home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Lekkie narzędzie promocyjne - korzyści ścianek Vario Light w Twojej reklamie

Seria Light składa się z aluminiowej konstrukcji o średnicy od 30 do 34 milimetrów. Dzięki temu są znacznie łatwiejsze w przenoszeniu od standardowych ścianek tekstylnych. Nie potrzebujesz ekipy, sam możesz podnosić, przestawiać i reklamować. 

 

 

 

Zalety ścianek Vario Light

Wydruki dopasowane do konstrukcji, tworzą jednolity obraz bez marszczeń czy zagnieceń. Przy założeniu wystarczy naciągnąć materiał na ramę, dlatego niepotrzebne będzie prasowanie. Zamek, za pomocą którego zamykasz wydruk, po założeniu staje się niewidoczny. Jest to ekologiczna forma reklamy, która pozwala na swobodną i wielokrotną wymianę wydruków. Materiał wykonany przy użyciu technologii sublimacji, gwarantuje wysoką jakość kolorów i grafiki.

 

Dodatkowo możesz wybrać 2 rodzaje opakowań. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy możliwość dodania klasycznej torby lub wariantu na kółkach. 

 

Tak jak w przypadku standardowej serii Vario, ścianki reklamowe Light rozłożysz bez użycia narzędzi, a tekstylny wydruk idealnie będzie opinał ramę. Vario Light - gdzie najlepiej sprawdzą się lżejsze warianty?

Ścianki Vario Light wykorzystasz nie tylko jako scenerię reklamową. Tekstylne narzędzia marketingowe, to również materiały, które pomogą jako: 

 

  • Tło fotograficzne - ścianki sprawdzą się do sesji zdjęciowych w biurach lub studiach fotograficznych, szczególnie, podczas okazji takich jak święta czy rocznice. 

  • Promocja marki - tekstylia to widoczna reklama dla Twojego biznesu, która przyciągnie publiczność i sprawi, że konkurencja zostanie w tyle, 

  • Stoisko targowe - ścianki mogą być również ekonomiczną wersją prostej zabudowy na każde wydarzenie, jak targi, eventy, wystawy, 

  • Roll-up - lżejsze wersje ścianek to nowoczesna wersja roll-upów, którą ustawisz w dowolnym miejscu i przeniesiesz z taką samą łatwością.