home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Stoiska Targowe

Daj się poznać dzięki eleganckim stoiskom targowym


Standy reklamowe i stoiska to doskonały sposób promocji. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz pokazać ją światu, najlepszym na to sposobem są targi branżowe lub różnego rodzaju eventy – zarówno w plenerze, jak i pod dachem. Dobrym sposobem na uświadomienie klientów o istnieniu Twojej marki są standy reklamowe, które można wykorzystać także na co dzień, np. w sklepie. Nasza firma oferuje wysokiej klasy stanowiska targowe modułowe, czy mobilne stoiska targowe oraz systemy podwieszane, a także wiele innych systemów.

Każda z kategorii ma swoje zalety, które warto poznać przed podjęciem decyzji o wyborze dla siebie. Warto od razu dodać, że wszystkie standy promocyjne, a także stoiska modułowe i podwieszane mają kilka wersji, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie ich do potrzeb. Dowiedz się, które z nich jest najlepsze na stoisko handlowe Twojej firmy.

Stanowiska targowe modułowe i standy


Stanowiska targowe określane jako modułowe to szereg elementów modułowych, wspierających się na wspólnych stelażach. Takie stoiska wystawiennicze bardzo szybko się składa i rozkłada, a w razie potrzeby można je modyfikować, dodając kolejny moduł lub usuwając już istniejący. Po złożeniu takie stoiska handlowe nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu łatwo je transportować i magazynować. Modułowe stoisko targowe jest szczególnie polecane dla firm, które często odwiedzają targi i biorą udział w licznych imprezach. Ta modułowość pozwala na łatwe dopasowanie ich do danej imprezy.

Tego typu stoiska na targi oferujemy w kilku wersjach. Opcjonalnie możesz zamówić u nas również praktyczne dodatki – jak kasetony LED czy wyposażenie stoiska (np. regały ekspozycyjne). Dzięki tym ulepszeniom Twoje stoisko wystawiennicze nabierze prestiżu i estetyki, co przełoży się na większą liczbę odwiedzających i poznających Twoje produkty lub usługi. Oczywiście nie jest to wymóg – możesz zdecydować się na stoisko reklamowe bez żadnych dodatków.

Stoiska reklamowe modułowe oferujemy w dwóch systemach: mFrame oraz Multiframe. Oba rodzaje łączy wysoka jakość wykonania oraz przystępna cena. Jeśli chcesz mieć profesjonalnie wykonane stoisko na targach, postaw na to rozwiązanie. Adsystem to producent, któremu możesz zaufać – wykonane przez nas stoiska wystawiennicze możesz zobaczyć w wielu miejscach w Polsce i Europie.

Systemy podwieszane

Chociaż określenie „stand reklamowy” kojarzone jest przede wszystkim z reklamami stojącymi na powierzchni, to udowadniamy, że tak nie musi być. Podwieszane standy ekspozycyjne to wygodne rozwiązanie na imprezy każdego rodzaju – sprawią one, że inne stoiska wystawowe wypadną blado w porównaniu z Twoim.

Podwiesić można wszystko – system w kształcie koniczyny, kostki, ścianki itp. Jako producent jesteśmy w stanie wykonać bardzo niestandardowe projekty, które sprawią, że Twoje stoiska wystawowe zawsze będą cieszyć się zainteresowaniem! Ponadto stoiska targowe mogą być mieszane – część mogą stanowić zwykłe standy ekspozycyjne, a część podwieszane. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć systemy podwieszane z różnymi elementami stojącymi, jak choćby regały ekspozycyjne.

Takie stanowiska targowe są niezwykle oryginalne – a co za tym idzie, przyciągają klientów. Jeśli dodasz do tego wpadający w oko zadruk, możesz mieć pewność, że Twoje stoisko targowe będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. Dodatkowo możesz zamówić u nas dodatki, jak np. kantorek. To dodatkowo sprawi, że Twoje stoiska na targi będą wyglądać niezwykle profesjonalnie.

Standy reklamowe – z nami targi na pewno się udadzą

Stoiska reklamowe są wizytówką Twojej firmy, a każdy chce, aby była ona jak najlepsza. Dlatego postaw na nasze rozwiązania, które sprawią, że modułowe stoisko targowe będzie przyciągać klientów i potencjalnych kontrahentów. Za wyborem naszej oferty przemawia długoletnie doświadczenie – wiemy, jak wykonać stand reklamowy, dzięki któremu Twoje stoisko handlowe będzie wyglądać perfekcyjnie. Każda nasza propozycja to dobra cena za wysoką jakość.

Jeśli więc interesują Cię stosika handlowe, skontaktuj się z nami już dzisiaj! Stworzymy dla Ciebie stoisko wystawowe, z którego Twoja firma będzie dumna.