yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Profesjonalny home office – przygotuj się do pracy zdalnej

Jeszcze do niedawna praca zdalna była przywilejem i zdarzała się raczej tylko w wyjątkowych sytuacjach. Dziś (w czasach koronawirusa i lockdownu) home office stał się normą. Pracownicy zderzyli się z rzeczywistością, w której muszą stawiać czoła codziennym spotkaniom online i meetupom. Jak profesjonalnie się do tego przygotować? Postaw na odpowiednie tła do wideokonferencji. Dowiedz się, jak wykorzystać potencjał reklamowy ścianek tekstylnych w domowym biurze.

Pokaż się z najlepszej strony

Jeśli każdego dnia musisz pracować z domu, pewnie nie są Ci obce, niejednokrotnie zabawne sytuacje, które mogą mieć miejsce podczas biznesowych spotkań online. Szczekający pies czy dzieci pojawiające się nagle za plecami rozmówców to tylko niektóre z nich. To, co (oprócz Twojej osoby) mogą zobaczyć na ekranie rozmówcy jest bardzo ważne i może znacząco wpłynąć na jakość i przebieg całej dyskusji. Warto więc maksymalnie zadbać o warunki i odpowiedni obraz, który przekazujesz uczestnikom wideorozmowy. Popracuj nad reprezentatywną przestrzenią, która znajduje się za Tobą. Zaaranżuj ją z pomysłem i postaw na profesjonalne tła do wideokonferencji. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaciekawisz odbiorców, a jednocześnie profesjonalnie zareklamujesz swoją firmę, produkty i usługi, kreatywnie prezentując je na grafice ścianki tekstylnej. Z łatwością rozłożysz ją oraz umieścisz na czas ważnej konferencji online za swoimi plecami. Będąc w trybie pracy zdalnej, marketing dla swojej działalności ustaw od dzisiaj nieco wyżej na liście priorytetów!

Jak przygotować się do home office z perspektywy wizualnej?

Jeżeli podczas wideorozmowy Twoim celem jest zadbanie o firmowy marketing – praca zdalna to mimo wszystko bardzo dobra okazja, aby go zrealizować. Wykorzystaj efektowne, przenośne systemy wystawiennicze, aby wyeksponować na nich firmowe kolory, logo czy slogan. Powierzchnia ekspozycji liczy od kilkunastu metrów kwadratowych (w systemach jednostronnych). Podobnie jak w swoich kampaniach reklamowych online dopasowujesz obraz, komunikaty i przekaz do konkretnej grupy Twoich klientów tak i tutaj jeden system możesz łatwo zaopatrzyć w kilka rodzajów wymiennej grafiki, które możesz wykorzystywać podczas rozmów z różnymi osobami. Szkielet ścianek tekstylnych dostępnych w naszej ofercie składa się z rur aluminiowych połączonych zatrzaskami. Użytkownicy najbardziej chwalą sobie niezwykle szybki i intuicyjny sposób montażu bez konieczności używania żadnych narzędzi. Po rozłożeniu ścianka stanowi jednolitą powierzchnię (tzn. Twoja grafika nie będzie cięta i łączona, ale nadrukowana w całości na wysokiej jakości tkaninie poliestrowej).

Co, komu i jak pokazać na tle do wideokonferencji?

Przemyśl co, komu i w jaki sposób chcesz zaprezentować na ściance tekstylnej. Być może w Twojej branży warto będzie zaprezentować usługi, które świadczysz w formie prostych symboli i haseł? A może wystarczy kilka zdjęć produktów lub najlepsze foto z promocyjnej sesji zdjęciowej firmy? Warto te kwestie wcześniej przedyskutować i zaplanować np. ze specjalistą ds. marketingu. Praca zdalna sprzyja wspólnym burzom mózgów online, więc ciekawe pomysły powinny przyjść Tobie i Twoim współpracownikom bez trudu!

Dopasuj przekaz do odbiorcy

Inne produkty oferujesz klientom indywidualnym, a nieco inne kontrahentom biznesowym? Nie ma problemu, możesz to przedstawić na dwóch rodzajach wymiennych grafik pasujących do odpowiedniej ścianki tekstylnej. W zależności od tego z kim masz akurat zaplanowaną rozmowę online na home office, przemyśl wcześniej, jak chcesz aby wyglądało firmowe tło do wideokonferencji.

Wiele osób może po prostu nie wiedzieć o dodatkowych gałęziach Twojej działalności i może ich zaciekawić oferta, którą im zaprezentujesz graficznie. Nie martw się, w naszym zespole mamy profesjonalnych grafików, którzy w razie potrzeby pomogą odpowiednio dopasować projekt do danej ścianki tekstylnej z naszej oferty. Zadrukowany materiał perfekcyjnie dopasowuje się do konstrukcji, jest mocno naciągnięty i nie marszczy się. Gdy już wybierzesz, zamówisz i złożysz ściankę tekstylną – przetestuj jeszcze, w jakiej odległości od laptopa z kamerą musisz ją umieścić, aby w całości dobrze prezentowała się na ekranie.

Wykorzystaj możliwości, jakie daje Ci praca zdalna. Marketing internetowy dla Twojej firmy i profesjonalna prezentacja swojej firmy podczas meetupów jest jedną z nich. Ścianki z powodzeniem wykorzystasz nie tylko podczas spotkań online i pracy zdalnej. Reklama ta świetnie posłuży Ci również w przyszłości podczas targów branżowych lub ozdobi Twoje biuro.