home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Jak uatrakcyjnić stoiska reklamowe na targach książki

Organizacja targów książki odbywa się w Polsce cyklicznie od ponad 20 lat i jest przeznaczona przede wszystkim dla branży wydawniczo-księgarskiej. Eventy tego typu wpisują się w program promocji czytelnictwa i są otwarte dla naprawdę licznej publiczności. To więc kolejne doskonałe miejsce do zaprezentowania swoich produktów i usług! Poznaj pomysły na uatrakcyjnienie firmowego stoiska reklamowego. Z tego artykułu dowiesz się jak dobrze wykorzystać produkty wystawiennicze, aby z łatwością zachęcić wielu ludzi do podejścia bliżej i zapoznania się z Twoją ofertą.

Targi książki – reklama

Co roku w międzynarodowych targach książki biorą udział polskie i zagraniczne wydawnictwa, księgarnie, a także hurtownie książek, instytucje kultury oraz drukarnie i stowarzyszenia bezpośrednio związane z rynkiem książki. Od 1997 roku organizacja targów książki odbywa się w Krakowie i stała się już firmowym znakiem tego miasta. Tego typu eventy to świetna okazja do wymiany myśli i dyskusji między wszystkimi miłośnikami dobrej lektury, a także do zaprezentowania swoich produktów przez wiele firm. W tym celu przydadzą się przyciągające uwagę tłumów stoiska reklamowe oraz wygodne i proste w obsłudze systemy wystawiennicze Adsystem.

Postaw na niebanalny styl i efekt WOW

Jak dobrze przygotować się do udziału w wydarzeniach takich jak targi książki? Stoiska Twojej firmy powinny wyróżniać się podczas tego typu eventów stylem i powodować u uczestników okrzyki zachwytu! Tylko w ten sposób zwrócisz uwagę potencjalnych klientów wśród tłumu innych wystawców. W tym celu postaw na niezwykle proste w montażu i efektowne ścianki wystawiennicze.

Co w nich takiego specjalnego? Chociażby to, że swoim kształtem są w stanie już z daleka przyciągnąć uwagę. To bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnych roll-upów, która zainteresuje miłośników książek. Na tkaninie poliestrowej może znaleźć się nadruk promocyjny przykładowo z okładkami bestsellerów Twojego wydawnictwa lub chwytliwe hasło reklamowe, estetyczna, kolorowa grafika i logo firmy. Wszystko zależy od Twoich celów i pomysłów na promocję produktów czy usług. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Dodatkowym atutem ścianek reklamowych od Adsystem jest lekkość całej konstrukcji. Wszystko dzięki zastosowaniu lekkich materiałów (ścianki tekstylne zbudowane są z aluminiowych stelaży, na których opinana jest tkanina poliestrowa). Z przygotowaniem stoiska na targi książki i aranżacją przestrzeni reklamowej poradzi sobie bez trudu każdy. A więcej porad i praktycznych wskazówek na temat uczestnictwa Twojej firmy w targach tematycznych odnajdziesz w tym artykule.

Targi książki – aranżacje

Dzięki bogatej ofercie systemów wystawienniczych Adsystem, masz bardzo szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o aranżację niezwykle atrakcyjnego i eleganckiego stoiska reklamowego. Jeżeli więc dobrze przygotujesz się na targi książki, wystawa Twojej firmy może okazać się prawdziwym hitem! Przyciągnij uwagę tysięcy odbiorców i wybierz kasetony podświetlane. Ten produkt jest doskonałym nośnikiem reklamowym, który trudno przeoczyć. Dzięki temu artykułowi zyskujesz niepowtarzalną szansę na pozyskanie nowych klientów, ale też ciągłe utrwalanie świadomości Twojej marki podczas wielu eventów.

Lightbox (zwany też kasetonem LED) dodatkowo doskonale zda egzamin na ścianach i witrynach sklepów. Klienci bardzo doceniają ten produkt właśnie za to, że równocześnie pełni rolę nośnika informacyjnego, ale i pięknej ozdoby.

Genialnym rozwiązaniem, na które warto się zdecydować są też podświetlane kasetony podwieszane. Zwrócą one uwagę odbiorców już z drugiego końca hali. To rozwiązanie może sprawić, że Twoja reklama stanie się punktem orientacyjnym na mapie eventu i na pewno będzie od razu widoczna z daleka.

Mając pod ręką profesjonalne i łatwe w obsłudze systemy wystawiennicze, będziesz w stanie idealnie zagospodarować całą dostępną dla Twojej firmy przestrzeń na targach książki. Zawsze możesz zaprojektować i zamówić u nas stoisko targowe na wymiar. W razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.