home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Trybunki LED

description='

Stoisko reklamowe, z którym Cię zauważą.

Dla wszystkich, którzy chcą wyróżnić się na tle konkurencji, przygotowaliśmy trybunki reklamowe z wewnętrznym oświetleniem LED. Z takim stoiskiem nikt nie pozostanie obojętny na Twój przekaz. Stoiska promocyjne wykonane są z aluminium, wykończone wytrzymałym PVC lub płytą meblową. Całość dopełnia wewnętrzne oświetlenie typu backlight lub edgelight. Wybierz to, co najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

'

Trybunki reklamowe na wiele okazji

Trybunki reklamowe LED, dostępne są w kilku kształtach i rozmiarach po to, by odpowiadać na potrzeby jak największej grupy odbiorców. Potrzebujesz wytrzymałej trybunki, na której zaprezentujesz swój najnowszy produkt, a wewnątrz ukryjesz ulotki? A może tworzysz punkt informacyjny, który ma być jak najbardziej mobilny? Nasze trybunki podświetlane są odpowiedzią na wszystkie te pytania, ponieważ dopasują się do każdej z tych okoliczności. Wydruki są obszyte specjalną silikonową gumką, dzięki czemu pewnie utrzymują się na konstrukcji.

Odpowiednie nasycenie kolorów zostało zachowane dzięki nadrukowi wykonanemu w ekologicznej technice sublimacji. Podczas tego procesu wydruk jest przenoszony pod ciśnieniem z papieru transferowego prosto na tkaninę. W efekcie produkt posiada pełnię żywych kolorów, co nie pozostaje bez znaczenia przy produktach przeznaczonych do pracy z oświetleniem LED.

Stoisko promocyjne LED - wyróżnij się w tłumie

Chcesz, aby Twoja marka wybiła się wśród konkurencji? Trybunki reklamowe LED w naszej ofercie przyciągną uwagę każdego. Nasze stoiska promocyjne to nie tylko miejsce prezentacji, ale również atrakcja na wielu eventach i imprezach. Dzięki wyjątkowemu oświetleniu typu backlight lub edgelight Twoje produkty nabiorą nowego życia. Wielokształtne opcje i różnorodność rozmiarów pozwalają dostosować trybunki do każdej sytuacji. Wybierz jakość i nowoczesność dla swojej marki, aby być pionierem na rynku w Twojej branży.

 

Stolik reklamowy podświetlany - funkcjonalne rozwiązanie LED dla Twoich wydarzeń

 

Poszukujesz łatwego w montażu rozwiązania, które zaprezentuje Twoją markę w niepowtarzalny sposób? Nasze trybunki podświetlane LED, stoiska promocyjne i lady targowe, są proste w montażu i nie wymagają użycia narzędzi, dzięki czemu nie musisz przygotowywać się przez długie godziny. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane z myślą o łatwości instalacji. Dzięki innowacyjnym mechanizmom montażowym nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy technicznej, aby szybko i sprawnie przygotować swoje stoisko lub ladę. Technologia LED to nie tylko energooszczędność, ale także spektakularny efekt wizualny. Nasze produkty wykorzystują oświetlenie, które podkreśli atrakcyjność Twojej marki i produktów, przyciągając uwagę potencjalnych klientów na imprezach, targach czy wystawach.

Dzięki modułowej budowie naszych stoisk i lad masz możliwość elastycznego dostosowania konstrukcji do własnych potrzeb. Dodaj lub usuń elementy, dostosuj rozmiar czy kształt, tworząc unikalne i funkcjonalne rozwiązanie, które najlepiej pasuje do Twojej marki.

Skontaktuj się z nami i zainwestuj w nowoczesne, efektowne i łatwe w montażu rozwiązania LED, które sprawią, że Twoja marka zawsze będzie w centrum uwagi.