home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Kasetony świetlne LED

Dlaczego kasetony LED to dobry wybór?

Kaseton podświetlany (lightbox lub kaseton LED) wykonany z aluminiowych profili to szczególny produkt. Zwraca na siebie uwagę niezależnie od pory dnia i miejsca, w którym się znajduje. Stanowi doskonały nośnik informacyjno-reklamowy, który ciężko przeoczyć. Każdy taki kaseton reklamowy to zarówno szansa na pozyskanie nowych klientów, jak i utrwalanie świadomości marki.

Posiadamy w swojej ofercie kilka rodzajów ram w atrakcyjnych cenach. Niezależnie od tego, czy to mają być to kasetony świetlne wolnostojące z wydrukiem dwustronnym, czy może potrzebujesz jednostronnego kasetonu reklamowego na ścianę – mamy każdy ich rodzaj. Kaseton LED jako nośnik informacji na akcje promocyjne czy targi? Zależy Ci na tym, aby przyćmić na takiej imprezie konkurencję? Jesteś we właściwym miejscu.

Kasetony reklamowe posłużą także w sklepach i punktach usługowych. Możesz za ich pomocą zwracać uwagę klientów na nowe produkty w ofercie, a także informować o promocjach i specjalnych okazjach. Kasetony podświetlane umożliwią przyciągnięcie nowych klientów już od pierwszego dnia wprowadzenia nowości! Doskonale nadają się na ściany i witryny sklepów, mogą także pełnić rolę zarówno nośnika informacyjnego, jak i ozdoby.

 

Kaseton LED od Adsystem to bezkonkurencyjna budowa i gwarancja satysfakcji.

W celu uzyskania najwyższej efektywności produktu, wszystkie elementy są dopasowane do rodzaju oraz wielkości kasetonu. W ten sposób do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, natomiast klient otrzymuje kasetony reklamowe w pełni spersonalizowane, dostosowane do własnych potrzeb i możliwości. Ponadto kasetony LED projektujemy tak, aby można było je łatwo demontować i zainstalować w innym miejscu, co daje uniwersalny, przenośny produkt. Warto również dodać, że każdy kaseton podświetlany jest energooszczędny – koszt jego eksploatacji jest bardzo ekonomiczny.

Każdy nasz kaseton reklamowy posiada wydruk wykonany na specjalnej poliestrowej tkaninie w technice ekosublimacji. Materiał jest obszyty gumką, co w połączeniu ze zwiększoną gramaturą tkaniny i dużym nasyceniem kolorów daje bardzo efektowny wydruk perfekcyjnie opinający ramę. Co więcej, wydruk jest wymienny – to sprawia, że nasz produkt jest wielorazowego użytku i będzie służyć latami. Oferujemy kasetony LED w kilku standardowych rozmiarach każdy, a także w wariantach Normal LED i Power LED.

Jako producent kasetonów reklamowych jesteśmy w stanie wykonać ramy w różnych wymiarach – również tych mniej standardowych. Większe modele zaopatrujemy w specjalne wsporniki i wzmocnienia usztywniające konstrukcję. Posiadamy również doświadczenie w mniej typowych konstrukcjach. Dlatego możesz zamówić u nas kaseton LED swojego własnego pomysłu. Z chęcią podejmujemy się nowych wyzwań i gwarantujemy, że wszystkie kasetony świetlne zostaną wykonane dokładnie według Twojej wizji!

A może chcesz mieć kasetony LED, jednak nie wiesz, jakie będą dla Ciebie najlepsze? To żaden problem. Biorąc pod uwagę miejsce przeznaczenia oraz specyfikę Twojego biznesu, doradzimy najlepsze kasetony podświetlane, perfekcyjnie wpisujące się w styl Twojej firmy. Cena ustalana jest indywidualnie. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta kasetonów świetlnych i kasetonów reklamowych, skontaktuj się z nami. Zarówno jakość wykonania, jak i cena za kasetony świetlne na pewno mile Cię zaskoczą. Daj się poznać innym i rozwijaj swoją firmę dzięki AdSystem!

Reklama lightbox jest bardzo skuteczną formą marketingu. Pozwala w bardzo pozytywny sposób zaprezentować swoją firmę lub produkt. Jest stosowana przez wiele firm, ponieważ jest łatwa do odczytania i przyciąga uwagę wielu osób!

