home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ramy tekstylne

Daj się zauważyć, ale na swoich zasadach.

Nasze kasetony to produkt bez wątpienia wyjątkowy. Nie tylko ze względu na zastosowane rozwiązania technologiczne, lecz przede wszystkim ze względu na swoją unikalność. Niemal każdorazowo jest przygotowany na indywidualne zamówienie. Klient może zdecydować nie tylko o tym, czy rama tekstylna będzie wolnostojąca, czy wisząca. Zadrukowana z jednej, czy z dwóch stron. Niepodświetlana, czy doświetlona najwyższej jakości oświetleniem LED. Z uwagi na park maszyn możemy przygotować większość naszych ram pod wymiar, z dokładnością do 1mm. Niewątpliwym atutem jest możliwość wymiany grafiki bez użycia narzędzi.

 

Reklama tekstylna to świetny sposób na zwrócenie uwagi na swoją firmę. Tekstylia są niedrogie i łatwe w produkcji, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla małych firm o ograniczonym budżecie.

Kasetony tekstylne – tanio, solidnie i trwale

Tekstylia można wykorzystać na wiele sposobów do promocji firmy. Kasetony tekstylne to jedno- lub dwustronne banery o różnych wymiarach, wykonane z poliestru, które zawiesza się na specjalnym stelażu. Zwykle wiesza się je na ścianach lub stawia się w dowolnym miejscu, w zależności czy wybierze się kasetony tekstylne wiszące, czy stojące. Tego typu banery są doskonałym sposobem na reklamę podczas targów, zjazdów i innych dużych imprez, na których przestrzeń jest ograniczona, a także jako element wystroju dowolnego punktu reklamowego czy showroomu. Co więcej, tekstylny element można wymienić w kilka chwil, bez konieczności używania narzędzi.

Ramy tekstylne – nietuzinkowa reklama w ciekawym wydaniu!

Dzięki naszym banerom reklamowym możesz w najlepszy sposób zwrócić uwagę na swój produkt lub usługę. Nasze podświetlane ramy tekstylne przyciągają wzrok i są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Oferujemy duży wybór podświetlanych kasetonów reklamowych w różnych stylach i z różnymi źródłami światła. Z pewnością znajdziesz reklamę podświetlaną, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Reklama świetlna, taka jak remy tekstylne jest idealna dla sklepów i firm, ponieważ przyciąga uwagę do Twojej działalności. Reklamy podświetlane pomagają promować markę i produkty, przyciągając klientów, którzy wcześniej nie byliby świadomi ich istnienia. Czy to podczas tarów, czy przy wejściu do centrum handlowego, nasze reklamy świetlne przyciągną do Ciebie wielu klientów! Możesz ich używać wszędzie tam, gdzie chcesz zaznaczyć swoją obecność. A możliwość łatwego rozmontowania zestawu, wymiany pokrowca w kilka chwil i brak konieczności używania narzędzi powoduje, że całość może obsługiwać przeszkolony pracownik.

Kasetony tekstylne – z podświetleniem czy bez?

Nasze podświetlane kasetony tekstylne są dostępne w wielu różnych stylach i kształtach, dzięki czemu możesz wybrać taki, który najlepiej pasuje do Twojej firmy! Co więcej, oferujemy je w formie podświetlanej lub bez podświetlenia. Źródła światła stosowane w naszych podświetlanych ramach reklamowych to diody LED, których średnia żywotność wynosi około 50 000 godzin, co czyni je wysoce energooszczędnymi i długowiecznymi! Natomiast kasetony bez podświetlenia świetnie będą się prezentować w mocno oświetlonych pomieszczeniach, gdzie dobrze będzie widać nadruk na materiale. Kasetony tekstylne z listwą LED są natomiast polecane wszędzie tam, gdzie oświetlenie nie jest idealne. Jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze? Sam musisz o tym zdecydować! Jeśli jednak nie jesteś pewien, co będzie najlepszym rozwiązaniem – skonsultuj się z naszymi doradcami. Jako producent kasetonów reklamowych jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązane dopasowane do Twoich potrzeb.

Rama tekstylna – odporna na warunki i zużycie

Rama reklamowa to idealny sposób na promocję firmy i produktów. Rama tekstylna jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i elementów metalowych, które powleczone są tekstylnym pokrowcem, co zapewnia jej długą żywotność. Pokrowiec tekstylny jest wykonany z wysokiej jakości materiału poliestrowego z trwałą powierzchnią nadruku, który ma dużą odporność na wodę, promieniowanie ultrafioletowe i inne czynniki zewnętrzne. Projekt pokrowca dostarcza nam klient, natomiast my oferujemy dokładne wytyczne, jak powinien być wykonany, aby wydruk był idealny. Rama tekstylna naszej produkcji może być szeroko stosowana w oknach wystawowych, halach wystawowych, centrach handlowych i innych miejscach, gdzie jest duża liczba odbiorców. Wszędzie tam sprawdzi się jako kierunkowskaz, menu, czy panel z ofertą produktów i usług. Co więcej, ramy zawieszane w witrynach będą przyciągać uwagę przechodniów i informować ich o aktualnych promocjach.