home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ścianki wystawiennicze SEG

Ścianki wystawiennicze SEG

Ścianki wystawiennicze SEG to uniwersalne nośniki reklamy, które wykorzystasz na różnych polach eksploatacji. Produkty zgromadzone w tej kategorii mogą posłużyć jako ścianka do zdjęć, ścianka biurowa, marketingowa czy promocyjna. To, co wyróżnia prezentowane tu ścianki, to konstrukcja pozwalająca na montaż wydruków od samej podłogi, aż do górnej krawędzi. Dzięki temu ścianka tego typu szczelnie zakrywa elementy umieszczone w tylnej części i stanowi znakomite tło fotograficzne. Co więcej, ścianki ekspozycyjne tego typu cechuje typowy dla naszych produktów wysokiej jakości, dwustronny wydruk oraz materiał nieprzepuszczający światła. To wszystko sprawia, że ścianka wystawiennicza SEG będzie nie tylko skutecznym nośnikiem reklamy, ale też efektowną wizytówką firmy, która będzie wspierać kreowanie wizerunku premium twojego brandu.

Jak wykonane są ścianki wystawiennicze SEG?

Konstrukcja produktów zgromadzonych w tej kategorii nie jest skomplikowana. Całość opiera się na aluminiowym profilu oraz bocznych stopach podporowych. Dzięki nim ścianka ma formę wolnostojącą i jest stabilna, oraz nie trzeba jej montować do ściany czy sufitu. Aby wznieść konstrukcję ścianki, należy połączyć ze sobą poszczególne elementy oraz skręcić je za pomocą klucza typu imbus. Zadanie to nie jest trudne i ze wzniesieniem ścianki wystawienniczej z powodzeniem poradzi sobie nawet osoba bez doświadczenia w pracach manualnych.

Zwieńczeniem całości są tekstylne wydruki, na których umieszczone zostaną twoje spersonalizowane grafiki. Co ważne, ścianki wystawiennicze SEG to produkty dwustronne. Dzięki temu możliwa jest efektywniejsza ekspozycja przekazu reklamowego z dwóch stron właśnie. Krawędzie wydruków obszywamy silikonowym kedrem, który zapewnia bardzo łatwy montaż grafiki.

Dlaczego warto wybrać ścianki wystawiennicze SEG?

Wszystkie ścianki reklamowe oraz inne produkty dostępne w ofercie adsystem, to efektywne narzędzia reklamy, które służą poprawieniu widoczności twojej marki. Musisz jednak wiedzieć, że w bogatym zestawieniu naszych wyrobów, poszczególne kategorie ścianek różnią się między sobą. Przekonaj się, jakie korzyści zyskasz, jeśli postawisz właśnie na ścianki wystawiennicze SEG.

Efekt premium

Ścianki tekstylne zgromadzone w tej kategorii będą sprzyjać kreowaniu wizerunku marki premium. To nośniki reklamy, które prezentują się szczególnie efektownie, ponieważ rama, a co za tym idzie sam wydruk, sięga od samego podłoża, aż do górnej krawędzi konstrukcji. W efekcie ścianka jest świetnym tłem do zdjęć lub elementem scenografii, zza którego nie będzie widać przedmiotów znajdujących się z tyłu. Ponadto dzięki wspomnianemu wcześniej systemowi montowania grafiki za pomocą silikonowego kedru, wydruk jest idealnie ułożony na powierzchni ścianki i przypomina wręcz gładko wytapetowaną ścianę. Dzięki temu światło nie będzie załamywać się na nierównościach, a produkt bardzo dobrze wyeksponuje znajdujące się przed nim postacie lub przedmioty.

Wygodny montaż

W adsystem dokładamy starań, aby nasze ścianki reklamowe oraz inne produkty cechował łatwy montaż i tak też jest w przypadku ścianek wystawienniczych SEG. Aby wznieść prezentowane tu rozwiązania, wystarczy połączyć aluminiowe profile i zamontować boczne wsporniki za pomocą imbusów. W przypadku montowania grafiki należy jedynie wsunąć silikonowe krawędzie w szczeliny znajdujące się na ramie.

Wydruk, który można wymieniać

Aby przygotować dla ciebie wybrany nośnik reklamy, w swojej pracy opieramy się na sublimacyjnej technice druku. To ekologiczna metoda, dzięki której wykonujemy prace drukarskie nie tylko z poszanowaniem dla środowiska, ale też uzyskujemy znakomite efekty — nasze grafiki mają świetną jakość, a ich kolory są nasycone i głębokie.

Materiał, który nie przepuszcza światła

W ściankach wystawienniczych tego typu stosujemy specjalną, poliestrową tkaninę typu blockout. To materiał, który nie przepuszcza światła. W związku z tym nawet jeśli ścianka marketingowa SEG stanie np. bezpośrednio pod lub przed źródłem światła, konstrukcja nie będzie prześwitywać przez tkaninę, a całość będzie prezentować się świetnie. To szczególnie ważne, jeśli będziesz prowadzić działania promocyjne w bardzo jasnych wnętrzach lub nie masz wpływu na oświetlenie sztuczne.