Kaseton reklamowy – prosty i skuteczny

W Adsystem produkujemy wysokiej jakości drukowane szyldy tekstylne, które mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Nasz kaseton reklamowy jest drukowany przy użyciu specjalnych technologii na tkaninie poliestrowej, która zapewnia wysoką jakość wydruku, odpowiednią widoczność oraz świetne przewodzenie światła. Dzięki czemu każdy kaseton reklamowy jest doskonale widoczny z daleka oraz bardzo czytelny. Oferujemy również kasetony podświetlane diodami LED, wykonane z aluminium z akrylową płytą czołową, którą można podświetlać diodami LED. Oświetlenie LED zapewnia bardzo jasne światło, które przyciąga uwagę nawet z dużej odległości. Kaseton świetlny w naszej ofercie dostępny jest w różnych rozmiarach i wzorach, dzięki czemu można go wykorzystać do dowolnego celu.

Kasetony reklamowe – nie tylko gotowe rozwiązania

Firma Adsystem została założona przez zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem w dziedzinie reklamy i projektowania, którzy świadczą usługi w tym zakresie od wielu lat. Oprócz produkcji stoisk reklamowych zapewniamy naszym klientom profesjonalne usługi projektowe, a także montaż kasetonów w ich obiektach. Jednym z naszych głównych produktów są podświetlane kasetony reklamowe, których zadaniem jest przyciąganie uwagi, co czyni je doskonałym nośnikiem reklamy. Nasze produkty wykonujemy z uwagą na wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły, zapewniając, że spełniają one wszystkie normy i przepisy. Mamy również doświadczenie w wykonywaniu kasetonów podświetlanych na indywidualne zamówienie, co pozwala nam zaspokoić specyficzne potrzeby każdego klienta. Współpracujemy z klientami z całego świata, którzy cenią sobie naszą wysoką jakość produktów i usług.

Kasetony podświetlane LED – najlepsze rozwiązania

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji podświetlanych kasetonów reklamowych, oferujemy również różnego rodzaju rozwiązania z zakresu oświetlenia LED. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością i trwałością. Jesteśmy w stanie dostarczyć wszelkiego rodzaju kasetony podświetlane LED, które mogą być dostosowane do wszystkich Twoich wymagań. Od wielu lat współpracujemy z naszymi klientami, dostarczając im wysokiej jakości produkty i usługi. Naszym celem jest zaspokojenie wszystkich ich potrzeb i wymagań. Zdobyliśmy doskonałe opinie naszych klientów dzięki jakości naszych produktów i obsługi klienta. Nasz zespół codziennie ciężko pracuje, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania, które sprawią, że Twój projekt nabierze blasku! Jeśli interesuje Cię kaseton reklamowy podświetlany, który doskonale wpisze się we wnętrze twojego sklepu, biura lub lokalu to zapraszamy do wybrania jednego z gotowych modeli, lub kontaktu z nami, w celu ustalenia indywidualnego projektu.

Kaseton podświetlany LED – wytrzymałość i długowieczność

Kasetony LED to bardzo dobry wybór do reklamy na targach, reklamy wewnętrznej i w innych miejscach publicznych na dużą skalę. Jak sama nazwa wskazuje, ten typ produktu jest on podświetlany listwą LED zamontowaną w obudowie wykonanej z tworzywa sztucznego, co powoduje, że kaseton podświetlany LED naszej produkcji wytrzymuje wiele lat, bez konieczności wymiany oświetlenia. Kasetony reklamowe LED dostępne są od ręki w wielu różnych kształtach i wymiarach, ale mogą być także wykonane zgodnie z wymaganiami klienta, tak, by wszystkie produkty na nich były doskonale wyeksponowane. Jakość obrazu jest wyraźna i jasna, co sprawia, że jest on bardziej atrakcyjny niż zwykłe billboardy czy tablice reklamowe.
Kasetony reklamowe podświetlane mają wiele zalet:
  • Wysoka jasność, wysoki współczynnik kontrastu, niskie zużycie energii, długa żywotność
  • Brak promieniowania i brak zanieczyszczenia hałasem
  • Łatwy montaż i demontaż do transportu i instalacji
  • Szeroko stosowane w różnych rodzajach reklamy wewnętrznej lub zewnętrznej.

