Stoiska targowe modułowe

Projektowanie stoisk targowych to zajęcie, w którym dużą rolę odgrywa doświadczenie. Od Adsystem dostajesz gotowe, nowoczesne rozwiązania, a ich montaż na miejscu docelowym okazuje się łatwy, szybki i bezproblemowy. Wieloletnia tradycja oraz obserwacja trendów w mniejszych i większych miastach (naszym polem badawczym były szczególnie Wrocław i Warszawa) sprawiają, że nasze modułowe zabudowy targowe stanowią obecnie podstawę na każdych targach w kraju i poza jego granicami. Nasze systemy okazują się też bezkonkurencyjne, jeśli spojrzeć na cennik firmy. Aktualnie każda cena sprzętu targowego idealnie łączy w sobie dbałość o jakość z troską o zadowolenie Klienta. Zapraszamy do naszego biura, którego siedzibą jest Warszawa – zaproponujemy Ci rozwiązanie idealne dla Twojej firmy!

Przedstawiamy stoiska targowe dla profesjonalistów i początkujących sprzedawców

Specjalistyczna zabudowa targowa składa się z wielu elementów, wśród których każdy ma strategiczne znaczenie dla promocji firmy na targach i eventach. W rękach profesjonalistów z Adsystem i Twoje stoisko może przynieść marketingowy sukces. Budowa stoisk targowych to dla nas codzienność. Doskonale wiemy, że w dużych miastach, jak Wrocław lub Warszawa, trzeba dołożyć wielu starań, żeby wybić się spośród konkurencji. Jesteśmy więc świadomi, że niezwykle ważne okazuje się efektywnie zaprojektowane stoisko na targach oraz zabudowa stoiska targowego w ogóle. Zabudowa stoisk targowych oraz same stoiska wystawowe produkowane przez Adsystem to doskonałe narzędzia dla pracowników marketingu. Stoiska targowe, zaopatrzone w efektowny przekaz reklamowy, są gwarancją powodzenia Twojego produktu. Dodatkowo ich montaż oraz demontaż jest szybki i prosty.

To systemy wielorazowego użytku, z możliwością ciągłej modyfikacji. Modułowa konstrukcja posiada wiele zastosowań, co pozwala każdemu wystawcy na dostosowane do sytuacji. Sprawdzi się na targach, eventach czy w ciągach komunikacyjnych, a także, jako doskonały element showroom'u lub estetycznej ścianki brandingowej w siedzibie firmy. Konstrukcja składa się z aluminiowych profili, które zapewniają stabilność przy relatywnie niskiej wadze. Wysoka jakość i elegancki wygląd sprawiają, że Twoje modułowe stoisko przyciąga wzrok na każdej imprezie targowej. Wydruki są wykonane na tekstyliach metodą sublimacji. Użyty blockoutowy materiał nie przepuszcza światła, ma domieszkę strechu, więc nie ma konieczności prasowania. Po założeniu na konstrukcję, materiał napina się i nie ma widocznych zagnieceń. Niewątpliwą zaletą jest to, że do transportu wydruk składamy w kostkę, nie zajmują dużo miejsca a przede wszystkim niezwykle trudno jest je uszkodzić. W przypadku zabrudzenia można przetrzeć mokrą ściereczką. Możliwe są również wydruki na płytach PCV, dibondzie oraz innych tworzywach sztucznych.