home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white
Co robimy?
 
Adsystem to producent mobilnych nośników reklamowych z wieloletnim doświadczeniem, specjalistyczną wiedzą i rozległym know-how w zakresie rozwiązań reklamowych takich jak szeroko pojęte systemy wystawiennicze. Od początku swojego istnienia firma związana jest z miastem Wrocław, gdzie w 2021 wybudowała nową siedzibę.

Naszym głównym celem jest dostarczenie odbiorcom wysokiej jakości rozwiązań, które sprawdzą się zarówno na targach branżowych, jak i podczas eventów, wystaw oraz innych akcji marketingowych. Jako firma wystawiennicza zajmujemy się produkcją, sprzedażą i leasingiem szerokiej grupy produktów z kategorii systemy wystawiennicze. Są to m.in.: standy targowe, duże i małe ścianki i zabudowy reklamowe. Nasze produkty cechują się trwałością, wysokiej klasy wykonaniem i elegancją, dzięki czemu sprawiają pozytywne wrażenie i charakteryzują się wysoką skutecznością.

Adsystem to producent systemów wstawienniczych, który oferuje je na wynajem lub sprzedaż. Szeroki wybór produktów i rozwiązań sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, a różnorodność akcesoriów dostarczanych przez Adsystem pozwoli Twojej firmie wyróżnić się spośród innych poprzez atrakcyjne systemy wystawiennicze. Montaż stoisk targowych możesz zostawić nam lub wykonać samodzielnie, nasze produkty są łatwe do instalacji, składania i rozkładania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i propozycjami.

Adsystem to firma, która kompleksowo zajmuje się tematem systemów wystawienniczych. Jesteśmy nie tylko ich producentem, świadczymy również usługi montażu oraz wynajmu profesjonalnych rozwiązań reklamowych. Możesz zamówić u nas m.in. stand reklamowy, roll-up dwustronny czy ściankę reklamową. Dzięki tym reklamom wizualnym łatwo dotrzesz do potencjalnych kontrahentów oraz klientów Twojej firmy. Wiemy doskonale, w jaki sposób przyciągnąć uwagę i zwiększyć świadomość Twojej marki.
Zaufali nam
Więcej o nas

Z uwagi na doświadczenie oraz posiadany park maszyn do każdego zapytania podchodzimy w sposób indywidualny i niestraszne są nam rozwiązania ‘customowe’, stworzone, aby zaspokojać potrzeby rynku oraz oczekiwania stale rosnącej rzeszy klientów. Dlatego, jeśli masz swój własny pomysł na system wystawienniczy, nie będzie problemu z jego wykonaniem. A jeśli nie masz koncepcji - możesz także zdać się na nas. Projektowanie stoisk targowych to nasza specjalność. 
Oferowane przez nas nośniki reklamowe można spotkać na każdym kroku: od sklepików osiedlowych, poprzez galerie handlowe, targi, akcje promocyjne, czy salony samochodowe. Wierzymy, że montaż naszych systemów nie sprawi problemu nawet osobom bez doświadczenia, a możliwość wymiany wydruków sprawia, iż powinniśmy patrzeć na nie jako inwestycję, a nie jednorazowy zakup. Jeśli jednak chcesz, możesz powierzyć nam kompleksowe zajęcie się Twoimi stanowiskami na targach i innych eventach. Projekt i budowa stoisk targowych są czynnościami, w których możemy Cię odciążyć. Choć naszą siedzibą jest Wrocław, stawiamy stoiska handlowe na terenie całego kraju.

System wystawienniczy jest jednym z najekonomiczniejszych sposobów reklamy. Ponieważ znajdujące się w nim wydruki można zmieniać, możesz na bieżąco informować za jego pomocą o nowościach w swej ofercie. Chętnie doradzimy optymalne rozwiązania do promowania Twojego biznesu, a ponieważ należy do nas także drukarnia tekstylna, możesz zaoferować unikalne gadżety i rozwiązania.

Zobacz oferowane przez Adsystem systemy wystawiennicze. Producent podchodzi do każdego klienta indywidualnie. Proponowane przez niego projektowanie stoisk targowych uwzględnia specyfikę biznesu prowadzonego przez klienta. Sprawia to, że podczas eventów i targów przygotowane przez Adsystem stoisko będzie unikalne i wyróżni się na tle innych. Zarówno budowa stoisk targowych, jak i montaż stoisk targowych to usługi opcjonalne.

Adsystem w liczbach
zrealizowane zamówienia
+100 000
wydrukowanych metrów
+400 000
liczba partnerów
+200
liczba targów
+50
blog-post-img
06 czerwca, 2023
Zaawansowane rozwiązania targowe to nie zawsze najlepsza opcja dla wszystkich firm, szczególnie jeśli Twój budżet ogranicza Cię do podstawowych pomysłów na reklamę. To nie oznacza, że musisz wybierać nudne i przewidywalne rozwiązania. Projektując własne stoisko targowe, musisz pamiętać przede wszystkim o tym, aby dotarła do Twoich klientów i nie pozwoliła o sobie zapomnieć na długo.
blog-post-img
04 maja, 2023
Branża wystawiennicza stale odżywa i wkracza w swój czas rozwoju. Po długiej przerwie głodni wrażeń i spotkań przedsiębiorcy znów stają przed wyzwaniami, jakie otwiera przed nimi rynek targowy. Dla wielu firm eventy to jedna z najważniejszych okazji do zdobycia klientów i zwiększenia swojej sprzedaży. Zarówno w środowisku lokalnym, jak i międzynarodowym, sektor wystawienniczy wraca do życia, a wraz z nim nowości, innowacje i przyszłościowe rozwiązania, które ułatwią funkcjonowanie.
blog-post-img
21 kwietnia, 2023
Dobrze przygotowane stoisko targowe zachęca potencjalnych klientów do zapoznania się z ofertą firmy, a także pomaga zadbać o relacje ze stałymi kontrahentami. Warto brać udział w różnego rodzaju targach, jest to bowiem jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingu bezpośredniego. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie przygotowanie
blog-post-img
21 kwietnia, 2023
Pomimo upływu lat roll up wciąż cieszy się niemałą popularnością. Trudno się temu dziwić, jest to bowiem prosty i jednocześnie wyjątkowo skuteczny sposób na zainteresowanie potencjalnych klientów ofertą Twojej firmy. Sprawdź, jakie wymiary powinien mieć rollup reklamowy, a także jak go zaprojektować.