yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Kasetony świecące Adsystem jako alternatywa dla kasetonów zewnętrznych

Doświadczenie pokazało nam, że kasetony świecące mogą doskonale zastąpić sklepowe kasetony zewnętrzne. Postanowiliśmy więc w tym artykule przybliżyć Ci tę ciekawą alternatywę. Kasetony led można przykładowo umieścić w witrynie sklepowej od wewnątrz. Poznaj więcej inspiracji i możliwości, jakie dają kasetony świecące w świecie retailu!

Witryna i stoisko na targach – czy coś je łączy?

Sklepowa witryna (zwłaszcza taka, która znajduje się w zatłoczonej galerii handlowej) wbrew pozorom ma bardzo wiele wspólnego z targowym stoiskiem firmowym stawianym na dużym evencie branżowym. Co je łączy? Taka witryna, podobnie jak stoisko na targach, także walczy o uwagę odbiorców. Stara się swoim atrakcyjnym, a jednocześnie niebanalnym wyglądem przyciągać wzrok jak największej liczby potencjalnych nabywców, którzy każdego dnia przechodzą w jej pobliżu. Na skuteczność sprzedaży w większości przypadków wpływa umiejętność wyróżnienia się na tle konkurencji i zainteresowanie klienta swoją ofertą produktową. Witryna sklepowa nie ma więc łatwego zadania. Chyba, że pozna możliwości kasetonów świecących Adsystem!

Kasetony i witryna sklepowa

Bogate doświadczenie w obsłudze klienta wielokrotnie już pokazało nam, że kasetony świecące to doskonała alternatywa dla kasetonów zewnętrznych. Właśnie dlatego powstał ten blogowy wpis. Aby podzielić się z Tobą wieloma możliwościami, jakie daje sprzedawcom to pomysłowe rozwiązanie.

  • Przyciągające wzrok dwustronne kasetony świecące możesz postawić od wewnątrz w witrynie sklepowej i sezonowo (lub przykładowo wraz ze zmianą kolekcji) w prosty sposób wymieniać w nich nadruk reklamowy.

  • Możesz także podwiesić kolorowy kaseton led na witrynie. Wówczas będzie on zachwycał ludzi także od wewnątrz. Zwróci uwagę klientów, którzy już znajdują się w sklepie (przykładowo na promocyjną cenę jakiegoś artykułu lub bestsellerowy produkt z Twojej oferty sprzedażowej).

  • Oprócz tego masz możliwość zaaranżowania sklepowych ścian. Jak? Kasetonami na ścianę. Wciąż niewiele osób zdaje sobie sprawę, że drzemie w nich ogromny potencjał. Ty możesz go wykorzystać. To dobra opcja zwłaszcza wtedy, gdy nie chcesz przemalowywać ścian, a zależy Ci na szybkiej wymianie wystroju sklepu w przystępnej cenie.

  • A może dopiero urządzasz swój sklep i masz niewykorzystaną przestrzeń na ścianach? To rozwiązanie będzie idealne dla Ciebie! Kasetony na ścianę są wykonane z wytrzymałego aluminium. Kształt profilu każdego z dostępnych rodzajów w połączeniu z dobranymi indywidualnie komponentami pozwolą Ci w maksymalnym stopniu wykorzystać potencjał tego produktu. Wydruk znajduje się na tkaninie poliestrowej i jest wykonywany w technologii eko sublimacji. Tkaninę wygodnie zamontujesz z pomocą wytrzymałej, silikonowej gumki, dzięki której grafika reklamowa Twojego sklepu będzie perfekcyjnie opinać całą ramę.

Zalety świecących kasetonów

Szereg atutów wolnostojących kasetonów świecących sprawia, że jest to wprost doskonała sklepowa reklama. Witryna dzięki obecności tego nośnika może tylko zyskać i z pewnością przełoży się bezpośrednio na większą liczbę wizyt w Twoim sklepie, a co za tym idzie na wyższą sprzedaż. Tak, jak klient nie będzie mógł od tej pory przejść niewzruszony obok tego, co masz mu do zaoferowania, tak i Ty nie możesz potraktować kasetonów led w sposób obojętny.

Zalety kasetonów adFrame Smart oraz adFrame Quick to m.in. całkowicie beznarzędziowy, łatwy montaż, możliwość wielokrotnego użytku i wymiany nadruków reklamowych oraz zamówienia wybranego kasetonu o wybranym kształcie na indywidualne zamówienie. A trochę więcej o możliwościach tych świecących kasetonów z oferty Adsystem przeczytasz w tym artykule.

Kasetony świecące w świecie retailu to wciąż mniej znany i nieco rzadziej wykorzystywany nośnik reklamowy. Masz dziś więc szansę wyprzedzić konkurencję i zdecydowanie się wyróżnić! Nie przegap takiej okazji. W razie pytań, nie wahaj się też do nas napisać. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i podpowiemy Ci jeszcze kilka ciekawych rozwiązań.