home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
logo-white
Blog
Aktualności
07 grudzień, 2021
Targi i wydarzenia sylwestrowe

Gra światłem, elegancja, blichtr. Eventy sylwestrowe to doskonała okazja, aby efektownie (i efektywnie!) wykorzystać systemy wystawiennicze i rozbudowane aranżacje reklamowe. Jak uatrakcyjnić targi i wydarzenia sylwestrowe? Zainspiruj się i poznaj możliwości akcesoriów z oferty Adsystem.

18 listopad, 2021
Jak przygotować się na jarmark bożonarodzeniowy?

Jarmarki na Boże Narodzenie pozwalają poczuć świąteczny klimat, skosztować wielu przysmaków i wybrać prezenty dla najbliższych. Stawiając własne stoiska na jarmarku zyskujesz świetną okazję na zaprezentowanie firmy, produktów i usług. Poznaj pomysły i inspiracje, które sprawią, że przygotujesz się do jarmarku bożonarodzeniowego w oryginalny sposób i na długo zapadniesz w pamięć wielu klientom.

04 październik, 2021
Co warto wiedzieć przed wzięciem udziału w targach?
Słyszałeś o wielu wydarzeniach branżowych, na których spotkać możesz swoich klientów? Nie jesteś pewien, czy to dobra decyzja wziąć udział w takim wydarzeniu? Jak sprawdzić zwrot z inwestycji?
13 wrzesień, 2021
Załóż konto i weź udział w promocji
Załóż konto w sklepie między 15 a 31.09.2021r. i weź udział w promocji. Zrób zakupy do 19.11.2021r. i odbierz rabat na wybrane produkty.
01 wrzesień, 2021
Targi 2021. Gdzie możemy się spotkać w Polsce?
W trzecim tygodniu września spotkamy się twarzą w twarz na targach w Warszawie. Będziecie mieli okazję spotkać nas pierwszy raz w nowej, po-rebrandingowej odsłonie. Nowości, dużo pozytywnej energii i trendy z branży - to właśnie będzie na Was czekać na targach RemaExtra oraz na Festiwalu Marketingu i Druku.
24 czerwiec, 2021
Rebranding. Zobaczcie, jak się zmieniliśmy.
Zmieniliśmy się, już oficjalnie! Nie tylko online, ale też offline. Nowa siedziba. Nowa strona internetowa. Strategia firmy również jest inna. Adsystem i kropka.