będą pomocne w codziennej pracy.

Trybunki targowa pop up 

Trybunka promocyjna pop up sprawdzi się bardzo dobrze, jeśli planujesz udział w targach. To dobry sposób na przygotowanie minimalistycznego stoiska. Przy naszej trybunce mozesz prowadzić spotkania z klientami i prezentować swoją ofertę. Lada posłyży ci jako miejsce, gdzie wyeksponujesz ulotki i materiały promocyjne, a dzięki oświetleniu wyróżnisz się na tle konkurencji.

Jak widzisz, nasze trybunki reklamowe pop up to bardzo praktyczne i efektowne narzędzia promocyjne. W naszym sklepie znajdziesz też wiele innych produktów, które pomogą ci się świetnie zaprezentowac na spotkaniach z klientami. Znajdziesz u nas m.in. stoisko degustacyjne, kasetony reklamowe, ścianki promocyjne i wiele innych produktów tego typu.