yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Wideo kioski multimedialne – nowoczesna forma reklamy

Co to jest wideo kiosk, do czego służy i w jakich miejscach najczęściej znajduje zastosowanie? Jak możesz efektywnie wykorzystywać to urządzenie? Poznaj najważniejsze cechy interaktywnego kiosku multimedialnego. Dowiedz się jak sprawić, aby przynosił Twojej firmie wymierne korzyści.

Kiosk multimedialny – jak wykorzystać jego potencjał?

Kioski informacyjne zwane także często kioskami LCD są wykorzystywane m.in.:

 • wewnątrz placówek bankowych,

 • galerii handlowych,

 • sklepów,

 • restauracji szybkiej obsługi,

 • muzeów

 • oraz dworców.

Najczęściej spełniają one funkcje informacyjne, stanowią również formę alternatywnego sposobu obsługi klientów. adVideo kiosk sprawdza się idealnie zwłaszcza w czasie największych kolejek. Jedną z jego największych zalet (m.in. w kontekście wykorzystania go w branży bankowej) jest fakt, że jeśli został zainstalowany poza oddziałem, to zwykle można z niego korzystać również poza godzinami otwarcia placówek (jeśli kiosk postawiony został w miejscu z dostępem 24 godziny na dobę). Multimedialne kioski informacyjne dają więc możliwość korzystania z usług bez konieczności budowania całej infrastruktury placówki.

adVideo kiosk – poznaj jego najważniejsze zalety

Dużą zaletą elektronicznego kiosku jest możliwość przekazywania niezbędnych informacji przez cały dzień i całą noc. Jest to szczególnie istotne w miejscach publicznych, takich jak dworce, gdzie ludzie pojawiają się o różnych porach. Video kioski Adsystem cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ pozwalają na bardzo wygodne, intuicyjne i szybkie skorzystanie z wielu usług firmy lub dogłębne poznanie tego, co ma ona do zaoferowania. Wszystko to odbywa się w nowoczesny, atrakcyjny sposób. Przesuwa się palcem po ekranie i klika w interaktywne elementy, które są na nim wyświetlane.

Użytkownicy doceniają także designerski wygląd i zaawansowany technologicznie system, który pozwala na zadawanie pytań i otrzymywanie odpowiedzi. Będąc posiadaczem takiego urządzenia, otrzymujesz bardzo wiele sposobów na zaprojektowanie przekazywanych treści i formy tego przekazu. Sprawia to, że kiosk multimedialny pomoże poszerzyć wiedzę turystów o danym mieście i jego zabytkach, ale także poinformuje klientów jak mają dotrzeć w konkretne miejsce.

Łatwość i wygoda użytkowania, a dodatkowo możliwość dopasowania wszystkich funkcji do konkretnego miejsca lub eventu zachęca coraz większą liczbę osób do korzystania z tego nowoczesnego rozwiązania.

 

Interaktywny kiosk multimedialny – co to jest?

Kiosk multimedialny to rodzaj komputera najnowszej generacji. Jest to urządzenie z systemem Android wyposażone w duży ekran i wygodny interfejs. Może być sterowany pilotem, ma wbudowane głośniki oraz posiada dostęp do WiFi, Bluetooth, przeglądarki internetowej oraz wszystkich aplikacji mobilnych dostępnych w sklepie Play. AdVideo Kiosk to uniwersalna forma reklamy, dzięki której klient może poznać Twoją rozbudowaną ofertę i poznać odpowiedzi na wiele nurtujących go pytań i wątpliwości dotyczących usług i produktów, które sprzedajesz.

Efektywność tego rozwiązania w dużym stopniu jest uzależniona od tego, gdzie zostanie umiejscowione urządzenie. To z kolei zależy od celów, jakie ma Ci pomóc osiągnąć multimedialny kiosk informacyjny. Pomysły mogą być najróżniejsze. Przykładowo jeżeli zależy Ci, aby kiosk wspierał sprzedaż usług, to powinien zostać postawiony niedaleko stanowisk pracowników, którzy oferują klientom produkty.

Kiosk multimedialny – najważniejsze cechy

Poznaj najbardziej istotne cechy, które posiada adVideo Kiosk:

 • TFT HD LCD ekran;

 • wysoka jasność, kontrast i rozdzielczość ekranu;

 • wygodny interface: USB; HDMI output; WiFi; LAN; Audio output,

 • szeroki wybór możliwości: HDMI, USB, SD, Android or Windows (support USB update);

 • standardowa konfiguracja dotykowa, wysoka czułość, szybka reakcja;

 • ethernet.

A jeżeli jesteś ciekaw, w jaki sposób funkcjonuje interaktywny kiosk multimedialny w praktyce, obejrzyj poniższy film z kanału Adsystem na Youtube. Na filmiku wymieniamy najważniejsze funkcje tego produktu i prezentujemy jego działanie.

 

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące adVideo kiosku.