yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Jak „zabłysnąć” na targach?

Jak zwrócić uwagę potencjalnego nabywcy podczas eventów branżowych? Jak urzec odbiorcę oraz sprawić, że Twoje firmowe stoisko na targach wzbudzi jego zainteresowanie? Jakie akcesoria wybrać, aby stworzyć niepowtarzalne stanowisko reklamowe, które zawsze będzie przyciągać klientów jak magnes? Na te i inne pytania, poznasz odpowiedzi w tym wpisie.

Postaw firmowe smart stoisko

Jeżeli przygotowujesz się do wzięcia udziału w ważnych targach branżowych jako wystawca, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Rok 2022 będzie obfitował w bardzo wiele tematycznych wydarzeń, na których nie może zabraknąć Twojej firmy. Takie eventy to doskonała okazja, by nawiązać nowe kontakty biznesowe, dać się poznać nowym odbiorcom, poszerzyć horyzonty oraz, aby w oryginalny sposób zaprezentować ofertę firmy. Czy wiesz jak przyciągnąć do siebie uczestników targów? My już wiemy! Wiedzą to też nasi klienci, którzy postawili na smart stoisko, którego montaż i transport nie przysporzył im ani razu żadnych trudności. Co więcej, Ci sami klienci wrócili do nas zadowoleni po jeszcze więcej akcesoriów reklamowych Adsystem na kolejne wydarzenia! Właśnie dlatego postanowiliśmy dziś podzielić się z Wami kilkoma wskazówkami na temat tego, jak “zabłysnąć” na targach i postawić zabudowę targową, która nie będzie kosztować fortuny.

Zabierz na targi stoisko z kasetonów

Warto wiedzieć, że Twoje firmowe stoisko na targach branżowych może zostać stworzone nie tylko z systemów zabudowy targowej Mframe czy Multiframe. Możesz je także postawić za pomocą świecących kasetonów! Czy wiedziałeś, że połączenie kasetonów reklamowych pozwoli Ci w bardzo łatwy sposób postawić podświetlaną zabudowę targową na branżowy event? Jeśli zależy Ci na stworzeniu wymarzonego stanowiska reklamowego w bardzo przystępnej cenie, to przyjrzyj się nieco bliżej możliwościom, które dają Ci poniższe dwa produkty z oferty Adsystem. Jakie są opcje ich wykorzystania oraz rozbudowy?

Kasetony adFrame Smart – to kasetony z dwustronnym podświetleniem i ramami wykonanymi z białego materiału PCV o szerokości 12 cm. Posiadają specjalne wyżłobienia w profilach, które pozwolą Ci na swobodne mocowanie i łączenie ze sobą kilku kasetonów. Wybierz ten produkt, jeśli marzy Ci się świecące stoisko, które wyróżni Cię spośród tłumu wystawców. Całkowicie beznarzędziowy montaż i możliwość ustawienia kasetonów nie tylko w pionie, ale także w poziomie, to kolejne zalety tego, ale i poniższego produktu.

Kasetony adFrame Quick – także zawierają dwustronne podświetlenie. Szerokość ramy kasetonu podświetlanego to 8 cm, a wysokość może wynosić 2 m (lub w opcji podwyższonej do 2,5 m). Całość zapakowana jest w wygodną torbę transportową na kółkach, która jest ogromną wartością dodaną. Ramy tych kasetonów są namagnesowane, a to oznacza, że możesz postawić jeden kaseton obok drugiego i stworzyć własną zabudowę targową o dowolnej ilości modułów!

W obu kasetonach możesz wygodnie wymieniać nadruki reklamowe. Sprawia to, że są to bardzo praktyczne systemy wielokrotnego użytku, które będziesz mógł zabierać ze sobą na różne wydarzenia.

Alternatywa dla systemów zabudowy targowej

Jak widzisz, system zabudowy targowej to nie tylko modułowe produkty Mframe czy też Multiframe, ale także połączone ze sobą kasetony adFrame Smart lub Quick! Dają one każdemu wystawcy praktycznie nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o rozbudowę gabarytową wymarzonego stanowiska firmowego. Takie smart stoisko bez wątpienia wyróżni Twoją ofertę wśród tłumu innych wystawców i przyciągnie wzrok nowych klientów. Polecamy także przejrzeć wskazówki na temat tego, jak zwiększyć prestiż firmy na targach. Znajdziesz je w tym artykule.

Stwórz niebanalne stoisko targowe w dowolnie wybranej przez siebie konfiguracji poprzez:

  • wykorzystanie łączników specjalnie do tego celu przystosowanych (kasetony adFrame Smart)

  • lub też łączenie kasetonów za pomocą namagnesowanych profili (kasetony adFrame Quick).

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, pozostajemy do dyspozycji. Zadzwoń lub napisz do nas już dzisiaj. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich akcesoriów reklamowych.