Kasetony ledowe – wykorzystanie

Kaseton reklamowy LED to rodzaj reklamy wewnętrznej, w której wykorzystuje się diody elektroluminescencyjne (LED) zamontowane wewnątrz panelu nośnego oraz tekstylny pokrowiec z nadrukowaną grafiką. Ten rodzaj reklamy jest bardzo podobny do podświetlanych billboardów, które wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania na autostradach i ruchliwych ulicach. Główna różnica między nimi polega na tym, że kaseton ledowy wykorzystuje płótno, a nie baner winylowy czy ekran. Kasetony ledowe są często stosowane podczas wydarzeń specjalnych, takich jak koncerty i imprezy sportowe, ale może być również wykorzystywana podczas wprowadzania produktów na rynek, konferencji i promocji firmy. Są one lekkie, elastyczne i przenośne – co ułatwia ich transport – zwłaszcza w dołączonej do zestawu torbie transportowej. Dzięki czemu możesz wykorzystywać je wielokrotnie. Dodatkowa możliwość zamówienia u nas nowego pokrowca – z inną grafiką, pozwala na jeszcze dłuższe eksploatowanie naszego sprzętu.

Podświetlany kaseton – daj się zauważyć!

Podświetlane kasetony przyciągają uwagę opinii publicznej. Stały się one częścią naszego codziennego życia. Olśniewająca reklama zawieszona w witrynie przyciąga klientów, którzy odwiedzają Twój sklep i kupują towary. Podświetlany kaseton jest wykorzystywany nie tylko do celów reklamowych, ale także jako element dekoracyjny w przestrzeni. Znaki te są widoczne z daleka i mogą przyciągnąć uwagę do Twojej firmy lub wydarzenia. Podświetlane kasetony mogą być wykorzystywane na wiele różnych sposobów: jako tablice informacyjne, narzędzia promocyjne lub reklamowe, albo po prostu jako element wystroju, który zrobi niezapomniane wrażenie na Twoich klientach! Co więcej, możliwość zmiany ekspozycji w ciągu kilku chwil, bez konieczności używania narzędzi, dodatkowo sprawia, że staje się on najwygodniejszą formą reklamy! Co powiesz na zmianę ekspozycji stoiska wystawowego w trakcie przerwy na kawę?

Ligt box LED – czym się wyróżnia?

Czym wyróżnia się light box LED na tle innych reklam? Przede wszystkim jakością. Listwy LED są zdecydowanie bardziej wytrzymałe od innych rozwiązań świetlnych, a dodatkowo nawet przepalenie się jednej diody nie powoduje awarii całego wyświetlacza. Ciekawym dodatkiem do light box LED jest także ekran tekstylny, który doskonale przepuszcza światło. W ten sposób Twoja reklama zwraca na siebie uwagę, ponieważ bije od niej światło, mimo że nie posiada wyświetlacza. W takim układzie, niezależnie czy zastosujesz LED light box jako ściankę reklamową w czasie targów, czy po prostu powiesisz go na ścianie sklepu, by zareklamować nowy produkt lub usługę, każdy zwróci na niego uwagę. Dzięki temu zyskasz przewagę nad konkurencją, ponieważ przyciągniesz potencjalnego klienta szybciej niż oni. Co więcej, przeliczając koszt kasetonu na jego żywotność, okazuje się, że jest to jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań reklamowych!

Lightbox reklamowy – producent

Jako firma, która zajmuje się produkcją elementów reklamowych, możemy spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Właśnie to wyróżnia nas na tle konkurencji, która jedynie sprzedaje gotowe rozwiązania. Marzy Ci się lightbox reklamowy, którego nikt nie ma? Taki, który ma konkretne wymiary, lub nietypowy kształt? Skontaktuj się z naszymi doradcami, a oni powiedzą Ci, czy jest możliwość wykonać taki projekt na zamówienie. Jeśli okaże się, że Twój lightbox reklama jest realny – chętnie podejmiemy się realizacji tego zamówienia. Co więcej, zadbamy o to, abyś jako nasz klient miał możliwość zamówienia w późniejszym czasie dopasowanego do Twojego projektu nowego pokrowca, co pozwoli Ci sukcesywnie wymieniać komunikat reklamowy niskim kosztem.