home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ultramobilna zabudowa targowa Multiframe

 

O systemie

Doświadczenie – najważniejszy element współczesnego marketingu.

Jako Adsystem budowaliśmy je przez wiele lat, obserwując trendy. Dzięki temu stworzyliśmy modułowe zabudowy targowe, nowoczesne rozwiązanie, które pozwala Ci na przygotowaniestoiska targowego w łatwy, szybki i bezproblemowy sposób. Nasza oferta to innowacyjny produkt, który łączy w sobie prostotę i dowolność montażu, niską cenę oraz wysoką jakość. Zapraszamy do naszego biura, którego siedzibą jest Wrocław – zaproponujemy Ci rozwiązanie idealne dla Twojej firmy!

Dlaczego my? Budowa stoisk targowych to dla nas codzienność, a konstrukcje oparte o rozwiązania Adsystem znajdziesz na wszystkich targach w kraju i za granicą. Wiemy, że w dużych miastach, jak Wrocław lub Warszawa, wybicie się ponad konkurencję wymaga wielu starań. To właśnie tu przychodzimy z pomocą oraz efektywnie zaprojektowanym stoiskiem targowym dopasowanym w pełni do potrzeb Twojej firmy. Pomożemy Ci stworzyć zabudowę targową, która wzmocni przekaz reklamowy i skuteczność działań pracowników marketingu.

Nasza modułowa zabudowa targowa to system wielorazowego użytku z możliwością modyfikacji. Możesz dopasować swoje stoisko do sytuacji i bieżących potrzeb. Jeden zaprojektowany dla Ciebie system sprawdzi się doskonale na wielu targach, eventach, w ciągach komunikacyjnych, showroom'ach czy nawet w formie ścianki brandingowej w siedzibie Twojej firmy.

Konstrukcja modułów opiera się na aluminium, które nadaje elementom stabilność i relatywnie niską wagę. Wydruki są wykonane na tekstyliach metodą sublimacji. Materiał blockoutowy nie przepuszcza światła, a dzięki domieszce stretchu nie wymaga prasowania. Po założeniu na konstrukcję materiał napina się i nie ma widocznych zagnieceń. Dzięki temu w transporcie możesz złożyć wydruk w kostkę, bez obaw o uszkodzenie. Do czyszczenia wystarczy Ci tylko wilgotna ściereczka.

 
 

Możliwości multiframe

Akcesoria mframe | Adsystem
 

Modułowość

Multiframe to przenośny system, z możliwością ciągłej modyfikacji. Jego modułowa konstrukcja posiada wiele zastosowań, co pozwala każdemu wystawcy na szybką zmianę grafiki i kształtu przy kolejnych eventach.

Wyposażenie stoiska mframe | Adsystem
 

Kantorek

Systemowe drzwi, dzięki którym możemy zbudować pomieszczenie gospodarcze. Zamykane na klucz z grafikami dookoła.

Kasetony podświetlane mframe | Adsystem
 

Półki i zawieszki

Kompatybilne półki do ekspozycji produktu, na gadżety bądź katalogi. Półki mogą być podświetlane, można w nich również zamontować drążek na wieszaki.

Podłoga systemowa mframe | Adsystem
 

Uchwyt na TV

Dzięki systemowemu uchwytowi, na ścianie możemy powiesić niemal każdy model telewizora z rozstawem VESA max 600x400. Rekomendujemy TV 40-42' ze względu na szerokość jednego modułu.

Systemy podwieszane mframe | Adsystem
 

Oświetlenie

Dwa rodzaje lampek, które zawierają 60 lub 116 diod LED. Bardzo dobrze doświetlają grafiki założone na ściankach. Model ze 116 diodami pozwala na łączenie szeregowe lampek, dzięki czemu do zasilania wpinamy tylko jeden przewód.

Usługi dodatkowe mframe | Adsystem
 

Torby

Do wyboru klienta są torby mieszczące 16 profili czyli ściankę 300x250cm bez kółek (waga zapakowanej torby to 35kg), bądź o połowę mniejsze torby mieszczące 8 profili na kółkach (waga zapakowanej torby 22kg).

Projekt | Adsystem

Projekt

Zaprojektujemy Twoje stoisko tak, aby spełniało Twoje oczekiwania.

Wycena | Adsystem

Wycena

Darmowa wycena stoiska już na etapie projektowania.

Montaż | Adsystem

Montaż

Świadczymy usługi montażowe na CAŁYM Świecie.

Transport | Adsystem

Transport

Transport dedykowany lub firma kurierska - wybór należy do Ciebie!

Modułowe zabudowy targowe to bez wątpienia przyszłość tej branży oraz kierunek, który decyduje się obrać coraz więcej firm. Takie stoiska targowe należy postrzegać bardziej jako inwestycje, niż jednorazowy zakup - kontrukcję możemy wykorzystywać przez lata, zmieniać jej konfiguracje, rozbudowywać, a wydruki możemy wymieniać w zależności od imprezy lub promowanej właśnie inicjatywy, czy produktu. Oszczędzamy zatem pieniądze. Warto również pamiętać o walorach ekologicznych takiego rozwiązania - modułowe stoisko targowe możemy wykorzystać wielokrotnie, dbając przy tym o Naszą Planetę!

 
 

Realizacje multiframe

 

Stoisko multiframe | lightbox

 

Stoisko multiframe | lightbox

'
 

Stoisko multiframe | lightbox