Możliwość montażu oświetlenia zewnętrznego

Chociaż ścianka ekspozycyjna SEG nie posiada wewnętrznego podświetlenia, charakterystycznego np. dla naszych kasetonów, to musisz wiedzieć, że ten nośnik informacji również pozwala na operowanie światłem. Wystarczy zamówić do ścianki specjalne, zewnętrzne lampki, które doświetlą wydruki od góry. Dzięki temu ścianka z logo będzie jeszcze lepiej widoczna i klienci łatwiej zwrócą uwagę na prezentowaną reklamę.

Możliwość customizacji

W naszej ofercie znajdziesz kilka ustandaryzowanych, różnych rozmiarów, w jakich występują omawiane tu ścianki ekspozycyjne. Musisz jednak wiedzieć, że jako producent systemów wystawienniczych tego typu, jesteśmy w stanie przygotować rozwiązania szyte na miarę twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz niestandardowych rozwiązań i produktów dostosowanych pod konkretne wymagania, jesteśmy w stanie przygotować dla ciebie konstrukcję z grafiką w innym rozmiarze, niż te dostępne na stronie.

Gdzie i w jakich okolicznościach zastosujesz ścianki wystawiennicze SEG?

Prezentowane tu ścianki ekspozycyjne to produkty o uniwersalnym zastosowaniu. Można ich użyć w różnych okolicznościach oraz na najróżniejszych eventach. Oto kilka sprawdzonych sposobów na ścianki reklamowe SEG.

Ścianka wystawiennicza na najróżniejsze promocje i eventy

Produkty z kategorii SEG sprawdzą się znakomicie, jako ścianki ekspozycyjne na najróżniejszych eventach. Będą dobrym rozwiązaniem, jeśli przygotowujesz się do udziału np. w kilkudniowej promocji. Na tle ścianki możesz wyeksponować swoje stoisko lub zastosować ją, jako ściankę zdjęciową czy telewizyjną.

Budżetowa alternatywa dla zabudowy targowej

Warto też wiedzieć, że szybki montaż to nie jedyny z praktycznych atrybutów, jakimi wyróżniają się omawiane tu ścianki reklamowe typu SEG. Konstrukcja tego typu może być połączona w większy zestaw np. poprzez zestawienie dwóch ścianek pod kątem prostym. W takim przypadku aluminiowa konstrukcja będzie dobrą i przede wszystkim tańszą alternatywą dla klasycznych gotowych zestawów targowych. Jeśli więc szukasz systemu wystawienniczego, ale jednocześnie chcesz postawić na ścianki proste, które są łatwiejsze w obsłudze, niż tradycyjne zabudowy, to może być dobry trop.

Ścianka do zdjęć

Jeśli potrzebna ci jest ścianka zdjęciowa, zgromadzone w tej kategorii produkty mogą być świetnym rozwiązaniem. Materiał, jaki umieszczamy na ściance, nie odbija i nie przepuszcza światła, dlatego nawet jeśli będziesz posiłkować się oświetleniem studyjnym lub korzystać z lampy reporterskiej, na tkaninie nie pojawią się rozbłyski ani prześwietlenia. Co więcej, ścianki wystawiennicze SEG stanowią dobre tło fotograficzne, ponieważ wydruk sięga od samej dolnej krawędzi ramy, aż po jej górny kraniec. W efekcie ścianka stworzy idealną płaszczyznę i plan zdjęciowy, na którym uchwycisz nawet całą ludzką sylwetkę.

Ścianka biurowa

Innym ciekawym sposobem na prezentowane tu ścianki wystawiennicze, jest użycie ich w aranżacji biura. Za pomocą produktów tego typu możesz np. podzielić biurowy open space na mniejsze, funkcjonalne strefy. W takim przypadku zapewnisz pracownikom większe poczucie prywatności. Co ważne, ścianka biurowa może być także nośnikiem komunikacji wewnątrz organizacji. Na wydrukach możesz umieścić firmowe symbole czy informacje o wartościach przyświecających firmie. Takie rozwiązanie może sprzyjać utożsamianiu się pracowników z brandem.

Ścianki ekspozycyjne w instytucjach kultury

Kolejnym, równie dobrym sposobem na omawiane tu ścianki wystawiennicze, jest wykorzystanie ich jako element promocji w instytucjach kultury. Za ich pomocą można informować odbiorców np. o wystawach czasowych czy akcjach specjalnych lub zamieszczać informacje dodatkowe, uzupełniające wystawę dzieł sztuki.

Jak widzisz, ścianki wystawiennicze SEG to uniwersalne produkty, które znajdą wiele praktycznych zastosowań w twoich działaniach promocyjnych. Jeśli jednak prezentowane tu produkty nie odpowiadają twoim potrzebom, zapoznaj się z naszą pozostałą ofertą. Przygotowaliśmy dla ciebie ścianki reklamowe w najróżniejszych wydaniach - ścianki łukowe, proste, ścianki tekstylne oraz wiele innych wariantów w różnych rozmiarach. Zapraszamy do kontaktu i zakupów w naszym sklepie internetowym.