home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
logo-white

Kasetony świetlne LED

Dlaczego kasetony LED to dobry wybór?

Kaseton podświetlany (lightbox lub kaseton LED) wykonany z aluminiowych profili to szczególny produkt. Zwraca na siebie uwagę niezależnie od pory dnia i miejsca, w którym się znajduje. Stanowi doskonały nośnik informacyjno-reklamowy, który ciężko przeoczyć. Każdy taki kaseton reklamowy to zarówno szansa na pozyskanie nowych klientów, jak i utrwalanie świadomości marki.

Posiadamy w swojej ofercie kilka rodzajów ram w atrakcyjnych cenach. Niezależnie od tego, czy to mają być to kasetony świetlne wolnostojące z wydrukiem dwustronnym, czy może potrzebujesz jednostronnego kasetonu reklamowego na ścianę – mamy każdy ich rodzaj. Kaseton LED jako nośnik informacji na akcje promocyjne czy targi? Zależy Ci na tym, aby przyćmić na takiej imprezie konkurencję? Jesteś we właściwym miejscu.

Kasetony reklamowe posłużą także w sklepach i punktach usługowych. Możesz za ich pomocą zwracać uwagę klientów na nowe produkty w ofercie, a także informować o promocjach i specjalnych okazjach. Kasetony podświetlane umożliwią przyciągnięcie nowych klientów już od pierwszego dnia wprowadzenia nowości! Doskonale nadają się na ściany i witryny sklepów, mogą także pełnić rolę zarówno nośnika informacyjnego, jak i ozdoby.

 

Kaseton LED od Adsystem to bezkonkurencyjna budowa i gwarancja satysfakcji.

W celu uzyskania najwyższej efektywności produktu, wszystkie elementy są dopasowane do rodzaju oraz wielkości kasetonu. W ten sposób do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, natomiast klient otrzymuje kasetony reklamowe w pełni spersonalizowane, dostosowane do własnych potrzeb i możliwości. Ponadto kasetony LED projektujemy tak, aby można było je łatwo demontować i zainstalować w innym miejscu, co daje uniwersalny, przenośny produkt. Warto również dodać, że każdy kaseton podświetlany jest energooszczędny – koszt jego eksploatacji jest bardzo ekonomiczny.

Każdy nasz kaseton reklamowy posiada wydruk wykonany na specjalnej poliestrowej tkaninie w technice ekosublimacji. Materiał jest obszyty gumką, co w połączeniu ze zwiększoną gramaturą tkaniny i dużym nasyceniem kolorów daje bardzo efektowny wydruk perfekcyjnie opinający ramę. Co więcej, wydruk jest wymienny – to sprawia, że nasz produkt jest wielorazowego użytku i będzie służyć latami. Oferujemy kasetony LED w kilku standardowych rozmiarach każdy, a także w wariantach Normal LED i Power LED.

Jako producent kasetonów reklamowych jesteśmy w stanie wykonać ramy w różnych wymiarach – również tych mniej standardowych. Większe modele zaopatrujemy w specjalne wsporniki i wzmocnienia usztywniające konstrukcję. Posiadamy również doświadczenie w mniej typowych konstrukcjach. Dlatego możesz zamówić u nas kaseton LED swojego własnego pomysłu. Z chęcią podejmujemy się nowych wyzwań i gwarantujemy, że wszystkie kasetony świetlne zostaną wykonane dokładnie według Twojej wizji!

A może chcesz mieć kasetony LED, jednak nie wiesz, jakie będą dla Ciebie najlepsze? To żaden problem. Biorąc pod uwagę miejsce przeznaczenia oraz specyfikę Twojego biznesu, doradzimy najlepsze kasetony podświetlane, perfekcyjnie wpisujące się w styl Twojej firmy. Cena ustalana jest indywidualnie. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta kasetonów świetlnych i kasetonów reklamowych, skontaktuj się z nami. Zarówno jakość wykonania, jak i cena za kasetony świetlne na pewno mile Cię zaskoczą. Daj się poznać innym i rozwijaj swoją firmę dzięki AdSystem!