home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Trybunki klasyczne

description='

Tradycyjne trybunki wystawowe w nowoczesnym wydaniu.

Seria trybunek klasycznych to wytrzymała i przestronna reklama, którą wykorzystasz na każdym wydarzeniu. Trybunki z grafiką z serii Classic to tradycyjne rozwiązania podane z odrobiną nowoczesnego podejścia do tematu. Każdy z tych produktów został przemyślany tak, aby odpowiadać na potrzeby nowoczesnego rynku. Zebraliśmy w jednym miejscu naszą wiedzę oraz doświadczenie rynku, aby z połączenia tych dwóch światów stworzyć uniwersalny i świeży produkt. Efektem jest stoisko promocyjne wyróżniające się z tłumu, dające dużo możliwości.

'

Klasyczne lady prezentacyjne - solidna i trwała konstrukcja

Podstawą większości naszych trybunek klasycznych adsystem jest malowana proszkowo rama z wytrzymałego aluminium. To na niej opierają się pozostałe komponenty: blat z płyty meblowej, wewnętrzna półka ukryta subtelnie za wydrukiem, a także grafika na wzmacnianej płycie PVC, idealnie okalająca ramę. Wydruk wykonany techniką druku solwentowego, naklejony na usztywnianej i laminowanej płycie PVC, posiada rozmiar odpowiedni do danej konstrukcji i jest montowany na niej za pomocą rzepów dołączonych do zestawu. Co ważne, wydruk jest w pełni wymienny, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby jedno stoisko reklamowe było wykorzystywane do kilku różnych eventów czy degustacji, gdzie grafika byłaby wymieniana według aktualnych potrzeb. 

Stoiska wystawiennicze - różnorodność oferty

Nasza seria klasycznych trybunek to nie tylko solidne konstrukcje, ale także różnorodność w opcjach prezentacyjnych. Dostępne są w różnych rozmiarach i konfiguracjach, aby sprostać zróżnicowanym potrzebom klientów. Bez względu na to, czy potrzebujesz niewielkie stoiska promocyjne czy większej przestrzeni prezentacyjnej, trybunki wystawiennicze adsystem są dostosowane do różnych scenariuszy wydarzeń.

Solidne i łatwe w montażu lady prezentacyjne

Konstrukcja oparta na ramie z malowanego proszkowo aluminium to nie tylko gwarancja solidności, ale także łatwości montażu. Każdy element, począwszy od blatu z płyty meblowej aż po wewnętrzną półkę, jest zoptymalizowany pod kątem łatwego składania i demontażu. To sprawia, że nasze klasyczne lady prezentacyjne są nie tylko trwałe, ale też praktyczne i wygodne w użytkowaniu.

Stoisko reklamowe - wygodny transport i mobilność

Każda trybunka  jest niezwykle mobilna i wygodna w przenoszeniu. Poręczna torba transportowa, w której spakowana jest konstrukcja, pomieści się nawet w samochodzie osobowym, co ułatwi Ci podróż na wszystkie wydarzenia, niezależnie gdzie się znajdują. To sprawia, że nasze stoisko promocyjne jest nie tylko funkcjonalne na miejscu eventu, ale także łatwe do przewozu i przechowywania między eventami.Dzięki naszym klasycznym trybunkom prezentacyjnym możesz nie tylko wyróżnić się na tle konkurencji, ale także wykorzystać potencjał elastyczności i solidności konstrukcji do promowania swojej marki w różnych sytuacjach biznesowych. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i wyboru odpowiedniej trybunki wystawowej.